DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 150 z 624
  • 1
  • 148
  • 149
  • 150
  • 151
  • 152
  • 624
 #788287  autor: Woytek
 02 mar 2015, 23:15
Mnie się udało zamówić, zobaczymy co z tego wyjdzie, kwota mojego abonamentu po odliczeniu iphone'a 6 wychodzi 5,5zł miesięcznie za nolimit z 3GB
 #788288  autor: defilx
 02 mar 2015, 23:17
Woytek pisze: LOL a mi się udało zatwierdzić to zgłoszenie...
"Dziękujemy
Twoje zamówienie zostało zarejestrowane i czeka na weryfikację. W razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą e-mailowo lub telefonicznie."
W takim razie czekamy na informację czym zaskoczy Nas T-M. Jeśli to by przechodziło, to wziąłbym JUMP MAX(+?) z tanimi telefonami ;-)
 #788291  autor: Anthrax
 02 mar 2015, 23:25
delfix, Woytek - jak pisałem wcześniej - upewnijcie się u konsultantów, że oferty są prawdziwe i nie ma w nich ściem, czy błędów systemowych...
 #788298  autor: defilx
 02 mar 2015, 23:38
Anthrax pisze:delfix, Woytek - jak pisałem wcześniej - upewnijcie się u konsultantów, że oferty są prawdziwe i nie ma w nich ściem, czy błędów systemowych...
Zawsze można "podeprzeć" się jakimiś printscreenami i upierać się, że skoro system przedstawił taką ofertę, to musiała być prawdziwa ;-). A w ostateczności nie odebrać przesyłki od kuriera lub odwołać się od oferty.
Niezależnie od tego czy promocja jest na 3 czy 24 miesiące, to i tak oferty z telefonami w taryfach powyżej Comfort są atrakcyjniejsze od poprzednich JUMP-ów.
 #788299  autor: jacabad
 02 mar 2015, 23:46
Zenon Mocarny pisze:Dzisiaj zadzwonił do mnie konsultant w sprawie złożonej rezygnacji. Oto efekt rozmowy:

Bez telefonu:

1) Taryfa Smart - 34,99 zł (rabat 10 zł), 600 minut na komórki, stacjonarne za 6 zł, bez limitu sms/mms, 1 giga internetu;

2) Taryfa Comfort - 39,99zł (rabat jw.), bez limitu komórki, stacjonarne za 6 zł, bez limitu sms/mms, 2 giga internetu;

3) Taryfa Relax - 49,99 zł (rabat jw.), bez limitu komórki, bez limitu stacjonarne, bez limitu sms/mms, 3 giga internetu.

Z telefonem:

1) Taryfa Comfort - 59,99 zł (rabat 10 zł), bez limitu komórki, stacjonarne za 6 zł, bez limitu sms/mms, 2 giga internetu, rabat na telefon 250 zł.

2) Taryfa Relax - 69,99 zł (rabat jw.), bez limitu komórki, bez limitu stacjonarne, bez limitu sms/mms, 3 giga internetu, rabat na telefon 250 zł.

Bardziej mnie interesuje opcja bez telefonu, jednak umowa na 18 miesięcy trochę mi nie odpowiada.

Umowę mam do maja, więc jeszcze poczekam. Widać pewien postęp w stosunku do poprzednich ofert...pomijając stacjonarne ;/
Jeśli dzwonił do ciebie SUK to oferta bez telefonu nadal bez rewelacji jesli chodzi o cene na moje.
 #788304  autor: Nataliiia
 03 mar 2015, 00:03
Witam, jestem tu nowa, ale śledzę od jakiegoś czasu ten wątek. Mam do Was forumowicze pytanie, jako że macie doświadczenie z T-Mobile, bo dodzwonić się na BOA graniczy z cudem. Zamówiliśmy z mężem dwa telefony z jump s kilka dni temu przez internet i w formularzu zaznaczyliśmy: Dokument- dowód osobisty do okazania. Dziś widzę że paczki już idą do nas. Nikt się z nami nie kontaktował aby zweryfikować dane, potwierdzić wybór abonamentu. I stąd moje pytanie: czy wystarczy pokazać dowód kurierowi jeśli na nic innego się nie umawialiśmy?
 #788311  autor: defilx
 03 mar 2015, 00:43
bogo91 pisze:Zwróćcie uwagę ze przy kliknięciu przedłuż zamiast tego pojawia się nowa oferta zawiast przedłużeniowej...
U mnie przy wyborze taryfy w nagłówku tabeli mam napis "Przedłuż umowę".
Niestety nadal system nie przepuszcza mnie do podsumowania i wypluwa błąd techniczny.
 #788331  autor: pawel.pietrasz
 03 mar 2015, 08:08
jacabad pisze:
Zenon Mocarny pisze:Dzisiaj zadzwonił do mnie konsultant w sprawie złożonej rezygnacji. Oto efekt rozmowy:

Bez telefonu:

1) Taryfa Smart - 34,99 zł (rabat 10 zł), 600 minut na komórki, stacjonarne za 6 zł, bez limitu sms/mms, 1 giga internetu;

2) Taryfa Comfort - 39,99zł (rabat jw.), bez limitu komórki, stacjonarne za 6 zł, bez limitu sms/mms, 2 giga internetu;

3) Taryfa Relax - 49,99 zł (rabat jw.), bez limitu komórki, bez limitu stacjonarne, bez limitu sms/mms, 3 giga internetu.

Z telefonem:

1) Taryfa Comfort - 59,99 zł (rabat 10 zł), bez limitu komórki, stacjonarne za 6 zł, bez limitu sms/mms, 2 giga internetu, rabat na telefon 250 zł.

2) Taryfa Relax - 69,99 zł (rabat jw.), bez limitu komórki, bez limitu stacjonarne, bez limitu sms/mms, 3 giga internetu, rabat na telefon 250 zł.

Bardziej mnie interesuje opcja bez telefonu, jednak umowa na 18 miesięcy trochę mi nie odpowiada.

Umowę mam do maja, więc jeszcze poczekam. Widać pewien postęp w stosunku do poprzednich ofert...pomijając stacjonarne ;/
Jeśli dzwonił do ciebie SUK to oferta bez telefonu nadal bez rewelacji jesli chodzi o cene na moje.
Bo to nie jest nic super z suk, u mnie na koncie e eboa wyświetla mi się taryfa "JUMP Relax tylko online" i jest to przedłużenie bez tel na 18 miesięcy, dokładnie na takich warunkach jak opisana powyżej taryfa za 39,99
 #788334  autor: i.slepy
 03 mar 2015, 08:21
pawel.pietrasz pisze:
jacabad pisze:
Zenon Mocarny pisze:Dzisiaj zadzwonił do mnie konsultant w sprawie złożonej rezygnacji. Oto efekt rozmowy:

Bez telefonu:

1) Taryfa Smart - 34,99 zł (rabat 10 zł), 600 minut na komórki, stacjonarne za 6 zł, bez limitu sms/mms, 1 giga internetu;

2) Taryfa Comfort - 39,99zł (rabat jw.), bez limitu komórki, stacjonarne za 6 zł, bez limitu sms/mms, 2 giga internetu;

3) Taryfa Relax - 49,99 zł (rabat jw.), bez limitu komórki, bez limitu stacjonarne, bez limitu sms/mms, 3 giga internetu.

Z telefonem:

1) Taryfa Comfort - 59,99 zł (rabat 10 zł), bez limitu komórki, stacjonarne za 6 zł, bez limitu sms/mms, 2 giga internetu, rabat na telefon 250 zł.

2) Taryfa Relax - 69,99 zł (rabat jw.), bez limitu komórki, bez limitu stacjonarne, bez limitu sms/mms, 3 giga internetu, rabat na telefon 250 zł.

Bardziej mnie interesuje opcja bez telefonu, jednak umowa na 18 miesięcy trochę mi nie odpowiada.

Umowę mam do maja, więc jeszcze poczekam. Widać pewien postęp w stosunku do poprzednich ofert...pomijając stacjonarne ;/
Jeśli dzwonił do ciebie SUK to oferta bez telefonu nadal bez rewelacji jesli chodzi o cene na moje.
Bo to nie jest nic super z suk, u mnie na koncie e eboa wyświetla mi się taryfa "JUMP Relax tylko online" i jest to przedłużenie bez tel na 18 miesięcy, dokładnie na takich warunkach jak opisana powyżej taryfa za 39,99
Ale oferta z telefonem wygląda już calkiem fajnie. Wiesz czy dzwonili z SUK czy zwykły konsultant?
 #788335  autor: mikkel
 03 mar 2015, 08:32
Mam prośbę, możecie nie cytować całych postów tak bez sensu?
Oferta przedstawiona przez Zenona jest już 3 razy na tej stronie i poco? Żeby wątek miał więcej kilometrów?
Wracając do dyskusji, lepiej już np. w nju bez cyrografu niż tutaj z umową. Pewnie w maju będą "wielkie" obniżki.
 #788344  autor: pawel.pietrasz
 03 mar 2015, 08:51
i.slepy pisze: Ale oferta z telefonem wygląda już calkiem fajnie. Wiesz czy dzwonili z SUK czy zwykły konsultant?
A to już Zenona pytaj, bo on miałtelefon, ja oferte sprawdzałem przez iboa
 #788351  autor: i.slepy
 03 mar 2015, 09:44
Zenon Mocarny pisze:Dzisiaj zadzwonił do mnie konsultant w sprawie złożonej rezygnacji. Oto efekt rozmowy:

Z telefonem:

1) Taryfa Comfort - 59,99 zł (rabat 10 zł), bez limitu komórki, stacjonarne za 6 zł, bez limitu sms/mms, 2 giga internetu, rabat na telefon 250 zł.
;/
a z ta oferta powyzsza, to dzwonili z SUK czy to zwykly konsultant? Wyglada calkiem obiecujaco, oczywiscie pomijajac te stacjonarki.
 #788366  autor: dakoolk
 03 mar 2015, 10:41
Czy ktoś, kto ostatnio kontaktował się z SUK orientuje się, czy można coś ugrać w kwestii połączeń wychodzących z Polski do UE? Bo wydaje mi się, ze w porównaniu do starych JUMPów jeszcze się pogorszyło i taryfie Relax za 79,99 zł nawet 30 minut jest za 9 zł, a wcześniej chyba było chyba wliczone.

Bo mamy do przedłużenia 1 numer (wcześniej przedłużony z SUK i mamy na nim R80 za 75 zł i promocyjne 600 minut do wszystkich (w tym stacjonarne UE!), ale niestety tylko 500 MB Internetu, które niestety przestało nam wystarczać. Dlatego taryfa Relax z 3GB byłaby idealna, nawet w pełnej cenie 80 zł bez rabatu, o ile SUK mogliby dać 120 minut do UE gratis... Te 120 minut to absolutne minimum.

Nota będę, czy ktoś wie, czy jakieś inne sieci w ofertach indywidualnych (Plus ma na pewno dla firm) oferują jakieś minuty do UE? Bo jakby nie udało się ich dostać od T-mobile, to w końcu po 13 latach trzeba by przenieść numer...
 #788369  autor: Anthrax
 03 mar 2015, 10:52
Delfix ja też tak robiłem w trakcie rozmowy z konsultantem... Efekt znasz
 #788373  autor: tapik78
 03 mar 2015, 11:03
Proszę o potwierdzenie czy taka oferta z SUK jest możliwa do uzyskania:

- taryfa Relaks (79.99) z rabatem 10 zł za abonament = 69.99 na 24 miesiące
- No limit wszystkie sieci kom./stacjonarne /sms /mms
- pakiet 3 GB netu
- brak minut w roamingu/do UE
- telefon Samsung Galaxy S4 (GT-I9506) w cenie 99 (cennikowe 349 - rabat 250 zł)

czy przy takich założeniach da sie ten telefon w cej cenie uzyskać?
BO jak rozumiem to cena 9zł za SGS4 przy tej taryfie to dotyczy oferty iBOA i abo 79.99

Czy ewentualnie czy ktoś ma link do cennika telefonów jakim posługuje się SUK?
z góry wielkie dzięki...
 #788378  autor: Theman
 03 mar 2015, 11:55
No dobra, zdenerwowałem się.
Dzwoniłem do biura obsługi i mi powiedziano, że skoro jestem klientem biznesowym to używając strony internetowej będę mógł przedłużyć umowę korzystając tylko z ofert firmowych. Przez konsultantów albo w salonie natomiast mogę korzystać z ofert i indywidualnych i biznesowych. Kto wymyślił taki kretynizm?

Oferty biznesowe są mega słabe - za 69 netto jest no limit i 1 gb netu plus strasznie drogie telefony, w nowej ofercie jump relax za 79,90 brutto mam no limit i 3 gb netu plus samsung galaxy s4 i htc desire za 9 zł
 #788397  autor: Danio02
 03 mar 2015, 12:46
Za około 20 dni kończy mi się umowa z TM (w sieci od ponad 10ciu lat). Aktualnie płacę 50-55 zł za no limit do wszystkich, stacjonarne, SMS i MMS + 2GB Internetu. Jakiś czas temu proponowano mi wyższą kwotę i 500MB neta. Czy coś się zmieniło w umowach bez urządzenia?

Po dłuższej rozmowie zaproponowano, aby zostać na czasie nieokreślonym.
 #788401  autor: Zenon Mocarny
 03 mar 2015, 13:25
i.slepy pisze:
Zenon Mocarny pisze:Dzisiaj zadzwonił do mnie konsultant w sprawie złożonej rezygnacji. Oto efekt rozmowy:

Z telefonem:

1) Taryfa Comfort - 59,99 zł (rabat 10 zł), bez limitu komórki, stacjonarne za 6 zł, bez limitu sms/mms, 2 giga internetu, rabat na telefon 250 zł.
;/
a z ta oferta powyzsza, to dzwonili z SUK czy to zwykly konsultant? Wyglada calkiem obiecujaco, oczywiscie pomijajac te stacjonarki.
Witam.

Tak, konsultant dzwonił z SUK.
pawel.pietrasz pisze: Bo to nie jest nic super z suk, u mnie na koncie e eboa wyświetla mi się taryfa "JUMP Relax tylko online" i jest to przedłużenie bez tel na 18 miesięcy, dokładnie na takich warunkach jak opisana powyżej taryfa za 39,99
Przytoczona przez Ciebie oferta to nie jest przedłużeniówka, tylko "Dokup ofertę". Przed chwilą zalogowałem sie do iboa i sprawdziłem.
  • Strona 150 z 624
  • 1
  • 148
  • 149
  • 150
  • 151
  • 152
  • 624
  • 1
  • 148
  • 149
  • 150
  • 151
  • 152
  • 624