DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 67 z 100
  • 1
  • 65
  • 66
  • 67
  • 68
  • 69
  • 100
 #788352  autor: JacekK
 03 mar 2015, 09:53
mi80 pisze:Wpisów o blokowaniu przez nju dużo było w 2013, teraz trudno takie trafić.
Tak, czy inaczej, nadal nikt nie wie ile można dzwonić i w jaki sposób, aby nie narazić się na blokadę.

Kto dał radę wydzwonić miesięcznie 50 godzin?

Założyciel i redaktor naczelny MVNO-GSM.PL. Tu prywatnie.
 #788356  autor: Rosolak
 03 mar 2015, 10:10
Zdaje się, że już kiedyś mieli jakieś pakiet z no limit i zbyt długo to nie trwało. Ciekawe jak długo tym razem dadzą się nacieszyć klientom tym pakietem. ;)

W związku z przejściem na abonament, kończę zabawę w testowanie prepaidów i regularnym udzielaniem się na forum. Będę czasem zaglądał.
Życzę wszystkim pełnego zasięgu :-) R.
 #788367  autor: 111
 03 mar 2015, 10:43
@ Rosolak wtedy nie było takiej ostrej konkurencji w temacie, "jak najtańszy no limit z przyzwoitym pakietem danych".
Sytuacja jest teraz diametralnie inna.
 #788371  autor: 111
 03 mar 2015, 11:00
@brzok nie sugeruj się regulaminem,bo często,gęsto bywa tak ,że regulamin sobie a praktyka pokazuje całkiem co innego.
Mi pakiety się zsumowały a jak wcześniej pisałem ,na dniach będę następny pakiet kupował,tym razem inny od poprzedniego i zobaczę czy się zsumuje i przedłuży czy nie.
Oczywiście dam znać co wynikło.
 #788399  autor: LOOPO
 03 mar 2015, 13:04
mvno-gsm_pl pisze:Wprowadzenie klienta w błąd może tak, ale przynajmniej sprawa została jasno postawiona.
Przepraszam bardzo ale gdzie została jasno postawiona bo na pewno nie na stronie z ofertą. Tylko nieliczni dociekliwi przeczytają regulamin. Ja regulaminu nie czytałem i przyjąłbym ofertę za "no limit".
Jak najbardziej Nju należy porównywać z MVNO. Marka została po to stworzona przez Orange aby z nimi konkurować.
 #788517  autor: JacekK
 03 mar 2015, 23:35
@ LOOPO

nie piszę o niewprowadzaniu w błąd a o jasnym algorytmie - 3000 minut, potem nie ma żadnej blokady a jedynie opłaty zgodnie z cennikiem.

Założyciel i redaktor naczelny MVNO-GSM.PL. Tu prywatnie.
 #788579  autor: LOOPO
 04 mar 2015, 10:58
mvno-gsm_pl pisze:3000 minut, potem nie ma żadnej blokady
Zaprawdę wielce łaskawi z nich państwo ;)
(sam miałem nieciekawą przygodę z blokowaniem numeru Orange i uważam, że dobre i to, że nie blokują)
mvno-gsm_pl pisze:jedynie opłaty zgodnie z cennikiem.
Ująłeś mnie tym stwierdzeniem. "Opłaty zgodne z cennikiem" po wykorzystaniu nielimitowanych minut (wg. ich rozgłaszanej oferty bo regulamin to raczej taki ukryty). Czy nie brzmi to groteskowo? Ja nie chcę Cię obrazić ale podjąłeś się "obrony diabła" ;)
Zabawnie wygląda oferta na ich stronie gdzie za 29 zł dostajemy nielimitowane rozmowy + smsy a za 39zł 500 minut + nielimitowane smsy.
 #788586  autor: martin76
 04 mar 2015, 11:42
Ich oferte i strone to robi jakis prezio co za bardzo nie umie obslugiwac edytora html, nie mowiac, ze podstaw logiki w tym nie ma - 29 zl nolimit (3000min) v 39 zl za 500min ...no netu jest wiecej o 1 GB... tyle, ze u nich 1GB kosztuje 5zl :D Czyli to jest de-promocja albo anty-promocja. Placisz wiecej dostajesz mniej.
 #789079  autor: 111
 06 mar 2015, 00:37
Właśnie włączyłem pakiet 3 giga i nie zsumował się on z poprzednim 1 gigowym.
Wniosek z tego taki,że sumują się tylko pakiety tej samej wielkości a różne nie.Chyba,że mój przypadek ze zsumowaniem się pakietów jednogigowych był jednorazowym błędem systemu w co wątpię, ale za miesiąc sprawdzę,kupując następny 3 gigowy pakiet.
Wczoraj doładowałem konto za dychę i po paru godzinach przyjemna niespodzianka mnie spotkała.
Dostałem od operatora SMSa z gratulacjami i informacją,że otrzymałem zasilenie konta w wysokości 5 zł. Sprawdziłem stan konta i faktycznie zamiast 10 zł z groszami na koncie było 15 zł z groszami.
Nawet się zastanawiałem,czy nie kupić pakietu 5 giga za 15 zł,który realnie mnie kosztowałby 10 zł,ale stwierdziłem,że to za duży pakiet jak na moje potrzeby.
Z jakiej okazji dostałem od Lycamobile gratisowe doładowanie nie wiem,ale też w kwietniu za dychę doładuję i zobaczę co się stanie,czy znowu bonus wpadnie,czy też to jednorazowy prezent i wabik zarazem na nowego klienta;)
Bo jak wszyscy wiemy,za darmo i bez ukrytego celu to na tym świecie tylko w papę można dostać:)
 #789096  autor: bazooka
 06 mar 2015, 08:28
Tak tylko dla informacji i dlatego, bo jestem pozytywnie zaskoczony...
Przeniosłem numer (na "leżaka" :D) z Virgin do Lyca (dla przenoszonych 4 x 5zł doładowania gratis)...
...przeniosłem go poprzez drogę elektroniczną (mailem) - wysłałem to co chcą - odebrali w poniedziałek rano - dostałem maila o 48h przenosinach i że w razie niezgodności może się to przedłużyć - po północy (wtorek) przyszedł SMS, że zaakceptowano przenosiny - rano patrze numer na karcie Virgin nieaktywny a Lyca już dostępna.
Oczywiście trzeba zaznaczyć, że dużo wcześniej (chyba prawie rok temu) zamówiłem kartę startową, która przyszła listem zwykłym, nierejestrowanym - a w tym wypadku czas nadejścia takiego listu jakby ktoś nie wiedział to loteria :)
Dodam jeszcze tylko, że po przenosinach by się zalogować na ten przeniesiony numer w ich systemie przez www trzeba skorzystać z funkcji odzyskiwania hasła, bo to stare nie działa, a nowego numeru nie rejestruje się od nowa (trochę się przy tym nagłowiłem i już myślałem, że tylko kontakt z BOK załatwi sprawę) - ale się udało :)

EDIT: wiecie co - muszę się Wam przyznać, że się wj.... - w Lyca numer nie może być "leżakiem" - myślałem, że tam jest ważność rok od jakiejkolwiek czynności telekomunikacyjnej, a jest 90dni :(
 #789197  autor: 111
 06 mar 2015, 15:28
@sebusy ja właśnie mam takiego darmowego startera przez net zamówionego i z jakiej okazji dostałem 5 zł extra nie wiem.
Ale podoba mi się takie podejście do klienta:)
 #789228  autor: mi80
 06 mar 2015, 18:32
sebusy pisze:EDIT: wiecie co - muszę się Wam przyznać, że się wj.... - w Lyca numer nie może być "leżakiem" - myślałem, że tam jest ważność rok od jakiejkolwiek czynności telekomunikacyjnej, a jest 90dni :(
I dobrze myślałeś. Ale cichaczem Lyca zmieniła regulamin, wbrew ustawowemu obowiązkowi w ogóle o tym nie informując. Nawet daty regulaminu nie zmienili, przez co kto nie wie, pomyśli, że nic się nie zmieniło.

Zgłosiłem do UKE, bo to normalnie chamstwo.
Ostatnio zmieniony 07 mar 2015, 18:29 przez mi80, łącznie zmieniany 1 raz.
 #789434  autor: marcinek243
 07 mar 2015, 17:56
U mnie karta leżakowała pół roku i nadal działa więc regulamin swoje a praktyka swoje :wink:
 #789437  autor: JacekK
 07 mar 2015, 18:05
@LOOPO

Wiem, jak to wygląda i wiem, że śmiesznie :) Pakiety np. za 29 zł i 39 zł tak samo (ale to już od dawna miało miejsce w Lycamobile, zmieniali pojedyncze pakiety naprędce nie zmieniając przy tym pozostałych). Nawet pewnie UKE lub UOKiK by się sprawą zajął, gdyż to razi, gdy w jednym akapicie pojawia się jednocześnie no-limit i 3000 minut. Ale wg mnie wystarczyłoby zmienić zdanie w regulaminie i nie mówić, że to no-limit. Nie oszukujmy się, 3000 minut/mc wygadać ciężko, a lepiej - moim zdaniem - wiedzieć, że do wysokości 3000 minut nic nam nie grozi, niż widzieć ogólny zwrot w regulaminie mówiący o grożącej blokadzie za "nieuczciwe korzystanie".

Założyciel i redaktor naczelny MVNO-GSM.PL. Tu prywatnie.
 #789441  autor: maxplastic
 07 mar 2015, 18:28
Wiesz, czytałem niedawno na tym forum, że dla niektórych 43200 minut, co stanowi dokładnie pełne 30 dni to nie jest no limit i da się wygadać więcej. Bardzo ciekawa teoria. A operatorzy chyba zazwyczaj robią taką granicę przy ofertach no limit. Tak więc nic już mnie nie zdziwi. Niektórzy wolą mieć aplikację do zarządzania, inni LTE z którego i tak najczęściej nie ma sensu korzystać (a zwłaszcza jak sieć akurat go nie oferuje ;)
 #789457  autor: LOOPO
 07 mar 2015, 19:47
mvno-gsm_pl pisze:zmieniali pojedyncze pakiety naprędce nie zmieniając przy tym pozostałych
Przypomniało mi się odrabianie pracy domowej w czasie przerwy międzylekcyjnej :)
mvno-gsm_pl pisze:Ale wg mnie wystarczyłoby zmienić zdanie w regulaminie i nie mówić, że to no-limit.
Tak właśnie powinni zrobić. Przecież 3000 nie wygląda źle ale górę wzięło myślenie marketingowe.
  • Strona 67 z 100
  • 1
  • 65
  • 66
  • 67
  • 68
  • 69
  • 100
  • 1
  • 65
  • 66
  • 67
  • 68
  • 69
  • 100