DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
    :?:
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
:?:
Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #788022  autor: Marasek
 01 mar 2015, 23:26
Poszukuje telefon do 700 zł (gwarancja min. 1,5 roku stan idealny albo nowy) , ekran od 4,7, najlepiej 5 cali, max 5,3. Aparat robiący dobrej jakości zdjęcia, odtwarzacz muzyczny na dosyć wysokim poziomie grania na słuchawkach (oczywiście słuchawki kupione oddzielnie), bateria trzymająca chociaż te 2 dni i dobrze by było jakby android działał płynnie (do innych systemów jestem raczej sceptycznie nastawiony)
Dodatkowym plusem będzie LTE, NFC.
Od dłuższego czasu przeglądam tematy na forum i chyba największym faworytem jest lg g2 mini. Będzie dobrym wyborem pod moje wymagania czy polecacie coś innego ?
Zainteresowany jestem tylko modelami firm LG, Sony, Motorola, Nokia, Samsung
 #788027  autor: darase
 01 mar 2015, 23:50
Kupiłem właśnie G2 mini sobie i żonce, żony nowy z 650 zł utargowałem na 560 zł, mój był 3 miesięczny jeszcze tańszy, wszystko ładnie działa. : )

eCoal i nie ma problemu :-)
 #788233  autor: Marasek
 02 mar 2015, 20:22
Czyli G2 mini jest najlepszym wyborem pod moje wymagania ?
 #788307  autor: Marasek
 03 mar 2015, 00:12
czamarek pisze:Asus zenfone 5,
Ulefone Be Pro http://telchina.pl/recenzja-test-ulefon ... 15721.html
moto G 2gen
A umiemy czytać ze zrozumieniem ?
Marasek pisze: Zainteresowany jestem tylko modelami firm LG, Sony, Motorola, Nokia, Samsung
Motorola raczej cenowo nie wchodzi w gre, po za tym brak lte
 #789122  autor: Marasek
 06 mar 2015, 09:52
Ostatecznie będę wybierał coś z tych telefonów : LG G2 mini , Motorola G2, LG G3s, Xperia T3, Lumia 735.
Który będzie lepszy pod moje wymagania ?
 #789169  autor: Wiola_K
 06 mar 2015, 13:21
Ja polecam T3. Działa płynnie. Zdjęcia robi dobre. Muzykę dobrze odtwarza. Tryb stamina świetnie oszczędza energię min. 2 dni trzyma bateria. Ja jestem bardzo zadowolona. Myślę że go szybko nie wymienię. Ostatnio mi upadł :-( przeżył :-)