DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 178 z 675
  • 1
  • 176
  • 177
  • 178
  • 179
  • 180
  • 675
 #788244  autor: TokMan
 02 mar 2015, 20:57
witajcie, trzy miesiące temu obiecałem mamie ze załatwię jej super ofertę przy przedłużaniu umowy (orange), zacząłem działać wypowiedział em umowę z dniem wypowiedzenia umowy, kazałem mamie odrzucać wszystkie oferty od konsultantów no i stało się to czego się nie spodziewałem dali mamie ofertę abo.
61 zł sgs5 za 300zl wszystko no limit 2GB internetu... no i mama odrzuciła tą oferte... wiem ze lepszej nie dostanie ale konsultanci od 3 tygodni nie dzwonią a 5 marca wejdzie w życie wypowiedzenie. .. sam zadzwonile do nich ponad tydzień temu i oferta abon. 70 parę złotych i sgs5 za 600zl... czy mam czekać do 5 marca na telefon od orange czy sam mam działać? help
 #788259  autor: Luq1234
 02 mar 2015, 22:03
Niestety, nikt już do Ciebie nie zadzwoni. Orange zaproponowało Ci naprawdę fajna ofertę, którą Ty odrzuciłeś, więc w systemie jest informacja, że odrzuciłeś ostateczną ofertę. Zamówienie na dezaktywację numeru poszło już do realizacji. Próbuj działać ale nikt Ci już takiej oferty nie da. Oby nie było też już za późno. ;)
 #788267  autor: Skorek21
 02 mar 2015, 22:18
sratanik pisze:Witam,
Mam pytanie, zostało mi rok do końca umowy ( mam ofertę bez telefonu ) zależy mi na przedłużeniu umowy wraz z telefonem , czy istnieje możliwość w orange przedłużenia umowy rok przed końcem umowy? , oraz czy jak złoże wypowiedzenie to będe mogl dostac jakas lepsza oferte?
Nie wiem dokładnie jak wyglada sprawa w orange ale aneks do umowy czyli tzw przedłużenie umowy na innych warunkach np. z telefonem zapewne będzie możliwe jednak nie na tak atrakcyjnych warunkach jak miesiąc czy dwa przed zakończeniem umowy. Jeśli złożysz wypowiedzenie to tak owszem oferta jest dużo lepsza ale zapewne rok przed nie ma takiej możliwości ( choć jest cień szansy że się mylę...ale wątpie ;P)
TokMan pisze:witajcie, trzy miesiące temu obiecałem mamie ze załatwię jej super ofertę przy przedłużaniu umowy (orange), zacząłem działać wypowiedział em umowę z dniem wypowiedzenia umowy, kazałem mamie odrzucać wszystkie oferty od konsultantów no i stało się to czego się nie spodziewałem dali mamie ofertę abo.
61 zł sgs5 za 300zl wszystko no limit 2GB internetu... no i mama odrzuciła tą oferte... wiem ze lepszej nie dostanie ale konsultanci od 3 tygodni nie dzwonią a 5 marca wejdzie w życie wypowiedzenie. .. sam zadzwonile do nich ponad tydzień temu i oferta abon. 70 parę złotych i sgs5 za 600zl... czy mam czekać do 5 marca na telefon od orange czy sam mam działać? help
z tego co rozumiem mama odrzuciła bo sam jej kazałeś :P Ale możliwe że nie do końca jesteś na przegranej pozycji. Owszem Orange samo z siebie już nie zadzwoni ale zawsze możesz zrobić to ty. Mówisz że do nich dzwoniłeś ale czy poinformowałeś konsultanta że twoja umowa jest w trakcie wypowiedznia ? Z jakim działem rozmawiałeś BOK ( Biuro obslugi klienta) czy DUK (Dział utrzymania klienta). Pierw łączysz się na bok i jeśli poinformujesz konsultanta z bok o tym że masz wypowiedziana umowę to powinien Cie przełączyć :)
 #788282  autor: milek72
 02 mar 2015, 23:04
Witajcie
10 czerwca kończy mi się umowa (abonament 90 zł na 24 miesiące i staż już chyba z 10 lat) i chciałbym ją przedłużyć z jakimś rabatem 30% na abo i zniżką na telefon 300-400 zł.
Okres rozliczeniowy mam od 14 każdego miesiąca. Czy już mam składać wypowiedzenie czy dopiero po 10 marca jak będzie 3 miesiące do końca umowy ?
 #788301  autor: coorp81
 02 mar 2015, 23:48
milek72 pisze:Witajcie
10 czerwca kończy mi się umowa (abonament 90 zł na 24 miesiące i staż już chyba z 10 lat) i chciałbym ją przedłużyć z jakimś rabatem 30% na abo i zniżką na telefon 300-400 zł.
Okres rozliczeniowy mam od 14 każdego miesiąca. Czy już mam składać wypowiedzenie czy dopiero po 10 marca jak będzie 3 miesiące do końca umowy ?
Cześć, mam podobną sytuację - moja umowa kończy się 26 czerwca 2015. 27 lutego dzwoniłem (bez wypowiedzenia umowy) pod *400 i zaproponowano mi 20% zniżki od abonamentu 89.90 oraz telefony (LG G3, Z3, S5) w strasznie chorych cenach. Podziękowałem i w salonie złożyłem wypowiedzenie. Pomimo iż moje wypowiedzenie już zostało zarejestrowane w systemie to dzwoniąc pod *400 nie dali mi lepszej oferty. Konsekwentnie utrzymują, że 30 % zniżki na abo oraz 400 na telefon nie mogą już dać. No nic, czekam na ich telefon, chciałem przedłużyć umowę szybko ale nie za wszelką cenę.

Czy może jest tak, że im bliżej końca umowy to Orange ma większe ciśnienie na utrzymanie klienta? Może moje 5 miesięcy do konca umowy nie powoduje u nich żadnego wzruszenia a ja się niepotrzebnie podpalam? Z góry dzięki za odpowiedź.
 #788342  autor: Rysiu666
 03 mar 2015, 08:48
coorp81 pisze: Cześć, mam podobną sytuację - moja umowa kończy się 26 czerwca 2015. 27 lutego dzwoniłem (bez wypowiedzenia umowy) pod *400 i zaproponowano mi 20% zniżki od abonamentu 89.90 oraz telefony (LG G3, Z3, S5) w strasznie chorych cenach. Podziękowałem i w salonie złożyłem wypowiedzenie. Pomimo iż moje wypowiedzenie już zostało zarejestrowane w systemie to dzwoniąc pod *400 nie dali mi lepszej oferty. Konsekwentnie utrzymują, że 30 % zniżki na abo oraz 400 na telefon nie mogą już dać. No nic, czekam na ich telefon, chciałem przedłużyć umowę szybko ale nie za wszelką cenę.

Czy może jest tak, że im bliżej końca umowy to Orange ma większe ciśnienie na utrzymanie klienta? Może moje 5 miesięcy do konca umowy nie powoduje u nich żadnego wzruszenia a ja się niepotrzebnie podpalam? Z góry dzięki za odpowiedź.
Mam taką samą sytuację jak Ty umowa do 2.07. złożyłem wypowiedzenie 21.02 faxem i narazie cisza. dostałem smsa z nr telelefonu a tam nadal oferta 20% i brak zniżki na telefon (G3 za 439zł)
 #788359  autor: wlkp
 03 mar 2015, 10:25
Masz jeszcze 4 miesiące do końca umowy,więc jeszcze sporo czasu .Tak jak już ze 2 miesiące zostanie to mogą być ciekawsze oferty .A ten G3 skąd taka cena,na stronie jest w tym abonamencie za 299 zł ? Radzę spokojnie czekać,zapewne będzie jeszcze ciekawa oferta zanim będziesz miał koniec umowy .
 #788360  autor: rokiA
 03 mar 2015, 10:25
TokMan pisze:witajcie, trzy miesiące temu obiecałem mamie ze załatwię jej super ofertę przy przedłużaniu umowy (orange), zacząłem działać wypowiedział em umowę z dniem wypowiedzenia umowy, kazałem mamie odrzucać wszystkie oferty od konsultantów no i stało się to czego się nie spodziewałem dali mamie ofertę abo.
61 zł sgs5 za 300zl wszystko no limit 2GB internetu... no i mama odrzuciła tą oferte... wiem ze lepszej nie dostanie ale konsultanci od 3 tygodni nie dzwonią a 5 marca wejdzie w życie wypowiedzenie. .. sam zadzwonile do nich ponad tydzień temu i oferta abon. 70 parę złotych i sgs5 za 600zl... czy mam czekać do 5 marca na telefon od orange czy sam mam działać? help
Żeś Mame wkopał:d

Dzwoń i czekaj na DUK. Poproś o osobę, która Ci tą ofertę składała tzn. Mamie - niech Mama rozmawia i po prostu niech namówi/ ( niech powie, że jest zdecydowana na tą ofertę ) rób wszystko, żeby wrocić do niej hehehe :wink:

Powodzenia
 #788376  autor: marzyciel
 03 mar 2015, 11:31
Ja kupiłem z3 compact ale patrząc na obecne ceny i zainteresowanie nim nie warto go brać w obecnej cenie. Ja dostałem niby upust 400zł do ceny salonowej czyli 669zł. Realnie idzie po 1300 odejmujac prowizje a na telefony z simlockiem popyt jest słaby taka prawda. Chyba jednak warto brać g3 do sprzedania;)
 #788384  autor: Luq1234
 03 mar 2015, 12:22
Żeś Mame wkopał:d

Dzwoń i czekaj na DUK. Poproś o osobę, która Ci tą ofertę składała tzn. Mamie - niech Mama rozmawia i po prostu niech namówi/ ( niech powie, że jest zdecydowana na tą ofertę ) rób wszystko, żeby wrocić do niej hehehe :wink:

Powodzenia
Zrozum, że nikt mu już takiej oferty nie da. Teraz niech załatwia cokolwiek bo poszło już zamówienie na dezaktywację numeru. Robię reklamacje, i naprawdę to nie jest tak kolorowo. Anulowanie zamówienia nie jest takie łatwe. :D
 #788442  autor: pomaranczowy
 03 mar 2015, 17:07
marzyciel pisze:Ja kupiłem z3 compact ale patrząc na obecne ceny i zainteresowanie nim nie warto go brać w obecnej cenie. Ja dostałem niby upust 400zł do ceny salonowej czyli 669zł. Realnie idzie po 1300 odejmujac prowizje a na telefony z simlockiem popyt jest słaby taka prawda. Chyba jednak warto brać g3 do sprzedania;)

Uwierz mi, że BOK i Sprzedaż, to nie jedyne jednostki w kazdej firmie i że wiele spraw może być załatwianych w inny sposób, jednak za aprobata osób odpowiedzialnych za dany proces. ;)

PS Witam po dłuższej przerwie. Przez jakiś czas byłem tylko obserwatorem. ;)

Prezenty: 4gift.cupsell.pl ;)
 #788447  autor: glaniu
 03 mar 2015, 17:35
Witam, umowa konczy mi sie 21.03, wypowiedzenie zlozylem w salonie w styczniu i Pan z salonu mi powiedzial ze to jest takie wypowiedzenie po ktorym numer przestanie istniec. Czy ja moge teraz jeszcze ten numer przeniesc do innej sieci ?
 #788467  autor: nicram
 03 mar 2015, 19:47
Witam serdecznie. W obecnej chwili posiadam abonament Smart Plan Multi Max 129,98, który został obniżony o 30 %. Umowa kończy mi się w lipcu. Umowę z tego co się zorientowałem będę mógł przedłużyć już w marcu (od 13). Chciałbym zakupić Samsunga S5, w planie Smart Plan Multi 89,98 z rabatem 30 %. Za telefon jestem w stanie dopłacić 200- 300 zł max. Jeśli jest jakiś konsultant, który mógłby coś tutaj zdziałać, to proszę pisać - podam dokładne namiary do siebie.

Tak na marginesie, co się dzieje z Samsungiem S5 na stronie orange. Obserwuję częste braki tego telefonu. Martwię się, że pod koniec marca, jak nawet Orange będzie chciał się zgodzić na te moje warunki, to S5-ka będzie "nieosiągalna". Pozdrawiam
 #788476  autor: TokMan
 03 mar 2015, 20:15
Witajcie ponownie! Po przeczytaniu waszych postów wystraszylem się więc zacząłem dzwonić, rozmawiałem z 3 różnymi konsultantami i Wszyscy 20% rabatu i nic więcej wkoncu Trafiłem na konsultantke która pomogła mi, skontaktowała się z kolesiem który dał mamie 30% i powiedziała ze się ze mną skontaktuje niestety sgs5 juz nie ma, więc wybrałem lg g3 za 39zl i abonament 61zl, dobry wybór?
 #788501  autor: Masterjam77
 03 mar 2015, 21:50
Ja godzine temu miałem szybką rozmowę z konsultantem. Wypowiedzenie (drugie) wysłałem w zeszłym tygodniu i dzis propozycja 89.98 zł - 30% i Xperia Z3 za 299 zł. Szybka piłka ze strony Orange i teraz powaznie się zastanawiam nad przyjęciem oferty. Telefon będzie na sprzedaż wiec powinien pójśc za 1400-1500 zł
 #788516  autor: sake_kl
 03 mar 2015, 23:18
Po wielkich bojach przedłużyłem umowę w Orange.
Pierwsze wypowiedzenie z przeniesieniem na kartę złożone niecałe 3 m-ce przed zakończeniem umowy. Oczekiwanie na telefon z DUK i nic... Więc dzwonie sam i słyszę że przy opcji przeniesienia na kartę nie mogą mi złożyć żadnej oferty. Zdenerwowany poszedłem do salonu i złożyłem dyspozycję anulowania wypowiedzenia. Anulowanie trwało 2 dni po czym ponownie do salonu złożyć wypowiedzenia całkowite. Nie czekałem na telefon z DUK tylko sam dzwoniłem 3 razy. Max co uzyskałem to 20% i 200 zł na telefon. A więc kolejny krok z mojej strony to było złożenie dyspozycji przeniesienia nr w PLAY na kartę. Następnie telefon pod *220 (numer z sms po złożeniu dyspozycji przeniesienia numeru - podobno dział rezygnacyjny - tylko faktycznie sprawdzają czy taki sms został wysłany). Rozmowa z dwoma konsultantami 30% zniżki i 200 zł na telefon. Odrzuciłem i stwierdziłem, że czekam albo przechodzę do PLAY i później będę myślał dalej. W końcu telefon z numeru prywatnego i propozycja 30% zniżki i lg za 39 zł lub xperia za 299 zł. Z uwagi że nie było LG G3 poprosiłem o telefon jak tylko się pojawi lub w piątek to wtedy wziąłbym Z3. Na szczęście dzisiaj telefon kolejny i informacja, że są ostanie 10 sztuk. Więc krótka piłka - przedłużyłem umowę i oczekuje na kuriera (mam nadzieję że się nic po drodze nie wydarzy).
Opłacało się czekać :)
Ps. LG G3 znikły całkowicie ze strony - czyżby koniec sprzedaży tego modelu? Jak tak to niezły fart bo się najbardziej nastawiłem na ten telefon.
  • Strona 178 z 675
  • 1
  • 176
  • 177
  • 178
  • 179
  • 180
  • 675
  • 1
  • 176
  • 177
  • 178
  • 179
  • 180
  • 675