DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy awarii w sieciach stacjonarnych i komórkowych.
Wszystko, co dotyczy awarii w sieciach stacjonarnych i komórkowych.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #785915  autor: lukas-lu
 20 lut 2015, 15:05
Witam.
Mam mały problem z wiadomościami sms, a mianowicie w momencie gdy wysyłam wiadomość sms do pewnej osoby, ona otrzymuje ode mnie wiadomość, którą napisałem, połączoną z wiadomością którą wysłałem kilka dni temu.

Przykład:
Wysyłam smsa o treści:
To słabo trochę... Choć kto jak kto ale, myślę że uda Ci się znaleźć trochę wolnego czasu.

A ta osoba otrzymuje smsa o treści:
To słabo trochę... Choć kto jak kto ale, myślę że uda Ci się znależe włożyłaś w to sporo pracy.

końcówka tego smsa to treść wiadomości którą wysłałem niespełna tydzień temu.
Nie zdarza się tak co prawda w każdym smsie, ale zdarzyło się już po raz kolejny... i nie wiem czemu.
Miał ktoś z Was już coś podobnego?
Może ktoś słyszał już o takim przypadku?
jak to "naprawić"?

nie wiem czy ma to znaczenie ale mam abonament w sieci PLUS (niedawno przedłużyłem umowę na no-limit) telefon Sony Xperia M2 na nadroidzie. Osoba o której mowa ma w sieci Play.
 #787911  autor: misk
 01 mar 2015, 01:20
Pracując dwa lata w Oranżadzie spotkałem się z tym 2-3 razy i jedynym wspólnym punktem był nadawca/odbiorca w Play. Zmieniłbym sieć na taką z własną infrastrukturą.
 #787919  autor: pakierhakierxd
 01 mar 2015, 07:57
Telefon ma w sieci Plus przecież.

Ja nigdy takiego problemu w Play nie miałem a mam już ok. 4 lata.

Może to wina telefonu (softu) ? -czasem jak ludzie przywrócą ust. fabryczne to chyba na to pomagało.

Pozdrawiam :)
 #787981  autor: DanielR
 01 mar 2015, 17:24
pakierhakierxd pisze:Telefon ma w sieci Plus przecież.
Ale adresat SMS-a ma telefon w sieci Play...

Z sieci komórkowych korzystam począwszy od 2004 roku.
Aktualny numer:
Era Tak Tak -> Play Fresh / Play na Kartę (MNP) -> Virgin Mobile (MNP)