DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #787617  autor: RobertX
 27 lut 2015, 11:33
Witam potrzebuje prepaida, z którego będą wysyłane tylko i wyłącznie wiadomości MMS. Czy możecie polecić jakąś ofertę. Najlepiej no limit. Jak do tej pory widzę, wszędzie mms po 19 gr. Karta potrzebna mi jest do fotopułapki, która czasem wysyła 50, czasem 300 zdjęć miesięcznie.

Z góry dziękuje. Pozdrawiam
 #787622  autor: Luctus
 27 lut 2015, 11:59
Chyba najprościej to Nju Mobile z włączoną usługą Miesio 19, gdzie za 9zł miesięcznie jest no limit SMS/MMS.
 #787623  autor: Ricki1980
 27 lut 2015, 12:03
MiniMax też MMS po 19 gr i licznik zatrzyma się na 9 zł. Problem to ważność konta po doladowaniu i zużyciu środków tylko na wiadomości.
 #787634  autor: sheva_7
 27 lut 2015, 12:41
Według mnie także w tym przypadku najlepsza opcja do Nju Mobile i wspomniane 9zł. Przy okazji no limit MMS są wliczone SMS.
 #787635  autor: RobertX
 27 lut 2015, 12:46
A akie są ustawienia MMS w Nju ? Będą to te same co w Orange ?
 #787639  autor: sheva_7
 27 lut 2015, 12:49
Raczej tak bo to submarka ORANGE. Faktury itp. są na Orange, z nadajników leci tych samych, a kliencie Orange rozmawiają z Nju tak jak z osobami z sieci (w drugą stronę to nie działa). Przypuszczam, że ustawienia mms są takie same.
 #787643  autor: martin76
 27 lut 2015, 12:52
google sie zepsulo ?? ;) Wg strony nju sa inne niz orange. Co nie znaczy ze te z orage nie beda dzialac ...

MMS
nazwa konfiguracji: MMS njumobile
APN (punkt dostępu): mms
nazwa użytkownika: mms
hasło: mms
nośnik danych: GPRS
uwierzytelnianie: normalne
pobieranie: automatyczne
serwer (strona główna): http://mms.njumobile.pl
adres bramki IP: 192.168.6.104
port IP: 8080
W przypadku niektórych modeli telefonów zamiast Adresu bramki IP oraz Portu IP podaj:
adres serwera Proxy: 192.168.6.104
port proxy: 8080
 #787656  autor: martin76
 27 lut 2015, 13:12
Dalem to co na stronie nju wisi, ale tak jak napisalem, to nie wyklucza dzialania na standardowych ustawieniach orange. Sam kiedys jak nie moglem odbierac i wysylac mmsow to znalazlem z dwa czy trzy ustawienia, poznej (jak odkrylem ze wina lezala po stronie telefonu) to testowalem je i wszystkie chodzily. Taki to orange jest. Teraz tez wlasnie sie dowiedzialm, ze sa dwa kody na sprawdzenie pakietow w OFnK. Ten oficjalny (wskazywany przez Orange Eksperta) mi nie chodzi :D

A wracajac do glownego watku. Nju bedzie lepsze ze wzgledu na waznosc konta. Doladowujac przez mPotwora mozna dodatkowo czasem dostac na glowne bonus (trzeba czasem robic jak doladowanie orange a nie nju)
 #788053  autor: RobertX
 02 mar 2015, 09:47
Dziękuje za podpowiedzi. Sprawdzę ten starter w Nju. martin76 - nie tyle chodziło mi o same ustawienia w Nju bo te można znaleźć na ich stronie ale czy na ustawieniach orange będzie działać. Ma to dla mnie znaczenie dlatego, że w urządzeniu fabrycznie są do wyboru 4 polskie sieci i można to zrobić z poziomu urządzenia, natomiast ustawienia niestandardowe wymagają podłączenia do komputera i trochę zabawy ;)