DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #781670  autor: anonymous093133
 01 lut 2015, 13:18
Braymer pisze:...Doładowując konto w taryfie Orange Free na Kartę za 100 zł uzyskamy 36 GB na rok, które można dowolnie przedłużać. ...
I to jest najlepsza metoda na takich kombinatorów.
Pokazać sposób tworzenia takich kart.
Dziękuję

Nie rozumiem tylko tego powyższego stwierdzenia - "które można dowolnie przedłużać"..
30 GB za doładowanie nominałem 100 zł jest ważne 120 dni.

Jak mam przedłużyć ??
Z góry dziękuję.
 #781701  autor: tuchas
 01 lut 2015, 15:25
SMS do 92 dni kosztuje 3 zł jeśli jesteś w sieci dłużej nic nie płacisz.
 #781743  autor: anonymous093133
 01 lut 2015, 17:59
Braymer pisze:Wysyłasz sms o treści START pod numer 8002 i masz GB ważne +365dni.
Dzięki.
Myślałem, że START przedłuża tylko ważność konta głównego tzn. zgromadzonej tam kasy.
Pozdrawiam
 #781800  autor: M4rio
 01 lut 2015, 20:38
Mam prośbę, jako że nigdy nie byłem w O,i jest to dla mnie czarna magia,mógłby mi ktoś na pw napisać jaki starter kupić itd? Z góry dzięki

TAG
 #781956  autor: bazooka
 02 lut 2015, 18:59
waldekgdynia pisze:Myślałem, że START przedłuża tylko ważność konta głównego tzn. zgromadzonej tam kasy.
Wygląda na to, że w tym temacie obalona została teoria, że pakiet danych da się wydłużać na ROK tylko w Orange Free na Kartę :)
...na poprzednich stronach tego tematu widać dlaczego :)
 #782045  autor: anonymous093133
 03 lut 2015, 04:55
Nadal mam jednak wątpliwości co do ważności 36 GB "bezterminowo".
Regulamin mówi co następuje ( regulamin Orange Free ) -

5) Środki z Bonusu są wykorzystywane w pierwszej kolejności przed środkami pochodzącymi z doładowań.Po okresie wskazanym w punkcie 4 niewykorzystane środki nie będą dostępne.
6) Jeżeli Abonent posiadając ważny i niewykorzystany Bonus doładuje ponownie konto to dotychczasowe środki dostępne w ramach Bonusu zostaną powiększone o kolejny Bonus, a termin ważność i dotychczasowego Bonusu zostanie przedłużony o ilość dni przypisaną do wartości ostatniego doładowania, licząc od daty tego doładowania.

Z tego wynika, że należy przed 120 dniem doładować kolejny raz konto.
To jak to jest z tym przedłużeniem - START?
 #782052  autor: bazooka
 03 lut 2015, 08:03
Często i gęsto regulamin mówi co innego niż działa system O.
Owszem, teoretycznie mogą zastosować się stricte do regulaminu, jednak kiedy widzisz zapisy na swoim koncie mówiące o tym ile taki Pakiet Danych ma ważności to wyobrażasz sobie co będzie jeśli by taki pakiet Ci przedwcześnie wyłączyli... co to by oznaczała dla całego operatora :?:
Po drugie środki z powyższego bonusu są zsumowane ze środkami w MB pochodzącymi z doładowań (wynikające z standardowej tabeli przyznawanych GB za doładowanie odpowiednimi doładowaniami) - nie ma osobnej pozycji dla BONUSu.

Brnąc dalej w ewentualne możliwości rozpatrywania sprawy przez Orange...czyli traktowania danych widocznych na orange-on-line jak danych poglądowych, ale nie szczegółowych... stosujemy się do zapisu w regulaminie mówiącym o możliwości sprawdzenia ważności i środków bonusowych poprzez wysłanie na numer 411 SMSa o treści ILE - które moim zdaniem dają dosadne podstawy do ewentualnego złożenia reklamacji.
SMS z odpowiedzią zapisany: http://tnij.org/0povbj6

Mimo wszystko @waldekgdynia rozumiem o co Ci chodzi, można być nastawionym sceptycznie przy wertowaniu regulaminów - ja swój bonus uzbierałem poprzez:
1. doładowanie za 5zł
2. wysłanie START na 8002
3. odczekanie aż pojawi się ważność roku dla pozycji Pakiet Danych
4. doładowanie za 50zł (punktami PAYBACK)
Akurat w taryfie SMART mam możliwość wykupienia standardowych pakietów oraz np Wakacyjnych (i jeszcze takiego głosowego co mnie interesuje) dlatego nie będę ewentualnie tak mocno rozczarowany w razie draki i nie będę musiał zmieniać taryfy po to z OFnK, aczkolwiek będę reklamował jeśli będzie tak jak się obawiasz.
Poza tym oczekuje odświeżenia pakietów standardowych przez Orange, bo są mało atrakcyjne w stosunku do konkurencji => no chyba, że jednak liczą iż ich stali klienci pójdą po te właśnie na ROK ważne :)
 #782055  autor: Orange Ekspert
 03 lut 2015, 08:31
Alikey pisze:Witam, zastanawiam się nad zmianą taryfy z OFnK na Smart ponieważ zależy mi na pakiecie 1000 sms. Czy w ofercie Smart na kartę wysyłając sms o treści START na 8002 przedłużona zostanie ważność bonusowych megabajtów danych podobnie jak w OFnK? ;)
Niestety promocja Konto ważne rok nie powoduje przedłużenia ważności bonusu danych w Orange Smart na kartę.
 #782056  autor: Alikey
 03 lut 2015, 08:38
Bonusu nie, ale pakietu danych tak, z tego co wynika z informacji, która wyświetla mi się na Orange Online. Jeśli pakiet "nagle" mi zniknie to będę to reklamował.
 #782057  autor: bazooka
 03 lut 2015, 08:44
@Orange Ekspert - nie :?:
sebusy pisze:SMS z odpowiedzią zapisany: http://tnij.org/0povbj6
...a co Ty na to :?:

I co teraz - naprawicie :?: GigaBajtów uzyskanych z LAYSów za przejście do OFnK nie potrafiliście naprawić przez 3 miesiące...Popatrz Ekspercie na allegro, od czego się tam roi...
Tu na forum to NIE PRZEDŁUŻA, ale z tamtym nic nie robicie - dajecie im legalnie tym handlować - nie rozumiem Was :roll:

Poza tym - jeśli jednak naprawicie, to kto od Was kupi za 50zł: 8GB danych na 50dni... buahahaha :lol:

Jeśli to Ty Wojtek J. kryjesz się pod tym nickiem Eksperckim to żal mi dupę ściska...
 #782080  autor: anonymous093133
 03 lut 2015, 11:16
sebusy pisze:...
Mimo wszystko @waldekgdynia rozumiem o co Ci chodzi, można być nastawionym sceptycznie przy wertowaniu regulaminów - ja swój bonus uzbierałem poprzez:
1. doładowanie za 5zł
2. wysłanie START na 8002
3. odczekanie aż pojawi się ważność roku dla pozycji Pakiet Danych
4. doładowanie za 50zł (punktami PAYBACK)
...
Dzięki za wyczerpujące wyjaśnienie.
Jak tylko skończy mi się internet z Virgin sprawdzę podany przez Ciebie patent.
Pozdrawiam
 #791309  autor: Rosolak
 18 mar 2015, 12:29
To jak jest z tym bonusem i RWK w taryfie Smart? Miał mi ktoś udzielić odpowiedzi, tylko kazał mi zaczekać. Nie wiem w jakim to było temacie, chyba o OFnk, ale nie chcę robić OT w tamtym wątku, więc napisałem w tym, który dotyczy sprawy.

W związku z przejściem na abonament, kończę zabawę w testowanie prepaidów i regularnym udzielaniem się na forum. Będę czasem zaglądał.
Życzę wszystkim pełnego zasięgu :-) R.
 #791321  autor: martin76
 18 mar 2015, 13:37
Ale co jest ?? Jest bonus i jest RWK. Jak to zrobic masz post wyzej. W Orange czesto dziala cos na korzysc klienta co nie jest zgodne z ich regulaminem. Jak zrobisz to wg powyzszego postu to bedzie zgodne z regulaminem i bedzie podstawa do rekalamacji. Sam nie doladowuje ani Smarta ani OFnK a wysylam smsa na RWK i przedluza sie konto i pakiet danych. Tzn OFnK bo Smarta, ktorego "obsluguje", ktos ma krocej niz rok. Wiec nie wiem jeszcze czy po roku zniknie bonus czy nie.
 #791368  autor: bazooka
 18 mar 2015, 18:51
@Rosolak - odpowiedź już padła na przykładzie małego pakietu 5dniowego - że nic nie zginęło tzn pakiet danych ma RWK i tyle => tak jak w OFnK. Ja potwierdzę to, że po 50dniach od doładowania za 50zł nic nie przepadło, dokładnie za 5dni :)
 #791371  autor: Rosolak
 18 mar 2015, 18:58
sebusy pisze:Ja potwierdzę to, że po 50dniach od doładowania za 50zł nic nie przepadło, dokładnie za 5dni :)
OK, to czekam. ;-)

W związku z przejściem na abonament, kończę zabawę w testowanie prepaidów i regularnym udzielaniem się na forum. Będę czasem zaglądał.
Życzę wszystkim pełnego zasięgu :-) R.
 #792712  autor: Rosolak
 26 mar 2015, 14:30
I jak Sebusy, potwierdzasz? Bo jak tak, to przenoszę numer, pod warunkiem, że działają te pakiety minut, które ostatnio weszły do oferty.

W związku z przejściem na abonament, kończę zabawę w testowanie prepaidów i regularnym udzielaniem się na forum. Będę czasem zaglądał.
Życzę wszystkim pełnego zasięgu :-) R.
 #792757  autor: bazooka
 26 mar 2015, 19:22
Potwierdzam, wszystko jest na swoim miejscu i w odpowiedniej ilości :)
1000minut po Orange za 10zł działa na pewno.
 #794519  autor: Rosolak
 06 kwie 2015, 20:34
Chciałem sobie wbić RWK (staż poniżej 93 dni), a tu takie SMS zwrotny "Witaj. Ważność Twojego konta została już przedłużona. Pozdrawiamy, Orange".
Numer był niedawno przeniesiony do Orange, więc dostałem z marszu RWK. Teraz chciałem wbić, więc powinno mi pobrać 3zł i wydłużyć o rok, ale środków z konta nie ruszyło, a daty nie zmieniło. Czy ja o czymś nie wiem, coś źle rozumiem?

W związku z przejściem na abonament, kończę zabawę w testowanie prepaidów i regularnym udzielaniem się na forum. Będę czasem zaglądał.
Życzę wszystkim pełnego zasięgu :-) R.
 #794528  autor: dan7
 06 kwie 2015, 21:38
*124*# - tu masz kod na sprawdzenie ilości środków i ich ważność.

Sok przecierowy z Orange, Play, Virgin i T-Mobile