DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #781580  autor: mazurekk
 01 lut 2015, 01:13
Witam, aktualnie konczy mi sie umowa z siecia orange i szukam najkorzystniejszej oferty - do 70 zł (moze byc dalej w orange ;p) ktora ma miec:
- rozmowy bez limitu do wszystkich sieci
- smsy w małej ilości (rzadko korzystam)
- na internecie mi nie zależy wcale
- telefon
I co do telefonu to wlasnie temat laczony bo od razu chcialbym zapytac jaki w ofertach ktore podacie telefon, bedzie najlepszy (moge doplacic do niego ok. 100 zl). Telefon uzywam glownie do komunikowania sie z innymi (whats app), jakie praktyczne aplikacje typu organizery, wydatki, w gry raczej nie gram, czasami moze tylko w jakies proste ale wciagajace dla zabicia czasu na wykladach. Do tej pory mialem lumie z windowsem i ogolnie nie przeszkadzal mi ten system, dla mojego korzystania z telefonu byl bardzo dobry, oczywiscie androida tez mialem i tez spoko, tylko ze mi mniej plynnie chodzil, moze przez slaby telefon. I przede wszystkim chodzi mi o to zeby plynnie chodzil, nie zacinal sie no i moze aparat zeby w miare dobre zdjecia robil. Jeszcze wielkosc maks do 5 cali chociaz pewnie wiekszego w tej ofercie nie dostane ale te 5 to i tak troche za duzo dla mnie xd. Jak patrzyłem na telefony w podobnej cenie ale to jakis czas temu juz to podobal mi sie lg l9 II w sumie. Jeszcze teraz poczytalem o Moto G podobno w swojej cenie jest najlepszy z Androidem ale nie wiem czy dostane go w jakiejs ofercie?
 #781613  autor: tyre23
 01 lut 2015, 10:35
nju mobile z włączoną usługą "do komórkowych za 19 zł"
W tej ofercie nie wydasz więcej niż 19zł na połączenia z telefonami komórkowymi oraz nie więcej niż 10zł na stacjonarne miesięcznie.
SMS po 9gr (maksymalnie 9zł/msc)
Umowa na czas nieokreślony, z jednomiesięcznym okresem wypowiedzenia.
Nju mobile to marka Orange.
Do tego telefon kupiony w sklepie na raty 0%.
Np. Motorola Moto G 2gen
Euro RTV AGD - 759zł
Przy dwudziestu ratach wychodzi 37,59zł/msc.
Branie telefonu u operatora jest nieopłacalne. Do tego masz znacznie większy wybór.
 #781620  autor: Przepisy.gbzl.pl
 01 lut 2015, 11:10
Niumobile załatwisz przeniesienie tylko drogą elektroniczną poprzez ich stronę. Jeśli chcesz to załatwić w punkcie to praktycznie za tą samą cenę możesz przetestować Play minimax. Oferta na kartę gdzie ładujesz za 50 zł i przez 100 dni masz rozmowy i smss za darmo do Play i wirtualnych na ich sieci a do pozostałych wszystkich sieci w tym stacjonarne nie zapłacisz więcej niż 29 zł w danym miesiącu kalendarzowym. Działa to tak. Dzwonisz do play, nic nie płacisz. Dzwonisz do pozostałych sieci komórkowych i stacjonarnych płacisz za każdą minutę 29 gr. Jeśli suma rozmów wyniesie 29 zł system przestaje pobierać pieniądze a Ty do końca miesiąca rozmawiasz za darmo. 1 dnia nowego miesiąca system zeruje licznik i od nowa zlicza ci rozmowy. Warto się nad tą ofertą zastanowić bo jeśli dużo rozmawiasz z ludźmi w Play to nic nie płacisz. A jak przenieść numer. Najprościej wypowiedz umowę z Orange i zleć przeniesienie numer na kartę w Orange a potem idź do punktu Play w jeden dzień przeniesiesz numer. Sprawdź tylko czy masz u siebie dobry zasięg Play co w dzisiejszych czasach już raczej nie jest problemem.
Tu masz ofertę:
http://www.play.pl/oferta/play-karta/pl ... -na-karte/
 #781624  autor: Przepisy.gbzl.pl
 01 lut 2015, 11:24
Co do motoroli to bym się dobrze zastanowił. Nie wiem czy pech czy nie lecz jeden mój szwagier miał 2 różne motorole i obie się bardzo szybko popsuły. Drugi szwagier dostał w firmie ful wypas i ciągle miał z nią problemy z resztą nie tylko on tylko cała firma. Ciągle się zawieszały i w końcu padały więc firma zrezygnowała z tej firmy i powrócili do nokii. Przypadek?
 #781625  autor: mazurekk
 01 lut 2015, 11:26
Troche popatrzyłem na te telefony w forumle 4.0 i za nieco ponad 100 zl dostane LG G2 mini, wydaje sie nawet spoko
 #782385  autor: PiotrasT
 04 lut 2015, 23:12
Ja polecałbym zajrzenie na tą stronkę http://www.finmarket.pl/telefony/oferty/bez-telefonu ma wszystko klarownie napisane i można sobie porównac oferty. Akurat podesłałem oferty bez telefonu, bo uważam, że lepiej samemu sobie jakiś znaleźć bo tak się przeważnie bardziej opłaca. Tym bardziej jak znajdziesz dobrą okazję lub nie przeszkadza Ci kupno używanego telefonu.