DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #781387  autor: kuba1983
 30 sty 2015, 19:58
Witam

Jestem na etapie sprzedaży Lumi 730 i szukam następcy.
Mam do wydania kwotę max. 800 zł.
Szukam telefonu który spełni takie wymagania:
- ekran 5 do 5,5 cali
- bateria (jak w lumi) żeby zapewniła z 1,5 dnia funkcjonowania
- jeżeli andek to 2 gb ramu

Telefonu używam głównie do rozmów, maili, kalendarz no i rozrywka (muzyka i youtube). Czasem nawigacja. Najchętniej bym wrócił do BB ale na Z30 mnie nie stać. Zostaje WP i Android.

Zastanawiałem się nad Xperią Z i Z1.

Macie jakieś pomysły?
 #781398  autor: kuba1983
 30 sty 2015, 20:36
Jakoś nie bardzo przypadł mi do gustu. Za plastikowy i LTE by się przydało.
 #781432  autor: motov3
 30 sty 2015, 23:46
Lumia 925 - w tych pieniazkach kupisz i bedziesz bardzo zadowolony

Obrazek
 #781446  autor: czamarek
 31 sty 2015, 06:00
Z tanich i wydajnych to:
Asus zenfone 5 lub 6
ulefone be Pro LTE, Dual sim, Aero2, 64bit, 2GB RAM
Elephone P3000S , LTE, Dual sim, Aero2, procesor 64bit, 2GB RAM, NFC
Coolpad F1
 #781453  autor: kuba1983
 31 sty 2015, 08:49
Lumia 925 ma 4,5 calowy ekran a ja szukam co najmniej 5 calowca. Asus jeszcze da rade ale cała reszta telefonów od producentów których nazwy nawet nie znam odpada.
 #781538  autor: hdfunpack
 31 sty 2015, 19:15
czamarek pisze:Asus zenfone 5
według mnie to jest dobry wybór do Twoich wymagań.
 #781545  autor: wojcik0602
 31 sty 2015, 19:39
Jak masz do wydania do 800zł, to w sumie zmienisz telefon ze średniej półki na...telefon ze średniej półki. Co Ci w Lumii nie odpowiada?

Lumia 830 już jest w Orange, więc możesz poczekać na spadek cen - niedługo będzie ich trochę na allegro pewnie i za 800 powinno się udać.

Skoro lubisz Blackberry, to Z3 LTE spełni te wymagania o których pisałeś.
 #781563  autor: kuba1983
 31 sty 2015, 21:43
Dualsim - już mi nie jest potrzeby to raz a dwa przydało by się LTE no i może większy ekran.

Ale widzę że w tej cenie nie ma z a dużego wyboru. Bo jak wojcik napisał zamiana średniaka na średniaka chyba nie ma sensu.

Temat do zamknięcia dzięki za pomoc. Zostaje z L730 w kieszeni chyba że ktoś chce zamienić L735 na L730. :P