DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #781483  autor: dymion
 31 sty 2015, 12:08
Witam :)
Mam problem związany z moim samsungiem S4, mianowicie kupiłem go może 3 dni temu na allegro, dogadywałem się z nim przez telefon.Miał zbity wyświetlacz, miał chodzić normalnie, użytkować się go ponoć dało bez problemu.Dotyk działa i wyświetlacz też.Niestety dałem się oszukać jak głupi i nic na to nie poradzę, ale przejdźmy do sedna sprawy.Telefon przyszedł, ale?! Nie działa wyświetlacz, dotyk owszem działa można normalnie odbierać połączenia. Nie ciekawi mnie jedna rzecz, mianowicie prawie zawsze przy przyciskaniu przycisku "home", jak i każdego innego, na wyświetlaczu pojawiają się paski na prawym dolnym rogu.Telefon ma zbity wyświetlacz też na prawym ale od góry :/ Nie wiem co robić, może uda się go jakoś samemu naprawić? Co będzie do wymiany? Dotyk,Wyświetlacz? Może da się jakoś inaczej rozwiązać ten problem. Nie opłaca mi się go oddawać do komisu gdzie żądają około 600 zł, ponieważ miałbym za to Nowiutką s4-ke :)
Przypomnę jeszcze że w telefonie działa dotyk ponieważ można odbierać połączenia, wibruje jak coś się stanie (chyba mi sms przyszedł :P ) Przy włączeniu również wibruje.Telefon ładuje ponieważ dioda się świeci :) (Niebieski,czerwony). I jeszcze raz co z tymi paskami? Może się taśma odpięła?
Pomocy, z góry dzięki ! :)
Jeżeli w złym dziale to przepraszam, i proszę o przeniesienie :)