DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 32 z 56
  • 1
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
  • 34
  • 56
 #781341  autor: DanielR
 30 sty 2015, 16:53
Sukces na miarę wprowadzenia usługi SMS w pre-paid! :lol:

Z sieci komórkowych korzystam począwszy od 2004 roku.
Aktualny numer:
Era Tak Tak -> Play Fresh / Play na Kartę (MNP) -> Virgin Mobile (MNP)
 #781353  autor: adik
 30 sty 2015, 17:54
:shock: amazing :lol:

http://www.speedtest.net/my-result/4142279769
 #781361  autor: JacekK
 30 sty 2015, 18:03
Żarty żartami, przy całych kontrowersjach ze startem tej marki, do działania sieci już niewiele potrzeba :)

Karta i numer telefonu działają, loguje się do sieci, obsługuje połączenia przychodzące, istnieje możliwość założenia konta na vectonemobile.pl... Bo ci więcej potrzeba? Tylko doładować konto, i najpewniej można korzystać

To dowód na to, że Vectone to nie tylko pozostający w sferze wirtualnej wymysł. Przecież inaczej T-Mobile nie obsługiwałby ruchu kierowanego na karty Vectone. Do tego potrzeba odpowiedniego zaplecza technicznego i to zdaje się zostało już robione.

Założyciel i redaktor naczelny MVNO-GSM.PL. Tu prywatnie.
 #781379  autor: bobiwr
 30 sty 2015, 19:11
Nie znam się, ale nie pamiętam kiedy na ekraniku jakiegokolwiek telefonu widziałem napis "Era". Co na to fachowcy?
 #781383  autor: Blank
 30 sty 2015, 19:22
bobiwr, telefony, zwłaszcza te starsze odczytują informację o nazwie sieci z karty SIM. Jeśli karta SIM takiej informacji nie dostarcza, a jedynie kod sieci (np. 260-06), wtedy telefon odczytuje nazwę sieci z zapisanych we własnej pamięci, a jeśli odpowiadającej nie posiada, to wypisuje kod sieci.
W tym wypadku, karta zapewne informuje o kodzie sieci. A, ze telefon stary, to zamiast T-mobile jest Era. Ewentualnie tak stara jest karta xd
Ostatnio zmieniony 30 sty 2015, 20:47 przez Blank, łącznie zmieniany 1 raz.

Polecam: Zestawienie ofert 3w1 i no limit na kartę | Zestawienie ofert No Limit na abonament
 #781386  autor: JacekK
 30 sty 2015, 19:53
Dokładnie tak jak pisze przedmówca. Wiele starszych modeli telefonów będzie wyświetlało Era.

Założyciel i redaktor naczelny MVNO-GSM.PL. Tu prywatnie.
 #781405  autor: bolek2004
 30 sty 2015, 20:58
Czyli rozumiem że do sieci się loguje, odbierać można ale co z wychodzącymi bo to też ważne, działa czy nie?
 #781409  autor: bobiwr
 30 sty 2015, 21:09
No ale z Vc-M do Vc-M ma być za free.
Czyli jakby w PL działały już 2 karty, to chyba można by się było dodzwonić??!!!
Proponuje Wielkie Narodowe Szukanie Drugiej Aktywnej Karty Vc-M...
 #781413  autor: JacekK
 30 sty 2015, 21:32
No niestety, start tego operatora bije już chyba wszystkie rekordy. I chyba może ich teraz uratować tylko ich oferta i porządna dystrybucja. Żeby cokolwiek zyskać wszystkie ceny podane na ich stronie musiałyby być takie w rzeczywistości. W sumie ciężko mi sobie wyobrazić inaczej, bo nikt przy zdrowych zmysłach nie robiłby takiej rzeczy, żeby publikować na stronie www nieprawdziwe ceny.

Co do połączeń wychodzących, to tak jak pisał jeden z przedmówców. To darmowy starter, więc stan konta wynosi 0 zł. Uniemożliwia to wykonanie jakiegokolwiek połączenia.

Założyciel i redaktor naczelny MVNO-GSM.PL. Tu prywatnie.
 #781415  autor: tuchas
 30 sty 2015, 21:39
Na kazdym kroku nie dotrzymuja slowa w mailu byko ze w 5dni przyjdzie starter.minie zaraz 22.
JAK TU IM ZAUFAC???
 #781421  autor: adik
 30 sty 2015, 22:28
Co do połączeń wychodzących, to tak jak pisał jeden z przedmówców. To darmowy starter, więc stan konta wynosi 0 zł. Uniemożliwia to wykonanie jakiegokolwiek połączenia.
ale powinno się dać zadzwonić do innej karty vectone,w końcu pisze na stronie ich :
"Rozmowy i SMS-y w sieci Vectone w Polsce nic nie kosztują i nie musisz w tym celu nawet doładowywać konta. Zadbaj o to, aby Twoi przyjaciele i rodzina byli w Vectone wysyłając im darmową kartę SIM już dziś"

tylko jest mały problem najpierw musiałyby się znaleźć te 2 osoby do tego,co graniczy póki co z cudem.

http://www.speedtest.net/my-result/4142279769
 #781422  autor: bobiwr
 30 sty 2015, 22:39
Gdybym był tym "wybrańcem posiadaczem" aktywnej już karty Vc-M, to bym bezzwłocznie dopadł terminal Pay Up. Tylko ile i w jakiej walucie doładować skoro na zrzutach widać, że stan konta podają w ?. :lol:

Też mi się wydaje, że to w kategoriach "cudu" należy rozpatrywać...
Sorry - ale ja z tych od "szkiełka i oka"...
Ostatnio zmieniony 30 sty 2015, 22:43 przez bobiwr, łącznie zmieniany 1 raz.
 #781423  autor: Alabama89
 30 sty 2015, 22:41
A dla mnie sytuacja jest prosta. Patrzą narazie ile osób wyśle zamówienie i jeżeli będzie to zainteresowanie przynajmniej klika tys. to wtedy ruszą, a jak nie to dadzą sobie spokój. Prawda jest taka, że większość klinetów takiego MVNO to Ci co zaczną korzystać w piwerwszym miesiącu, pozniej dochodzą już nieliczni- przykład vikingów i virgin
 #781424  autor: bobiwr
 30 sty 2015, 22:46
Nie zgodzę się. Przy podanych stawkach, jak ruszą to nie nadążą z produkcja starterów!!!!
 #781426  autor: qcom
 30 sty 2015, 23:00
e tam startery. Oni są tak wirtualni że pewnie o kartach sim jeszcze nie myślą :D
 #781449  autor: JacekK
 31 sty 2015, 08:23
Najgorsze jest to, że jest to psucie rynku MVNO w Polsce, który i tak kuleje. To woda na płyn dla takich jak Plus, Play, T-Mobile, czy Orange.

W ostatnim czasie najpierw popisała się Lebara, która z trudem wytrzymała rok, od dwóch lat popis daje Vectone, dodatkowo w ostatnim też czasie do historii przeszedł pierwszy w Polsce MVNO - mBank Mobile...

Z trudem teraz będzie przekonać nieprzekonanych, bo jak można traktować takie sieci poważnie? Kiedyś budowałem dystrybucję dla jednego z MVNO, wchodzę do sklepu, reklamuję towar a gość wyciąga mi spod lady startery Mobilking i wk***iony pyta "Kto mi te kupi?!".

Niestety, przez takie nieprzemyślane starty, wpadki i czasami kompromitowanie się, lepiej na rynku MVNO w Polsce nie będzie. A dodając do tego silne "submarki" operatorów, jak nju, red bull czy plush, może być jeszcze gorzej. Ale obym się mylił...

Założyciel i redaktor naczelny MVNO-GSM.PL. Tu prywatnie.
 #781450  autor: JacekK
 31 sty 2015, 08:25
tuchas pisze:Na kazdym kroku nie dotrzymuja slowa w mailu byko ze w 5dni przyjdzie starter.minie zaraz 22.
JAK TU IM ZAUFAC???
Takiej informacji nie było. To było jedynie potwierdzenie złożenia zamówienia, operator słowem nie wspomniał o wysłaniu startera ani o tym, że dojdzie w 5 dni ;)

Założyciel i redaktor naczelny MVNO-GSM.PL. Tu prywatnie.
 #781451  autor: JacekK
 31 sty 2015, 08:27
adik pisze:
(...)w końcu pisze na stronie ich :
"Rozmowy i SMS-y w sieci Vectone w Polsce nic nie kosztują i nie musisz w tym celu nawet doładowywać konta. Zadbaj o to, aby Twoi przyjaciele i rodzina byli w Vectone wysyłając im darmową kartę SIM już dziś"

(...)
Nie wiem, nie wiem. W końcu z drugiej strony aby aktywować kartę SIM (w pełni) trzeba wykonać połączenie wychodzące. Nie jestem pewien, ale wydaje mi się, że kartę Lycamobile (darmową z zerowym stanem konta) trzeba było zasilić raz za chociaż 5 zł.

Założyciel i redaktor naczelny MVNO-GSM.PL. Tu prywatnie.
 #781460  autor: tuchas
 31 sty 2015, 09:34
Ja posiadam 3 startery Lycamobile mam je ponad rok nic z nimi nie robiłem nie doładowywałem ani razu a logują się do sieci bezproblemowo :)
  • Strona 32 z 56
  • 1
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
  • 34
  • 56
  • 1
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
  • 34
  • 56