DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #781347  autor: asystolia
 30 sty 2015, 17:31
Piszę, żeby ostrzec wszystkich przedłużających umowy z siecią Play- róbcie to pod koniec okresu rozliczeniowego!!!

Ja przedłużyłam 4 dni po rozpoczęciu okresu rozliczeniowego- dostałam fakturę korygującą, gdzie proporcjonalnie został rozliczony tylko abonament, natomiast za pakiet nielimitowanych SMS/MMS naliczono mi pełną miesięczną stawkę 10 zł, mimo że korzystałam z niego tylko 4 dni.

Uważam, że jest to bardzo nieuczciwe, więc nie dajcie się tak wrobić.
 #781408  autor: tuchas
 30 sty 2015, 21:01
Play sie popsul nie liczy na lidzi tylko by miec zask niekoniecznie ferr
 #781899  autor: Morvius
 02 lut 2015, 14:33
w każdej sieci gdy wejdziesz na kolejny okres masz tak samo rozliczane. nie wiem co was tu dziwi. brak wiedzy?

Klasyczny obserwator wątku.
 #781928  autor: asystolia
 02 lut 2015, 16:55
W T-mobile wszystko rozliczali proporcjonalnie, również internet i smsy.
Nie chodzi o wejście na kolejny okres, tylko korektę w obrębie tego samego okresu rozliczeniowego.
 #782053  autor: mikkel
 03 lut 2015, 08:04
Pewnie jest w regulaminie usługi zapis że opłata jest niezależna od długości okresu. Tak czasem bywa. W przeciwnym przypadku zgłosiłbym reklamację bo takie drobnostki zdarzają się w każdej sieci i nie jest to nic nadzwyczajnego.
Tak czy tak post autora jest mocno przesadzony i "krzykliwy".

No a tak wogóle to przypomniało mi się że jakaś francuska otrzymała rachunek telefoniczny na grube miliardy ojro. Kiedy zadzwoniła na infolinię to zaproponowali jej rozłożenie na raty. To jest coś.
 #782066  autor: Przepisy.gbzl.pl
 03 lut 2015, 10:08
asystolia pisze:Ja przedłużyłam 4 dni po rozpoczęciu okresu rozliczeniowego-
Zakładając, że miesiąc ma 30 dni do końca zostało ci 26 dni
asystolia pisze:mimo że korzystałam z niego tylko 4 dni.
Zdecyduj się.
Poza tym, każda sieć ma swoje zasady i trudno tu narzucać zasady z T-mobile. A czy jesteś pewny, że te 10 zł to jest z niepełnego miesiąca a nie naliczone za przyszły miesiąc. Abonamenty i pakiety płaci się z góry.
 #782084  autor: Morvius
 03 lut 2015, 12:15
Po co komuś regulamin i umowa jak tego w ogóle nie czyta?

Klasyczny obserwator wątku.
 #782180  autor: asystolia
 03 lut 2015, 19:29
mikkel pisze:Pewnie jest w regulaminie usługi zapis że opłata jest niezależna od długości okresu. Tak czasem bywa. W przeciwnym przypadku zgłosiłbym reklamację bo takie drobnostki zdarzają się w każdej sieci i nie jest to nic nadzwyczajnego.
Tak czy tak post autora jest mocno przesadzony i "krzykliwy".
Morvius pisze:Po co komuś regulamin i umowa jak tego w ogóle nie czyta?


Właśnie nie ma zapisu w regulaminie (zawsze czytam dokładnie zanim cokolwiek napiszę) i Play uznał reklamację.
A post może krzykliwy, bo ja jestem krzykliwa. :roll:

Można się nie wypowiadać, skoro tak Was razi w oczy.