DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #781063  autor: fusss
 29 sty 2015, 10:34
Witam!
Nie posiadam już umowy terminowej z obecnym operatorem tj. multimo. Zastanawiam się nad przeniesieniem internetu i telefonu stacjonarnego gdzie indziej. Zależy mi na obniżeniu kosztów - obecnie płacę 56zł za internet i 41zł za tel stacjonarny. Telefon stacjonarny potrzebuję mieć aktywny ale praktycznie z niego nie dzwonię. Posiadam 2 aktywne abonamenty w Orange w wysokosci 61.50. Gdzie warto przeniesc obie usługi? Czy może pozostać u obecnego operatora?
 #781073  autor: qcom
 29 sty 2015, 11:35
Internet do dropss 49,90 na LLU albo 59,90 na BSA w tym opłata za utrzymanie łącza. telefon do operatora voip bez abonamentu. Jeśli twoj router nie obsługuje voip wystarczy dokupic bramke voip i podłaczyć pod telefon.
 #781966  autor: marcinkoleksl
 02 lut 2015, 19:37
Osobiście tez rezygnowałem z multimo (wysokie ceny). Aktualnie mam llu Dropssa oraz voipa w HaloNet. Wszystko jest ok. Do voipa kupiłem tel SIEMENS Gigaset A510IP. Działa wszystko poprawnie. Za net 20mb oraz abo tel placilem w multimo 96 pln. Teraz abo za net to 49,90 a stacjonarka to prepaid. Doładowałem w listopadzie 20pln, mam na koncie jeszcze 14 pln... ;)

Moje przeboje przy zmianie dostawcy;
http://www.telepolis.pl/forum/viewtopic ... 66#p761044
 #782097  autor: Dziedzic Pruski
 03 lut 2015, 13:14
Telefon stacjonarny przenieś do Happycall.pl = abonament 0 bezterminowo.
Internet obecnie najtaniej LTE w RBM. Płacę 10 zł miesięcznie.

Używam: virginmobile.pl, klucz.net, nju.pl, happycall.pl, aero2.pl, RBM, alditalk.de, vipnet.hr, du.ae
Dawniej: Centertel, Era, Plus, Heyah, T-Mobile, Play
iPhone 6+128GB, iPhone 4, Nokia 6310 i 6230, HTC TD, iPad Air cellular
 #782183  autor: fusss
 03 lut 2015, 19:44
fusss pisze:Witam!
Nie posiadam już umowy terminowej z obecnym operatorem tj. multimo. Zastanawiam się nad przeniesieniem internetu i telefonu stacjonarnego gdzie indziej. Zależy mi na obniżeniu kosztów - obecnie płacę 56zł za internet i 41zł za tel stacjonarny. Telefon stacjonarny potrzebuję mieć aktywny ale praktycznie z niego nie dzwonię. Posiadam 2 aktywne abonamenty w Orange w wysokosci 61.50. Gdzie warto przeniesc obie usługi? Czy może pozostać u obecnego operatora?
Chcę przenieść internet i interesuje mnie raczej tylko i wyłącznie na liniach TP (niestety BSA)..