DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy spraw technicznych i działania sieci
Wszystko, co dotyczy spraw technicznych i działania sieci

Moderator: Moderatorzy

 #776975  autor: bdkacz
 10 sty 2015, 21:53
@perdos1 z normalnej Neti LLU możesz spokojnie przejść na dropssa bez żadnych ceregieli typu przechodzenie do orange. Dzwonisz do Netii i bierzesz migrację i tyle. Nawet login do neta zostaje stary. Promocja się nazywa ?Ssam Net dla Abonentów?
 #777095  autor: MELONITO
 11 sty 2015, 14:51
@bdkacz, Trzeba podpisywać jakąś nową umowę ? Obecnie mam umowę na czas nieokreślony. Masz może regulamin tej promocji ? Bo nie mogę nigdzie znaleźć. Znalezłem tylko regulaminy dla nowych klientów dropss'a. Jeżeli mam sam internet w Netii (LLU) to mogę zmigrować ? Telefon jak coś mam w Orange.
 #777639  autor: bdkacz
 13 sty 2015, 18:03
Tak, ja mając net w LLU i stacjonarke w orange (ex plan socjalny) migrowałem w ten sposób. Umowa ( a dokładniej "potwierdzenie zmiany warunków umowy") przyszła na maila, jedyne co się zmieniło to nr abonenta,i PIN do niego musiałem ustawić na infolinii regulamin
 #778996  autor: Matush
 18 sty 2015, 23:21
sharky33 pisze:Jasne, zastanawia mnie to że na infolinii Dropss usłyszałem że telefon podczas zmiany operatora powinien być aktywny... Zawieszona linia w Orange oznacza brak usługi/abonamentu...
Mylisz się, zawieszenie linii u nas w Orange jest tylko i wyłącznie usługą dodatkową i jest to jak najbardziej AKTYWNA linia telefoniczna.
 #778997  autor: Matush
 18 sty 2015, 23:23
perdos1 pisze:Mam telefon+internet w netii na linii tp (llu). Zalozmy ze kończy mi się umowa, rezygnuję, zakładam orange stacjonarny na czas nieokreślony za ~70 zl/miesiąc i od razu zawieszam linię. Zaraz potem zakladam dropssa i od razu rezygnuję z orange. Jak myślicie, czy takie coś przejdzie?

Aktywacja łącza głosowego na czas nieokreślony w Orange zawsze wiąże się z opłatą 300 zł netto za instalację :)
 #781009  autor: zoltan666
 28 sty 2015, 22:17
bdkacz pisze:Wypełniłem formularz na dropss.pl i zaznaczyłem,że mam aktywne usługi Netii
A ja wypełniłem formularz wczoraj i dziś i cisza, nikt nie dzwoni. A internet mam teraz w Netii po LLU.
 #781020  autor: zoltan666
 28 sty 2015, 23:27
Chciałem się dowiedzieć o możliwość migracji na Dropssa tak jak opisał to bdkacz, bo w grudniu pytając o taką możliwość poprzez formularz kontaktowy otrzymałem odpowiedź, że nie ma możliwości migracji, a jedynie można wpierw wypowiedzieć umowę Netii, a następnie zamówić Dropssa.
 #781080  autor: MELONITO
 29 sty 2015, 11:53
@zoltan666, ja też tak mam. Wypełnia formularz i nie oddzwaniają. Napisałem do nich tydzień temu wiadomość przez formularz i wczoraj otrzymałem odpowiedz ze to Dropss jest tylko dla nowych klientów. Także chyba będę musiał wypowiedzieć umowę.

BTW. Dzisiaj do mnie dzwoniła konsultantka z Netii w sprawie przedłużenia umowy i mówię że w Dropssie mam takie same warunki jakie ona mi proponuje z tym ze bez utrzymywania linii i bez umowy terminowej. Ta mi wyskakuje z tekstem że w Dropssie są umowy terminowe.
 #781101  autor: zoltan666
 29 sty 2015, 12:53
No to jeśli nie da się zmigrować to jestem w kropce. Boje się, ze wypowiedzenie internetu w Netii i zamówienie Dropssa może nie przebiec sprawnie i wystąpią jakieś problemy. Aktualnie za internet w Netii płacę 45,90zł., a tel. stacjonarny w Orange mam zawieszony. Telefon miał być przeniesiony do Netii od 11.2014 w abonamencie za 10zł., ale wystąpiły pewne komplikacje i teoretycznie ma być przeniesiony od marca, ale nie wiem, czy w takim samym abonamencie. Płaciłbym wtedy w sumie 55,90zł. za net i telefon, ale umowa na telefon byłaby 2 letnia. Myślałem, żeby zrezygnować z przeniesienia telefonu do Netii, internet przenieść do Dropssa, a z telefonu w Orange zrezygnować lub przenieść numer co voipa, wtedy nie miałbym żadnej lojalki. Wyglada jednak na to, że byłoby to dość skomplikowane.