DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
    :?:
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
:?:
Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #780681  autor: lee
 27 sty 2015, 13:59
No wlasnie xd
W google jest zupelnie inny sposob i na nim poleglem bo tam flashuje sie partycje recovery obrazem img z gotowym twrp (custom recovery) a potem wgrywa sie z niego supersu z .zipa i dopiero jest root.

Pytanie czy jezeli mam root da rade wgrac ten obraz przez terminal emulator innymi slowy w tym przypadku na odwrot root -> twrp.

Pozdro
 #780905  autor: lee
 28 sty 2015, 15:22
W Twoim przypadku skoro najwazniejsza jest bateria to nie masz zbyt wielu opcji.
Jezeli siedzisz na 3g nonstop xd. Jest thl 5000 ale chyba jest za drogi ;) Kilka innych chinczykow jest z takimi duzymi bateriami reszta radzi sobie juz kiepsko.
Ps. No niestety nie dziala ten root. Za to w koncu doszedlem do tego jak wgrac te mediatekowe sterowniki. Do tego okazuje sie ze sa juz dwie wersje sprzetowe tego thla. Ja mam chyba w ogole na nim pierwszy rom jaki wyszedl z fabryki (z 20.10.2014) a aktualnie nowe softy do wgrania sa ze styczna.
Ps2. Czyli nie testowales w ogole na 728mhz ile wytrzyma jak rozumiem ;) spokojnie z 2h albo i wiecej bys dostal tak mysle.

http://en.thl.com.cn/product/thl-5000.html

Aaa.. Ale nie ma u900 to lipa tak cxy siak...
 #780991  autor: lee
 28 sty 2015, 20:28
Większość mtków ma problemy z gpsem. Co ciekawe w thlu t6pro działa o dziwo jak się patrzy.

Jest coś takiego jak epo fix w serwisowym menu mtk (w niektórych brak tej zakładki ale w telefonie powinna być)
 #798466  autor: Lansky
 26 kwie 2015, 13:12
Witam, podepnę się pod temat. Ja szukam czegoś do maks 600 zł, również z możliwością Aero2. Zależy mi by ten telefon był w polskiej dystrybucji, z gwarancją. Trochę się obawiam zamawiać cokolwiek z Azji (choć może niekoniecznie). Zależy mi na dobrej baterii głównie, telefonu będę używał do mediów społecznościowych, przeglądania Internetu, odpaleniu czegoś na YT czy pograniu sporadycznie w jakąś grę. Nie musi mieć idealnego dźwięku bo od słuchania muzyki mam coś innego. Wyświetlacz najlepiej ok 5" i jako taka wytrzymałość.

Czy Honor 3C spełni moje wymagania, a może polecicie coś innego? Np. MyPhone CUBE?

Pozdrawiam
 #798837  autor: jamamoto
 28 kwie 2015, 01:56
Lansky pisze:Zależy mi by ten telefon był w polskiej dystrybucji, z gwarancją. Trochę się obawiam zamawiać cokolwiek z Azji
takze jestem sceptycznie nastawiony do sprowadzania czego z dalekiego wschodu, jednak preferuje polski serwis i gwarancje na miejscu
Lansky pisze:a może polecicie coś innego? Np. MyPhone CUBE?
w tej cenie i do takiego przeznaczenia, to zamiast Cube lepiej zainteresowac sie nowszym i duzo mocniejszym myPhone Luna,
 #799009  autor: gramacz
 29 kwie 2015, 00:01
Ja wole jednak z zagranicy kupic, 40% taniej niz ten sam model z polskiej dystrybucji.
Ostatnio coraz więcej marek z Azji wchodzi do polski, jest lokalna gwarancja.
A jak szukasz telefonu to tu możesz zobaczyć chińskie dualsimy w akcji.
https://www.youtube.com/channel/UC7GZW- ... hSp954TMQA
Kingzone Z1 mi sie podoba.