DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #780844  autor: samel1990
 28 sty 2015, 11:05
Witam za kilka dni jadę do Rzymu i mam pytanie jak sprawdzić czy mam włączony roaming żebym mógł dzwonić do polski i drugie pytanie jaka są stawki jak bym dzwonił to polski ?
 #780854  autor: Flash999
 28 sty 2015, 11:57
samel1990 pisze: jak sprawdzić czy mam włączony roaming
*101# - na liście powinien widnieć roaming
samel1990 pisze:jaka są stawki jak bym dzwonił to polski ?
Jaką posiadasz taryfę?
W najnowszej taryfie "Bez Limitu", z tego co widzę, koszt wynosi 0,97 zł za minutę.

Stacje bazowe w województwie podlaskim
 #780926  autor: DanielR
 28 sty 2015, 16:36
Flash999 pisze:W najnowszej taryfie "Bez Limitu", z tego co widzę, koszt wynosi 0,97 zł za minutę.
Z naliczaniem 30/1. Czyli płacisz za pierwsze pół minuty rozmowy z góry połowę stawki, a później za każdą następną sekundę połączenia.

Z sieci komórkowych korzystam począwszy od 2004 roku.
Aktualny numer:
Era Tak Tak -> Play Fresh / Play na Kartę (MNP) -> Virgin Mobile (MNP)
 #780930  autor: Karlos20
 28 sty 2015, 16:49
Włącz sobie usługę "W Unii jak w domu", gdzie możesz rozmawiać w przebywanym kraju za 29 gr/min lub SMSa.
Stawka 29 gr/min dotyczy połączeń wykonywanych oraz odbieranych.
Koszt usługi na 2 dni (48 godzin) to 5 PLN. Za 14 dni (336 godzin) to 9 zł. Wszystkie opłaty są pobierane z konta głównego.
Szczegóły: http://www.plushbezlimitu.pl/download/p ... w_Domu.pdf

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥