DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 129 z 624
  • 1
  • 127
  • 128
  • 129
  • 130
  • 131
  • 624
 #780805  autor: szaroniebieska
 27 sty 2015, 23:28
Cześć! Przedłużałam umowę z taryfą JUMP M i telefonem Galaxy S4 i pytałam Was o ten harmonogram rat. Teraz już nie wiem jak to w końcu z tymi ratami jest bo: miałam abo 49,90 zł izmieniłam na Jump M 69,90. Dwa dni temu wystawili fakturę i spodziewałam się kwoty w przedziale 49,90-69,90 z racji przełączenia na nową taryfę w dniu 20 stycznia a zatem proporcjonalnego naliczenia abo.
Możecie sobie wyobrazić jakież było moje zdziwienie gdy okazało się, że faktura opiewa na 108zł 13 groszy. Zadzwoniłam do t-mobile i okazało się że błędnie naliczyli mi opłatę za wymianę karty SIM w wysokości 30,75zł + Vat. Zamiast zrobić korektę faktury mam zapłacić 108zł a przy kolejnej fakturze odliczą mi ten koszt SIM...
ALE Pani z infolinii powiedziała "wszystko się więc zgadza - sześćdziesiąt kilka zł za abo + trzydzieści kilka za karte razem 99,13. I rzeczywiście w m-iboa kwota faktury to 99,13 ale do zapłaty 108,13. Skąd różnica 9 zł? Tyle wynosi druga rata wg harmonogramu spłaty.
To jak to w końcu jest z tymi ratami? Powiedziano mi, że kwota do zapłaty to abonament + rata ale zawsze powinno wyjść łącznie 69,90. A z powyższego wynika, że naliczyli mi ratę ponad te 69,90. Albo ja mam jakieś zaciemnienie umysłu albo t-mobile oszukuje.. Czy ktoś coś wie na ten temat?
 #780820  autor: chmurek79
 28 sty 2015, 05:03
30,75 +Vat za sim- czyli w sumie prawie 38 Plus abo i tak prawie masz 108.
Możesz zapłacić fakturę z odliczeniem reklamowanej kwoty - gdy coś reklamujesz nie musisz za to płacić a za miesiąc po korekcie powinno im się zgadzać. Ja zawsze po przedłużeniu mam jakieś cyrki z zawyżoną fakturą.
 #780924  autor: iLuminary
 28 sty 2015, 16:35
To jest śmieszne, 2 lata temu przedłużałem umowę, dostałem R80 w cenie R60, 300 zł rabatu na telefon, 800 minut i 2 gb internetu za 64 zł. Nigdy mi się nie zdarzyło, że przegadałem te 800 minut, teraz, w 5 zł droższym abonamencie, JUMP M, mogę mieć nielimitowane rozmowy gdzie jest mi to kompletnie NIEPOTRZEBNE, 1 gb internetu (jeśli załatwie to przez IBOA) lub 500 mb jeśli przez SUK o.O i gówno, nic więcej. Nic nie oferują, nie mają czego oferować nawet.To jest chore, że po 2 latach dostaje się gorszą ofertę niż wcześniej. Kompletny bezsens. W tej samej cenie Orange daje 3 GB internetu i znacznie korzystniejsze ceny telefonów, T-MOBILE - OUT. Chyba sobie kuku w głowę zrobili, skoro myśleli że kiedys mieli dobrą ofertę to teraz też ludzie będa na to iść, za duzo reklam z lewandowskim za mało rozsądku.
 #780933  autor: broda4
 28 sty 2015, 17:01
dlatego ja na 1 telefonie juz 3 lata jestem.
Bo chocby dlatego że net mam jako lejek a nie OFF.
 #780974  autor: Woytek
 28 sty 2015, 19:46
iLuminary pisze:To jest śmieszne, 2 lata temu przedłużałem umowę, dostałem R80 w cenie R60, 300 zł rabatu na telefon, 800 minut i 2 gb internetu za 64 zł. Nigdy mi się nie zdarzyło, że przegadałem te 800 minut, teraz, w 5 zł droższym abonamencie, JUMP M, mogę mieć nielimitowane rozmowy gdzie jest mi to kompletnie NIEPOTRZEBNE, 1 gb internetu (jeśli załatwie to przez IBOA) lub 500 mb jeśli przez SUK o.O i gówno, nic więcej. Nic nie oferują, nie mają czego oferować nawet.To jest chore, że po 2 latach dostaje się gorszą ofertę niż wcześniej. Kompletny bezsens. W tej samej cenie Orange daje 3 GB internetu i znacznie korzystniejsze ceny telefonów, T-MOBILE - OUT. Chyba sobie kuku w głowę zrobili, skoro myśleli że kiedys mieli dobrą ofertę to teraz też ludzie będa na to iść, za duzo reklam z lewandowskim za mało rozsądku.
Jestem w tej samej sytuacji, mam też ten abonament za 65 (w moim przypadku), tylko że ceny za telefony w orange nie są jakieś lepsze. Żenujące są obecnie preponowane warunki bez możliwości rabatowania ceny telefonu.
 #780998  autor: st.konsultant
 28 sty 2015, 21:06
szaroniebieska pisze:Cześć! Przedłużałam umowę z taryfą JUMP M i telefonem Galaxy S4 i pytałam Was o ten harmonogram rat. Teraz już nie wiem jak to w końcu z tymi ratami jest bo: miałam abo 49,90 zł izmieniłam na Jump M 69,90. Dwa dni temu wystawili fakturę i spodziewałam się kwoty w przedziale 49,90-69,90 z racji przełączenia na nową taryfę w dniu 20 stycznia a zatem proporcjonalnego naliczenia abo.
Możecie sobie wyobrazić jakież było moje zdziwienie gdy okazało się, że faktura opiewa na 108zł 13 groszy. Zadzwoniłam do t-mobile i okazało się że błędnie naliczyli mi opłatę za wymianę karty SIM w wysokości 30,75zł + Vat. Zamiast zrobić korektę faktury mam zapłacić 108zł a przy kolejnej fakturze odliczą mi ten koszt SIM...
ALE Pani z infolinii powiedziała "wszystko się więc zgadza - sześćdziesiąt kilka zł za abo + trzydzieści kilka za karte razem 99,13. I rzeczywiście w m-iboa kwota faktury to 99,13 ale do zapłaty 108,13. Skąd różnica 9 zł? Tyle wynosi druga rata wg harmonogramu spłaty.
To jak to w końcu jest z tymi ratami? Powiedziano mi, że kwota do zapłaty to abonament + rata ale zawsze powinno wyjść łącznie 69,90. A z powyższego wynika, że naliczyli mi ratę ponad te 69,90. Albo ja mam jakieś zaciemnienie umysłu albo t-mobile oszukuje.. Czy ktoś coś wie na ten temat?

Opłata 30,75 zł za wymianę karty zawiera już VAT. Faktura, nie liczą pomyłki z kartą, wystawiona jest poprawnie. Przechodząc z niższego abonamentu na wyższy, zawsze pierwsza faktura będzie nieco większa. Dlaczego? Dlatego bo pojawia się wyrównanie. Płacisz nowy abonament za miesiąc do przodu + proporcjonalnie nowy abonament za okres od zmiany taryfy do wystawienia faktury. Stary abonament oczywiście jest proporcjonalnie zwracany za ten sam okres. Ale, że stary był mniejszy niż nowy, pierwsza faktura po aneksie jest nieco większa.
 #781000  autor: st.konsultant
 28 sty 2015, 21:08
chmurek79 pisze:Zapomniałeś tylko dodać, że I9596 to telefon widmo- czekam na niego od 16 i doopa - nawet przybliżoną datę dostawy przestali podawać. Parodia.

Zapewne czekasz na kolor czarny? Jeżeli tak to raczej się nie doczekasz. Czarne nie będą dostępne. Dostępne będą białe i srebrne. I te dwa kolory w tym tygodniu pojawiały się codziennie, więc nie jest to na pewno telefon widmo.
 #781001  autor: st.konsultant
 28 sty 2015, 21:11
iLuminary pisze:To jest śmieszne, 2 lata temu przedłużałem umowę, dostałem R80 w cenie R60, 300 zł rabatu na telefon, 800 minut i 2 gb internetu za 64 zł. Nigdy mi się nie zdarzyło, że przegadałem te 800 minut, teraz, w 5 zł droższym abonamencie, JUMP M, mogę mieć nielimitowane rozmowy gdzie jest mi to kompletnie NIEPOTRZEBNE, 1 gb internetu (jeśli załatwie to przez IBOA) lub 500 mb jeśli przez SUK o.O i gówno, nic więcej. Nic nie oferują, nie mają czego oferować nawet.To jest chore, że po 2 latach dostaje się gorszą ofertę niż wcześniej. Kompletny bezsens. W tej samej cenie Orange daje 3 GB internetu i znacznie korzystniejsze ceny telefonów, T-MOBILE - OUT. Chyba sobie kuku w głowę zrobili, skoro myśleli że kiedys mieli dobrą ofertę to teraz też ludzie będa na to iść, za duzo reklam z lewandowskim za mało rozsądku.

Dla Ciebie może być oferta kiepska, ale 10 innych osób ją weźmie. I co by nie mówić, te taryfy sprzedają się bardzo dobrze.
 #781005  autor: chmurek79
 28 sty 2015, 21:30
st.konsultant pisze:Zapewne czekasz na kolor czarny? Jeżeli tak to raczej się nie doczekasz. Czarne nie będą dostępne. Dostępne będą białe i srebrne. I te dwa kolory w tym tygodniu pojawiały się codziennie, więc nie jest to na pewno telefon widmo
Zmieniłem już po kilku dniach zapobiegawczo na srebrny. Co z tego, ze niby są jak nie dla mnie.
 #781007  autor: st.konsultant
 28 sty 2015, 21:48
konju74 pisze:Koledzy, jaką spedycja realizuje dostawy aneksu do umowy no i telefonów? Mam numer przesyłki ale nie napisali jaka spedycja :(

Aneks prywatny DHL, aneks biznesowy DPD.
 #781026  autor: sin20
 29 sty 2015, 01:33
Witam mam pytanko, t-mobile oferuje teraz sgs4 za 199zl w abo 69.90 czy mogę wynegocjować zniżkę na ten tel czy to juz jest cena tel nie podlegające podlegająca negocjacja?

sin20
 #781045  autor: zimmar
 29 sty 2015, 08:38
Salus pisze:
Czy to sie wogóle opłaca? - chciałem dodatkowo wykupic aby uchronić sie przed rencami dzieciaka :P
jeżeli chodzi o ubezpieczenie tel to w druczku, który mi dołączyli do umowy wynika, że są różne ceny dla różnej taryfy i tak:
9.99zł - Jump S
14.99 - Jump M
19.99 - Jump: L, XL Special
24.99 - Jump: XL, XXL, XXXL
oczywiście to jest dla klienta indywidualnego

A czy to się opłaca to tego Ci już nie powiem bo nigdy z tego nie korzystałem, a nawet gdybym miał ubezpieczenie to jak dotąd nie byłoby potrzeby bym musiał korzystać[/quote]

Chciałbym zauważyć , że przytoczyłeś ceny abonamentowe dla poszczególnych taryf - reszta ceny to rata za słuchwkę - aby było ciekawe :)
np. jump M - 14,99 + 55 za słuchawkę ( na 24 raty + ewentualnie dopłata za słuchawkę np. 199 za s4) = 69.99 zł i dla kuriera 199 zł.

ubezpieczenie jest stałe. Jednak teraz nie będę rzucać z głowy aby nie wprowadzać w błąd.

Co do słuchawki S4 PI9506 to szczerze - jestem zadowolony, spełnia moje oczekiwania.
 #781076  autor: iLuminary
 29 sty 2015, 11:42
st.konsultant pisze:
iLuminary pisze:To jest śmieszne, 2 lata temu przedłużałem umowę, dostałem R80 w cenie R60, 300 zł rabatu na telefon, 800 minut i 2 gb internetu za 64 zł. Nigdy mi się nie zdarzyło, że przegadałem te 800 minut, teraz, w 5 zł droższym abonamencie, JUMP M, mogę mieć nielimitowane rozmowy gdzie jest mi to kompletnie NIEPOTRZEBNE, 1 gb internetu (jeśli załatwie to przez IBOA) lub 500 mb jeśli przez SUK o.O i gówno, nic więcej. Nic nie oferują, nie mają czego oferować nawet.To jest chore, że po 2 latach dostaje się gorszą ofertę niż wcześniej. Kompletny bezsens. W tej samej cenie Orange daje 3 GB internetu i znacznie korzystniejsze ceny telefonów, T-MOBILE - OUT. Chyba sobie kuku w głowę zrobili, skoro myśleli że kiedys mieli dobrą ofertę to teraz też ludzie będa na to iść, za duzo reklam z lewandowskim za mało rozsądku.

Dla Ciebie może być oferta kiepska, ale 10 innych osób ją weźmie. I co by nie mówić, te taryfy sprzedają się bardzo dobrze.
To, że potraficie zmącić umysł i przekabacić do kupna gównianego abonamentu nie znaczy to, że proponowana taryfa jest dobra, jest GORSZA niż dwa lata temu. Zyskują tylko Ci, ktorzy przegadywali więcej niż 1000 minut miesięcznie ze wszystkimi sieciami, reszta traci poprzez zwiększenie cen i praktycznie czterokrotne obniżenie internetu. Ja się pytam, czym T-Mobile będzie przekonywał na przyjście klientów, skoro już nielimitowane będą cały czas? Zwiększeniem internetu i zniżkami telefonu, czyli za jakieś 2-3-4 lata ceny, rabaty i pakiety dojdą do poziomu na jakim byly 2 lata temu, CHORE.

To, że sprzedają się dobrze, zawdziecza T-Mobile robieniu papki z mózgu ludziom, oferty są dla Was wybitnie rentowne, ale są wybitnie nierentowne dla klientów. Przecież konsultantka przez telefon nawet nie potrafiła z siebie wydukać slowa gdy przedstawiłem jej sytuację, mówiła tylko "W takim razie co by Pan chciał?", a gdy odpowiadałem co bym chciał, mówiła, że tego nie można, tamtego nie można, mówiła coś o telefonie, za 700 zł, więc jak się spytalem jaki jest sens brania telefonu u nich za 700 zł gdzie mogę kupić bez umowy nowy za tyle, T-Mobile póki co - out, czekam na koniec umowy i idę do Orange.
 #781156  autor: moni11
 29 sty 2015, 17:30
st.konsultant napisał(a):

iLuminary napisał(a):To jest śmieszne, 2 lata temu przedłużałem umowę, dostałem R80 w cenie R60, 300 zł rabatu na telefon, 800 minut i 2 gb internetu za 64 zł. Nigdy mi się nie zdarzyło, że przegadałem te 800 minut, teraz, w 5 zł droższym abonamencie, JUMP M, mogę mieć nielimitowane rozmowy gdzie jest mi to kompletnie NIEPOTRZEBNE, 1 gb internetu (jeśli załatwie to przez IBOA) lub 500 mb jeśli przez SUK o.O i gówno, nic więcej. Nic nie oferują, nie mają czego oferować nawet.To jest chore, że po 2 latach dostaje się gorszą ofertę niż wcześniej. Kompletny bezsens. W tej samej cenie Orange daje 3 GB internetu i znacznie korzystniejsze ceny telefonów, T-MOBILE - OUT. Chyba sobie kuku w głowę zrobili, skoro myśleli że kiedys mieli dobrą ofertę to teraz też ludzie będa na to iść, za duzo reklam z lewandowskim za mało rozsądku.




Dla Ciebie może być oferta kiepska, ale 10 innych osób ją weźmie. I co by nie mówić, te taryfy sprzedają się bardzo dobrze.



To, że potraficie zmącić umysł i przekabacić do kupna gównianego abonamentu nie znaczy to, że proponowana taryfa jest dobra, jest GORSZA niż dwa lata temu. Zyskują tylko Ci, ktorzy przegadywali więcej niż 1000 minut miesięcznie ze wszystkimi sieciami, reszta traci poprzez zwiększenie cen i praktycznie czterokrotne obniżenie internetu. Ja się pytam, czym T-Mobile będzie przekonywał na przyjście klientów, skoro już nielimitowane będą cały czas? Zwiększeniem internetu i zniżkami telefonu, czyli za jakieś 2-3-4 lata ceny, rabaty i pakiety dojdą do poziomu na jakim byly 2 lata temu, CHORE.

To, że sprzedają się dobrze, zawdziecza T-Mobile robieniu papki z mózgu ludziom, oferty są dla Was wybitnie rentowne, ale są wybitnie nierentowne dla klientów. Przecież konsultantka przez telefon nawet nie potrafiła z siebie wydukać slowa gdy przedstawiłem jej sytuację, mówiła tylko "W takim razie co by Pan chciał?", a gdy odpowiadałem co bym chciał, mówiła, że tego nie można, tamtego nie można, mówiła coś o telefonie, za 700 zł, więc jak się spytalem jaki jest sens brania telefonu u nich za 700 zł gdzie mogę kupić bez umowy nowy za tyle, T-Mobile póki co - out, czekam na koniec umowy i idę do Orange.


Tak, Tak !!!!! zostałem przekonany dobrymi warunkami :) i przechodzę do njmobile tam za 39 mam wszystko a telefon biorę na raty -a co by nie patrząc oferta gorsza od tej z przed 2 lat
 #781160  autor: 3echo
 29 sty 2015, 17:45
moni11 pisze:
Tak, Tak !!!!! zostałem przekonany dobrymi warunkami :) i przechodzę do njmobile tam za 39 mam wszystko a telefon biorę na raty -a co by nie patrząc oferta gorsza od tej z przed 2 lat
Ja chyba też tak zrobię,ale myślałem o Virgin Mobile.
 #781173  autor: st.konsultant
 29 sty 2015, 18:29
iLuminary pisze:
st.konsultant pisze:
iLuminary pisze:To jest śmieszne, 2 lata temu przedłużałem umowę, dostałem R80 w cenie R60, 300 zł rabatu na telefon, 800 minut i 2 gb internetu za 64 zł. Nigdy mi się nie zdarzyło, że przegadałem te 800 minut, teraz, w 5 zł droższym abonamencie, JUMP M, mogę mieć nielimitowane rozmowy gdzie jest mi to kompletnie NIEPOTRZEBNE, 1 gb internetu (jeśli załatwie to przez IBOA) lub 500 mb jeśli przez SUK o.O i gówno, nic więcej. Nic nie oferują, nie mają czego oferować nawet.To jest chore, że po 2 latach dostaje się gorszą ofertę niż wcześniej. Kompletny bezsens. W tej samej cenie Orange daje 3 GB internetu i znacznie korzystniejsze ceny telefonów, T-MOBILE - OUT. Chyba sobie kuku w głowę zrobili, skoro myśleli że kiedys mieli dobrą ofertę to teraz też ludzie będa na to iść, za duzo reklam z lewandowskim za mało rozsądku.

Dla Ciebie może być oferta kiepska, ale 10 innych osób ją weźmie. I co by nie mówić, te taryfy sprzedają się bardzo dobrze.
To, że potraficie zmącić umysł i przekabacić do kupna gównianego abonamentu nie znaczy to, że proponowana taryfa jest dobra, jest GORSZA niż dwa lata temu. Zyskują tylko Ci, ktorzy przegadywali więcej niż 1000 minut miesięcznie ze wszystkimi sieciami, reszta traci poprzez zwiększenie cen i praktycznie czterokrotne obniżenie internetu. Ja się pytam, czym T-Mobile będzie przekonywał na przyjście klientów, skoro już nielimitowane będą cały czas? Zwiększeniem internetu i zniżkami telefonu, czyli za jakieś 2-3-4 lata ceny, rabaty i pakiety dojdą do poziomu na jakim byly 2 lata temu, CHORE.

To, że sprzedają się dobrze, zawdziecza T-Mobile robieniu papki z mózgu ludziom, oferty są dla Was wybitnie rentowne, ale są wybitnie nierentowne dla klientów. Przecież konsultantka przez telefon nawet nie potrafiła z siebie wydukać slowa gdy przedstawiłem jej sytuację, mówiła tylko "W takim razie co by Pan chciał?", a gdy odpowiadałem co bym chciał, mówiła, że tego nie można, tamtego nie można, mówiła coś o telefonie, za 700 zł, więc jak się spytalem jaki jest sens brania telefonu u nich za 700 zł gdzie mogę kupić bez umowy nowy za tyle, T-Mobile póki co - out, czekam na koniec umowy i idę do Orange.

Jeżeli mi się oferta nie podoba, to zmieniam Operatora zamiast żalić się w internecie. Nigdzie nie pisałem, że uważam tą ofertę za korzystną (wg mnie jest zdecydowanie za mało internetu). Pisałem tylko, że się dobrze sprzedaje. I wcale nie przez papki konsultantów. Obecnie większa część umów jest przedłużana lub zawierana poprzez stronę www.
 #781185  autor: sunxem
 29 sty 2015, 19:01
Polska - kraj kwitnącej cebuli. Żale niektórych, co im to kiedyś lepiej było, zachwalanie że "TAM" jest lepiej i właśnie OSCENTACYJNIE TAM ODCHODZĘ (serio, no weź, zostań z nami, plis...:D), zazdrość i krytyka do tych, co występują w reklamach i "sieczkę" w mózgu społeczeństwu fundują... achhhh a może warto przypomnieć jedną zasadę - jak nie tu to tam, cicho, pokornie i sprytnie zarazem - czyli RÓBTA CO CHCETA. Pozdrowienia dla posiadaczy Xperii Z3 w taryfie JUMP L :D
  • Strona 129 z 624
  • 1
  • 127
  • 128
  • 129
  • 130
  • 131
  • 624
  • 1
  • 127
  • 128
  • 129
  • 130
  • 131
  • 624