DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #780657  autor: Yabuza12
 27 sty 2015, 12:52
Witam, szukam jakiejś karty na której będę miał nielimitowane rozmowy na telefony stacjonarne. Może być to uruchamiany jakiś pakiet czy coś w tym stylu, sieć obojętnie jaka, lecz bez żadnych abonamentów. Dzwoniłem do Playa z 3 razy to oni sami nie wiedzą co mają :P Szukałem w ofertach innych operatorów na stronach lecz za bardzo nic takiego bez abonamentu nie widzę. Może ktoś coś poleci? Z góry dziękuje.
 #780664  autor: user_delete27
 27 sty 2015, 13:10
Ofert na kartę nie znam, ale w nju masz no limit na stacjonarne za 10 zł/miesiąc. Umowa na czas nieokreślony więc prawie jak karta. Może koledzy znajdą coś ciekawszego, chociaż taniej już się chyba nie da.
 #780677  autor: user_delete27
 27 sty 2015, 13:50
Jeżeli będziesz dzwonić tylko na stacjonarne to zapłacisz właśnie 10 zł.
Cytat ze strony nju:
szczegóły usługi:
na rozmowy do wszystkich krajowych sieci komórkowych nie wydasz więcej niż 19 zł w miesiącu. jak już wydasz 19 zł na rozmowy z komórkowymi, to kolejne rozmowy w danym miesiącu będą nielimitowane i bezpłatne.
na rozmowy do krajowych sieci stacjonarnych nie wydasz wiecej niż 10 zł. jak wydasz 10 zł na rozmowy ze stacjonarnymi, to kolejne rozmowy w danym miesiącu będą nielimitowane i bezpłatne.
 #780682  autor: Dziedzic Pruski
 27 sty 2015, 14:01
Za 10 zł mam 142 minuty w Happycall. Trudno mi byłoby to wydzwonić w miesiąc.

Używam: virginmobile.pl, klucz.net, nju.pl, happycall.pl, aero2.pl, RBM, alditalk.de, vipnet.hr, du.ae
Dawniej: Centertel, Era, Plus, Heyah, T-Mobile, Play
iPhone 6+128GB, iPhone 4, Nokia 6310 i 6230, HTC TD, iPad Air cellular
 #780684  autor: Blank
 27 sty 2015, 14:07
Ta sama oferta - miesio 19 dostępna jest również w niu na kartę.

* nju na kartę, a nie nim na kartę. Autokorekta :/.
Ostatnio zmieniony 28 sty 2015, 23:23 przez Blank, łącznie zmieniany 1 raz.

Polecam: Zestawienie ofert 3w1 i no limit na kartę | Zestawienie ofert No Limit na abonament