DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy urządzeń Apple: iPhone, iPod oraz iPad - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy urządzeń Apple: iPhone, iPod oraz iPad - opinie, uwagi, pytania, itp.
Regulamin forum: 
Jeśli interesują Cię sprawy związane z aplikacjami oraz systemami mobilnymi Apple - zajrzyj do działu iOS i iPadOS.
 #779813  autor: myk6414
 22 sty 2015, 11:36
Czy ja gdziekolwiek napisałem że jest cudowny? Ma swoje wady - jak każdy system. Wkurza mnie, że na iPada jak chcę wgrać film muszę podpisać pod komputer po kablu (po wifi chodzi wolno) zamiast jak na Andkowym tablecie poprostu wrzucić film na kartę SD. Podobnie z muzyką. I wiele innych.

Ale nie są to rzeczy które aż tak mi przeszkadzają. Bardziej mi zależy na stabilności telefonu, że nie muszę go restartować co kilka dni, czyścić z aplikacji, że producent/operator wrzuca mi tonę syfu który zwalnia pracę telefonu.

To jest już mój kolejny iphone i pewnie tak moja 5s się popsuje kupię znów ich produkt. Poprostu jestem zadowolony.

Tak samo podoba mi się serwis - telefon mi się popsuł (shit happens) - nikt się nie bawił w rozbieranie i na siłę wymienianie kolejnych bebechów. Poprostu dostałem nowy (refurb zapewne) który działa. Nikt się nie przejmował że z zewnątrz był poocierany, szybka porysowana itd.

ps.s jak nie chcesz być wciągany w bełkot, po co się odzywasz?
 #779818  autor: Morvius
 22 sty 2015, 11:50
jedni wolą psy ponieważ trzeba poświęcać im czas i uwagę inni zaś wolą koty którym wystarczy tylko miska żarcia, wnioski wyciągnijmy sami :)
myk6414 pisze:ps.s jak nie chcesz być wciągany w bełkot, po co się odzywasz?
yap, masz mnie spryciarzu ;)

Klasyczny obserwator wątku.
 #780617  autor: Dziedzic Pruski
 27 sty 2015, 00:20
Przy umiarkowanym używaniu bateria w iPhone 6+ zeszła do 65% przez 2,5 doby. To znaczy tydzień na jednym ładowaniu. Moim zdaniem rewelacja.

Używam: virginmobile.pl, klucz.net, nju.pl, happycall.pl, aero2.pl, RBM, alditalk.de, vipnet.hr, du.ae
Dawniej: Centertel, Era, Plus, Heyah, T-Mobile, Play
iPhone 6+128GB, iPhone 4, Nokia 6310 i 6230, HTC TD, iPad Air cellular
 #780618  autor: darek638
 27 sty 2015, 00:44
Pytanie do posiadaczy ogryzka :-) Jest tam klawiaturą 4x4 w pionie? Bo w testach zawsze widzę qwerty. I czy to prawda, że w mniejszych od 6+ nie ma opcji obrotu ekranu?

Nigdy więcej Play.
 #792898  autor: Gitarka
 27 mar 2015, 17:38
Prawda jest taka, ze jak raz kupi się coś z apple to potem chce się kolejne sprzęty od nich. Ja tak wpadłam jak kupiłam iphona w ispot. Jakoś ciężko by mi było wrócić do androida
 #793847  autor: Dziedzic Pruski
 02 kwie 2015, 09:58
Kupiłem już dwa iPhone, cztery iPod, iPad i MacBook. I na razie wystarczy.
Fajnie że trzy i pól letni MacBook dalej działa tak samo szybko jak był nowy. Szkoda że windows tak nie potrafi.

Używam: virginmobile.pl, klucz.net, nju.pl, happycall.pl, aero2.pl, RBM, alditalk.de, vipnet.hr, du.ae
Dawniej: Centertel, Era, Plus, Heyah, T-Mobile, Play
iPhone 6+128GB, iPhone 4, Nokia 6310 i 6230, HTC TD, iPad Air cellular