DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 162 z 675
  • 1
  • 160
  • 161
  • 162
  • 163
  • 164
  • 675
 #780128  autor: Bibo
 23 sty 2015, 21:37
Nie ma reguły jeśli chodzi o czas reakcji DUK. Przedłużałem umowy kilkukrotnie i za każdym razem czas reakcji był inny. Jak masz czas to czekaj, jak na dniach kończy się umowa to sam zadzwoń i poproś o przełączenie do DUK. Potwierdzenie zawsze dostawałem na sms.
Pytanie do osób, które ostatnio dostały Samsung SIV przy przdłużeniu: jaka cena słuchawki i jaki abo ?
 #780133  autor: Mediana
 23 sty 2015, 22:12
Kończy mi się abo w Orange, chcę Note 4 ( 2GB i no limt rozmowy) i jak na razie po kontakcie z DUK otrzymałem słabą ofertę czyli abo za 119 zł i telefon za 960 zł.
Powiedziałem im co jest zgodne z rzeczywistością, że przechodzę do Tmobile w przyszły piątek i do piątku mają więc czas.
Ile można uzyskać jeszcze w Orange ?
Mam na koncie Orange dwa abonamenty po 159 zł każdy. :)

Czy lepiej złożyć wypowiedzenie z przejściem na kartę ?
Czy wtedy bardziej się może mną zainteresować DUK ??
Umowę mam do 26 lutego, a okres rozliczeniowy od 13-go każdego miesiąca.
I teraz wypowiedzenie umowy z zachowaniem 30 dni rozumiem, że liczę od 13 lutego, bo to mój okres rozliczeniowy czy od 26 lutego (dzień końca umowy) ?

Przy przeniesieniu numeru do innego operatora ma znaczenie czy mój numer był na abonament czy nie ?

M,,,
 #780230  autor: Adixm
 24 sty 2015, 16:39
Mediana pisze:Ile można uzyskać jeszcze w Orange ?
Mam na koncie Orange dwa abonamenty po 159 zł każdy.
Nigdzie nie dostaniesz tak dobrych warunków jak w Orange(taryfa ind). Max co można zyskać to 30% na abo i -400zl za tel.Moim zdaniem w abo za 90zl warto wziac Alphe badz ten nowy samsung A5. Co do Note'a jakby Ci go dali za okolo 900zl i -30% rabatu to masz super oferte( w abo za 90zl).
Do przykładu "rzucimy" oferta Playa:
-abo 90zl samsung galaxy alpha prawie 900zl i max obnizka z tytulu przedluzenia umowy 20zl
-abo 90zl note 4 prawie 1900zl i tez max 20zl rabatu na abo
Bibo pisze:Pytanie do osób, które ostatnio dostały Samsung SIV przy przdłużeniu: jaka cena słuchawki i jaki abo ?
Ktoś tu gadal ze dostal SIV w abo za 50zl w rabatem -30% za 120zl jakos.
 #780234  autor: Adixm
 24 sty 2015, 16:56
Sam teraz przedłużyłem abo za 90zl z rabatem 30% i po podliczeniu wszystkich opłat(koszt telefonu, zakup kodu -30%, cały abo za 24 miesiace) musze co miesiac dopłacać 10zl(po sprzedazy telefonu) - nie do uzyskania u konkurencji, to najlepiej pokazuje że konkurencja jest daleko w tyle za Orange. A jakbym czekał na ofertę DUK to bym dostał od DUK jeszcze rabat na tel i za kod -30% nie musiałbym nic płacić i na 100% wyszedłbym conajmniej na 0 za cała umowe o ile bym jeszcze jakiejs 100zl nie zarobil.
 #780266  autor: YaPaE87
 24 sty 2015, 21:02
Witam, wczoraj zamówiłem w przejsciu z innej sieci Alphe, niby wszystko ok , dostałem meila ze zamówienie czeka na relizacji itp. od razu zamówiłem sobie rabaty bon na paliwo za 100 i 200 od mbanku. A dzis wchodze na poczte a tu taki meil:
Z przykrościa informujemy, że nie możemy zrealizować Twojego zamówienia xxxxxxxxxxx
Przykro nam, ale nie możemy zrealizować Twojego zamówienia złożonego w Sklepie Orange.pl. Możesz skorzystać z oferty abonamentowej w salonie Orange.

Zachęcamy do skorzystania z oferty Orange na kartę, która z jednoczesna realizacja procesu przeniesienia numeru jest dostępna w każdym Punkcie Sprzedaży Orange.

Czyli co ? nie moge zamówić telefonu ani zadnego innego? i jak zamówie znów mnie oleją? i co z moimi rabatami przepadły i juz nie odkręce?... Masakra miał ktoś taka sytuacje?
Dodzwonic sie nie moge dzis , musze czekać do pon.
Pomocy...
 #780319  autor: spythere
 25 sty 2015, 11:11
Typowe Orange. Nie możesz bo możesz bez rabatu :) Mnie tak porobili z wypowiedzeniem że po 3 miesiącach i braku odpowiedzi na reklamacje znalazłem się w Play i teraz czekam na grupon aby cokolwiek ugrać ale jak widzę takie posty to myślę że to nie koniec moich problemów z obsługą stałego klienta z 4 usługami. Po prostu utrudniają aby jak najdłużej kosić pełne stawki i aby czasem nie dać 30% rabatu bo przecież "już dawno takich nie ma i nie będzie" :D Obsługa w Orange to dno!
 #780323  autor: Mediana
 25 sty 2015, 11:53
Mój przypadek opisałem parę postów wyżej.

Tak, się jeszcze zastanawiam czy nie lepiej złożyć wypowiedzenie umowy, przejść na kartę i może wtedy jeszcze Orange coś mi dołoży do oferty wyżej przedstawionej (teraz płacę abo 159 zł).
W razie gdyby się nie odezwali, to najwyżej przeczekam na karcie ze 3 mce i w tym czasie ceny Note 4 powinny trochę spaść, zwłaszcza, że będzie niedługo wchodził Galaxy S6, i wtedy coś poszukam w innych sieciach.
Idąc dalej, jakby Orange miało nadal lepszą ofertę to mogę przejść na kartę innego operatora i potem powrócić do Orange, jako nowy klient (oczywiści cały czas mam ten sam numer telefonu).
Czy dobrze rozumuję i czy jest jakiś okres przez który muszę mieć telefon na kartę zarejestrowany na innego operatora, żeby dla Orange być nowym klientem ??

M...
 #780328  autor: spythere
 25 sty 2015, 12:33
Szansa jest ale jak to zwykle w Orange jest sprzedali tobie telefon a potem stan magazynowy się nie zgadzał albo w ogóle masz coś namieszane z danymi. Moja żona miała źle wpisany numer dowodu i pesel ( zamienione miejscami) i odrzucili zamówienie (chociaż powód podali). W twoim przypadku to może być wszystko nie tak albo po prostu brak telefonu na stanie :D
 #780344  autor: YaPaE87
 25 sty 2015, 16:05
Dodzwoniłem sie i powiedziano mi dlaczego moje zamówienie zostało odrzucone...
A mianowicie dlatego z nikt w okolicy nie posiada orange i jest duza szansa na zła jakość internetu mobilnego. A zeby było śmieszniej to nie zamawiałem internetu mobilnego tylko telefon, a w mojej okolicy a konkretnie w tym samym domu jest osoba co ma telefon z orange tylko że na karte.
A żeby wyjaśnić musze sie udać do salonu i prawdopodobnie żadych rabatów juz przez www nie uzyskam bo na tym samym pesel mozna tylko raz:) wiec mbank i bon na paliwo przepadł to samo chyba 6 msc za 0 :)
Zajebiste to orange
 #780372  autor: andrzejgolota
 25 sty 2015, 18:39
@Mediana

Na karcie to se możesz czekać aż Ruscy do Berlina wejdą. Owszem składaj wypowiedzenie ale po to, żeby się skontaktował z Tobą prawdziwy DUK.
 #780392  autor: data17
 25 sty 2015, 20:30
YaPaE87 nie martw sie jakbys poszedl do salonu i chcial net mobilny to chetnie by ci go dali chociaz mieszkalbys w miejscu gdzie nawet zasiegu gsm nie ma.
 #780415  autor: andrzejgolota
 25 sty 2015, 22:45
@Mediana

Mi chodzi o ten czas między zarejestrowaniem twojego wypowiedzenia w ich systemie a dniem w którym kończy się umowa. To jest najlepszy okres na ugranie czegoś "ekstra". Jak już przejdziesz na kartę to jesteś na warunkach nowego klienta.

To coś ekstra to jest rabat na abo 30% i zniżka 400 zł od ceny tel w salonie [trochę wyższej niż cena tel na stronie Orange]. Czyli w Twoim przypadku powinno być do wytargowania coś na zasadzie:
ABO: ok 63 zł, cena Note 4 ok 1000/1100 zł
albo
ABO: ok 91 zł, cena Note 4 ok 700/800 zł
Podaję to oczywiście w przybliżeniu, nie znam dokładnie cen salonowych i wiadomo - z czasem ceny mogą się też zmieniać. Ale myślę, że to co napisałem wyżej byłoby na tę chwilę realne.
 #780419  autor: jogaSensei
 25 sty 2015, 23:20
czy cena telefonu niższa o 400 zł jest do utargowania w abonamentach niższych niż 90 zł? chcę przedłużyć abo na firmę 60+vat, myślicie, że zejdą mi z telefonu aż tyle?
 #780476  autor: kolonh
 26 sty 2015, 13:22
Witam.posiadam dwa abonamenty w Orange. Chce otrzymać rabat w Orange open.Czy dokonujac cesji strace znizke za efakture w abonamencie ktory zostanie przeniesiony na inna osobe ?Drugie pytanie jakie dokumenty potrzebuje na zrobienie cesji.?
 #780512  autor: Mediana
 26 sty 2015, 17:11
Dzwoniło do mnie Orange dzisiaj - czy oni nie mają odnotowanej oferty wstępnie już wynegocjowanej czy badają klienta ??
I dzisiaj nie mogłem porozmawiać o ofercie Orange, bo nie posiadają Note 4 - i ciekawe co będzie się działo, jak pomiędzy moim wypowiedzeniem ok. 25 dni nie będzie tego Note 4, a ja przejdę na kartę i już nie będę miał karty przetargowej, gdybym chciał pozostać w Orange.
 #780559  autor: Adamos88
 26 sty 2015, 20:10
Witam serdecznie.

Powoli zbliża sie okres negocjacji nowej umowy. Interesują mnie telefony typu Z1 compact, S3 LTE, G3s czyli takie do 200 zł. Do tego Plan Multi II, 89,98 zł ze zniżką 20% lub 30%. Czas trwania umowy 24 miesiące.

Obecnie posiadam Plan Multi II za kwotę 89,98 zł. Raczej mieszczę się w tym co mam w ramach abonamentu.
Z1 Compact jest za 1 zł więc tutaj nawet nie ma co targować. Czy zniżkę 20-30% na 24 mc mozna zdobyć inną droga niż Grupon?
Co można uzyskać? A może czekać na szalone dni i brać tani telefon lepszej klasy?
Priorytetem jest obniżenie miesięcznych wydatków chociażby o te 20% z 90 zł. Telefon nie musi być super hiper najnowszy. Z1 Compact w pełni spełnia moje wymagania. Czekam na propozycje :)

ps. ew. opcja telefon + tablet :)
ps2. czy ew. kod rabatowy -20 albo -30% łączy się np. z szalonymi dniami? Np. zdobędę kod i biorę Z1 Compact za 1 zł. To możliwe?
 #780612  autor: mb79
 26 sty 2015, 23:53
Żonie kończy się abonament w Orange na początku marca. Obecnie abonament 70 zł - 30% zniżki. Interesuje Ją minuty i sms-y bez ograniczeń do wszystkich, internet 1GB, telefon Samsung Galaxy S4 lub S5 za rozsądne pieniądze.
W grę wchodzi abonament po zniżkach do 60zł miesięcznie, opłata za telefon 500-600zł.
Do chwili obecnej dzwonili z orange z dwoma propozycjami, nic ciekawego, abonament 130zł i Samsung S5 za 1zł.

Wypowiedzenie należy złożyć w salonie Orange i oczekiwać na ewentualna propozycję ?

Kody obniżające o 30% abonament pojawiają się wg tego co piszą użytkownicy, jak to w Orange, znikają telefony ze sklepu.

Poprzednie telefony: Bosch 509, Nokia 5110, Nokia 3210, Nokia 3310, Nokia 6610, Nokia 6030, Nokia 6220 Classic, Samsung Galaxy Ace, Sony Ericsson Elm, Samsung Galaxy S4 LTE, Samsung Galaxy J5 2016
 #780635  autor: Masterjam77
 27 sty 2015, 09:45
Mediana pisze:Dzwoniło do mnie Orange dzisiaj - czy oni nie mają odnotowanej oferty wstępnie już wynegocjowanej czy badają klienta ??
I dzisiaj nie mogłem porozmawiać o ofercie Orange, bo nie posiadają Note 4 - i ciekawe co będzie się działo, jak pomiędzy moim wypowiedzeniem ok. 25 dni nie będzie tego Note 4, a ja przejdę na kartę i już nie będę miał karty przetargowej, gdybym chciał pozostać w Orange.
Sprawa jest prosta. Moja umowa kończy się 31.01. Złożyłem wypowiedzenie 10 grudnia i jak na razie miałem 1 ofertę ale telefon został wykupiony wtedy w kilka minut. Żeby jednak nie stracić stażu w Orange wczoraj wysłałem pismo z prośba o anulowanie wypowiedzenia i dziś rano mam juz info że pismo zostało przyjęte i wypowiedzenie anulowane, teraz czekam na kody lub pojawienie się fajnego telefonu i dzwonie do konsultantki która trzyma dla mnie -30% rabatu :)
  • Strona 162 z 675
  • 1
  • 160
  • 161
  • 162
  • 163
  • 164
  • 675
  • 1
  • 160
  • 161
  • 162
  • 163
  • 164
  • 675