DAJ CYNK
  • Szukasz taryfy dla siebie? Nie wiesz, na którą ofertę się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
    :?:
Szukasz taryfy dla siebie? Nie wiesz, na którą ofertę się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
:?:
Regulamin forum: 
Przy zakładaniu tematu rozpocznij tytuł od:
[ABO] - jeśli szukasz tylko oferty na ABONAMENT
[KARTA] - jeśli interesuje Cię tylko oferta na KARTĘ
[DOWOLNY] - jeśli szukasz po prostu najlepszej oferty, niezależnie czy będzie to karta, czy abonament

Aby społeczność mogła coś Ci podpowiedzieć, musisz określić swoje priorytety, czy jest to np.:
- cena,
- zasięg,
- stabilność sieci,
- usługi dodatkowe, np. VoLTE, WiFi Calling, HD Voice,
- ważność konta (w przypadku usług na kartę),
- dobra apka do zarządzania kontem

KONIECZNIE NAPISZ TEŻ: ile miesięcznie potrzebujesz minut, SMS-ów, MMS-ów oraz Internetu
  • Strona 109 z 136
  • 1
  • 107
  • 108
  • 109
  • 110
  • 111
  • 136
 #778891  autor: cyanoone
 18 sty 2015, 16:45
Złóż wypowiedzenie w Plusie, dostaniesz dosyć atrakcyjne warunki na przedłużanie. RBM (Play pod inną nazwą) może korzystać z zasiegu Plusa T mobile Orange i Playa. W RBM masz wszystko bez limitu i 2 GB internetu za 39 zł na miesiąc i umowa na czas nieokreślony.

Plus-->Play (2015) -->Plus (2018)
Klucz-->Orange-->Lajt (2017)
 #778900  autor: winio94
 18 sty 2015, 17:26
Dzięki za odpowiedź, ale nie odpowiedziałes na moje pytanie :D Które z sieci mają lepszy zasięg? t- mobile czy play?? I jak się ma ten zasięg w porównaniu do plusa? Oferty wiem ze są dobre, ale co mi po no-limits skoro i tak będzie mnie ciągle rozłączało. Pytanie kolejne, jeśli w tym play-u, czy njumobile moge sobie "wybrać" sieć, to czy działa to dokładnie tak samo jakbym faktycznie był w tej wybranej sieci? Pozdrawiam
 #778909  autor: Flash999
 18 sty 2015, 18:07
winio94 pisze:Które z sieci mają lepszy zasięg?
Nie ma takiej sieci.
winio94 pisze:I jak się ma ten zasięg w porównaniu do plusa?
Trzeba samemu sprawdzić.
winio94 pisze:Pytanie kolejne, jeśli w tym play-u, czy njumobile moge sobie "wybrać" sieć
W nju mobile nie wybierzesz sieci, tam jest tylko zasięg Orange.
winio94 pisze:czy działa to dokładnie tak samo jakbym faktycznie był w tej wybranej sieci?
Roaming rządzi się własnymi prawami, może być lepiej, ale może być i gorzej. Loteria.
Powtarzam...
Zanim podpiszesz jakąkolwiek umowę przetestuj działanie sieci, odżałuj 5 zł na starter Orange lub Play i sprawdź zasięg. Nikt nie jest na Twoim miejscu i naprawdę nie da się na te pytania odpowiedzieć. Sieć mobilna zmienia się z każdą sekundą, więc warto brać pod uwagę to, że jak np. dziś masz 1 kreskę 3G, to w lato jej już może nie być.

Stacje bazowe w województwie podlaskim
 #778916  autor: DanielR
 18 sty 2015, 18:28
winio94 pisze:Które z sieci mają lepszy zasięg? t- mobile czy play??
Uwielbiam tak postawione pytania. Nie obraź się, ale czy my jesteśmy wróżbitami? Skąd mamy widzieć gdzie mieszkasz i jak w twojej okolicy działa dana sieć? Żebyś chociaż dodał namiary (miejscowość + ew. ulica), to może znalazłby się ktoś mieszkający w okolicy, a korzystający z wyżej wymienionych sieci, kto by Ci odpowiedział/doradził. Każda z czterech sieci działa różnie, w zależności od miejsca. Czasem nawet od ulicy. Bo tak "ogólnie", to każda z sieci ma "różny" zasięg. :wink:

Z sieci komórkowych korzystam począwszy od 2004 roku.
Aktualny numer:
Era Tak Tak -> Play Fresh / Play na Kartę (MNP) -> Virgin Mobile (MNP)
 #778917  autor: cyanoone
 18 sty 2015, 18:34
@winio94
Jeśli wybierzesz RBM to tam możesz sobie w ustawieniach telefonu wybrać zasięg np. Plusa.

Plus-->Play (2015) -->Plus (2018)
Klucz-->Orange-->Lajt (2017)
 #778950  autor: winio94
 18 sty 2015, 20:42
Dzięki za odpowiedzi, faktycznie nie podałem mojej lokalizacji, gdyż nie myślałem że to ma aż takie znaczenie(do tej pory zawsze, wszędzie w Polsce miałem dobry zasięg,a jak nie miałem to i tak nei było mowy o jakimś rozłączaniu rozmów itp. ). Jestem z podkarpacie, konkretnie Sanok, a pytam dlatego że naczytałem się strasznych opini na temat tych sieci(szczegolnie play i t-mobile). Na jednych i drugich ludzi piszą że złodzieje, a oferty na prawde są kuszące(za 40 zł właściwie wszystko). Więc skoro nie potraficie mi pomóc no to trudno, moze mi w tym plusie dadzą jakąs lepszą oferte, a jak nie to może pójde do playa, może do t-mobile, bo jak na razie to nie mam pojęcia :D Pozdrawiam
 #778965  autor: cyanoone
 18 sty 2015, 21:50
Szczerze to zawsze ktoś jest niezadowolony czy to Plus czy Play itd. Kup starter i przetestuj będziesz wiedział więcej. Wypowiedz umowę i negocjuj porządną ofertę :P

Plus-->Play (2015) -->Plus (2018)
Klucz-->Orange-->Lajt (2017)
 #779208  autor: tommilcz
 19 sty 2015, 20:55
Tak w temacie a zarazem ciut obok, to moja żona ostatnio znalazła super opcję. Przeniosła się do orange ( co średnio przypadło mi do gustu ... ) - ale zrobiła to bo znalazła rabat na 20%. Zaakceptowali to i cały abonament ma teraz tańszy. To chyba Plus zakupów przez internet.

Znalazła ten rabat na stronie z rabatami jak ta http://kodyrabatowe.komputerswiat.pl/ko ... owe/orange

może komuś się przyda. P.S. Słyszał ktoś czy może są takie zniżki do play?
 #779211  autor: cyanoone
 19 sty 2015, 21:14
W Play masz RBM gdzie jest już dosyć tanio. Ewentualnie wypowiadasz umowę i masz lepsze warunki na przedłużanie :)

Plus-->Play (2015) -->Plus (2018)
Klucz-->Orange-->Lajt (2017)
 #779730  autor: rewolF
 21 sty 2015, 20:48
Szukam oferty na nielimitowane rozmowy na połączenia z Polski do Belgii z ofertą na firmę.

Może być prepaid, abonament - chodzi przede wszystkim o jak najlepszą cenę, możliwość wystawiania faktur mile widziana.

Obecnie mamy numery na firmę w Play, ale bez rewelacji z ofertą - 79,90, pierwsze 3 miesiace za 0zl. Na stronie T-mobile widziałem 69,90zł, pierwsze 6 miesiace 0zł, czyli daje to średnio 52,45zł.

Wygląda ciekawie, ale może zna ktoś ciekawsze rozwiązanie - z tego numeru będą wykonywane tylko i wyłącznie połączenia międzynarodowe, także niepotrzebny jest internet mobilny i inne darmowe połączenia.
 #779944  autor: cyanoone
 22 sty 2015, 21:45
@rewolF
W Kluczu masz minutę do Belgii za 15 gr. Za tą średnią cenę z T masz ok 340 minut bez umowy oraz doładowania możesz wziąć na fakturę. Jeśli Ci to nie starcza to oferta T jest godna uwagi.

Plus-->Play (2015) -->Plus (2018)
Klucz-->Orange-->Lajt (2017)
 #780009  autor: Nikita_Bennet
 23 sty 2015, 10:18
A może mi ktoś podpowie coś w temacie abonamentu (karta odpada obecnie).
Praktycznie brak zasięgu orange.
Umowa krótsza niż dwa lata i bez telefonu.
2 karty sim potrzebują po max 300 minut do wszystkich (komorki i stacjonarne) i max po 100sms/mms. Przydałoby się jeszcze z 200-300MB neta. W sensownej cenie a nie po 50zł za miesiąc za karte sim. Obecnie wychodzi mi 60zł/msc za obie karty.
 #780208  autor: Sheenaz24
 24 sty 2015, 13:48
Witam, potrzebuję pomocy w wyborze najlepszej oferty dla mnie.
Obecnie jestem w PLAY, płacę abonament 89 zł miesięcznie. Umowa kończy się za miesiąc.

Interesuje mnie telefon Sony Xperia Z3 Compact bądź Sony Xperia Z2 (oferta z telefonem).
Mogę płacić maksymalnie 100 zł abonamentu przy czym im niższy tym lepszy wiadomo :)
Za telefon chcę zapłacić maks 500 zł. Przy tym abonamencie wiadomo że potrzebuję nielimitowanych smsów/minut do wszystkich, co do internetu to starczy mi 1-1,5 GB spokojnie.
Umowa nie dłużej niż na 25 miesięcy. U którego operatora otrzymam najlepsze warunki uwzględniające te wymagania? Bo z tego co mi przedstawia PLAY obecnie to za telefon muszę dać grubo ponad tysiaka.
 #780295  autor: Stasiu26
 25 sty 2015, 08:33
Witam wszystkich - potrzebuję pomocy z migracją do nowej sieci, gubię się w tych ofertach (dwa numery, bez telefonu, obecnie mamy t-mobile na kartę). Co chciałbym mieć
mój numer:
- nielimitowane rozmowy i sms-y
- dobrze gdyby był pakiet internetów, albo tanie pakiety do wykupienia (łącze nie musi być szybkie, zazwyczaj będzie to fiszkoteka, sklep internetowy, facebook, jakdojadę, poczta)
numer mamy:
- 50% dzwoni do mnie, 50% do koleżanek (wysyła też sms-y, ale raczej mało)
- ma być jak najtaniej

Nie chcę żadnego telefonu. Jeśli już miałby to być abonament, to lepiej z jakimiś bonusami, np. minuty na zagraniczne lub internety.

Pozdrawiam !
 #780305  autor: cyanoone
 25 sty 2015, 09:55
RBM 39.
>no limit rozmów i sms.
>no limit na stacje.
>2 GB internetu.
>umowa na czas nieokreślony.

Plush na kartę 35.
>no limit rozmów i sms (komórki).
>0.5 GB internetu .
>Facebook/instagram bez limitu.

Plus-->Play (2015) -->Plus (2018)
Klucz-->Orange-->Lajt (2017)
 #780346  autor: Stasiu26
 25 sty 2015, 16:18
Faktycznie RBM wychodzi korzystnie, nigdy nie zastanawiałem się nad tą siecią. Mam jeszcze pytanie - co z NJU ? Chyba dają to samo i też max 39 zł. Pytam, bo w NJU chyba łatwiej będzie z ofertą dla mamy.
 #780357  autor: cyanoone
 25 sty 2015, 17:29
Nju to jest Orange, więc nie wiem czy będziesz miał zasięg. RBM to Play, a tu zasięg 4 sieci sie kłania. RBM jest dostępny w niektórych salonach Play i przez internet, a Nju tylko przez internet (tych kilku salonów w Warszawie nie liczę).

Plus-->Play (2015) -->Plus (2018)
Klucz-->Orange-->Lajt (2017)
 #781936  autor: zamtu5
 02 lut 2015, 17:34
Witam, chcę przenieść 4 (z 9) numery firmowe z Play gdziekolwiek. Jest mi to obojętne dokąd przeniosę, ale nie obojętne jakie warunki. W późniejszym okresie przeniosę pozostałe numery. Teraz zależy mi tylko na nielimitowanych rozmowach i smsach i 1 gb na jednym numerze. Czy są w ogóle jakieś różnice między operatorami? Z Playa wychodzę, bo nie mogę się dogadać - przy 9 numerach to ja muszę się dobijać, bo nie ma "opiekuna" i tak naprawdę za każdym razem odpowiedź jest nijaka. Dlatego pytam, bo szukając różnych ofert już się gubię... ech...
Możecie mi pomóc?
  • Strona 109 z 136
  • 1
  • 107
  • 108
  • 109
  • 110
  • 111
  • 136
  • 1
  • 107
  • 108
  • 109
  • 110
  • 111
  • 136