DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #678837  autor: Ups...
 30 lis 2013, 20:04
Witam!

Szukam telefonu stricte dla siebie, wymagań nie mam jakichś strasznie dużych. Telefon ma mi głównie służyć do "fejsbóka", przeglądania internetu, bardzo często do słuchania muzyki. Obecnie mam Lumię 800, i właśnie w tym temacie szlag mnie trafia. Szybki procek mile widziany. Co do aparatu, większych wymagań nie mam.
Obecnie mam Lumię 800, i właśnie w tym temacie szlag mnie trafia. Wypadałoby żeby miał slot na kartę pamięci. Zakup będzie przez allegro, a budżet w okolicach 1100-1200.

aa, i ekran. jakoś nie jestem zwolennikiem noszenia prawie-tabletu w kieszeni - 4 cale byłyby optymalne, ale widzę że z tym będzie ciężko.

Tak przeszukując oferty, wpadły mi w oko SGS3, Galaxy S4 mini, może HTC One X. Coś z tego, czy warto jeszcze na coś zwrócić uwagę?

Dziękuję za pomoc i pozdrawiam.

 #678846  autor: Jumperone
 30 lis 2013, 20:20
S3 muzycznie bardzo dobrze tylko dośc duży i lubi sobie lagować
S4 mini - może być

Jeszcze możesz się zastanowić nad iPhone 4S. Nie jest wielkości paletki do ping ponga, a i muzycznie daje rade.

 #678871  autor: Ups...
 30 lis 2013, 21:04
4ska fajna, "lansiarska", ale troszkę ponad budżet jednak. I chyba po WP 7.8 nie mam ochoty na kolejny zamknięty system, ale dzięki :)

 #678898  autor: Zeref
 30 lis 2013, 22:03
Ups... pisze: jakoś nie jestem zwolennikiem noszenia prawie-tabletu w kieszeni - 4 cale byłyby optymalne
Szykuj się na noszenie cegły w kieszeni przyjacielu.
A polecam tobie LG Optimus G1 :) To telefon o wiele lepszy niż Galaxy S3

Wybierz model komórki i porównaj wykonane za jej pomocą zdjęcie do innych modeli które zrobiły to samo zdjęcie !

http://www.gsmarena.com/piccmp.php3?idT ... era3=30001
 #678907  autor: marcin1980
 30 lis 2013, 22:30
Ups... pisze: wpadły mi w oko SGS3
S3 LTE bo ma 2GB ramu co androidowi nie poszkodzi a tylko pomoże, przyszłościowy bo już dostosowany do superszybkiego internetu LTE, oczywiście obsługa kart do 64GB

S4 mini fajny i dobry telefon ale w tej cenie kupisz S3 LTE

Jeśli lumia to 820 bo ma wejście na slot na karty do 64GB

Uśmiechnij się szkoda życia na głupoty

 #679004  autor: Ups...
 01 gru 2013, 10:48
Zeref pisze: A polecam tobie LG Optimus G1 :) To telefon o wiele lepszy niż Galaxy S3
Jakoś nie wiem, nie jestem przekonany do LG. Ta firma słabo kojarzy mi się z telefonami. No chyba że wychodzę z błędnego założenia. :)

Za kolejną Lumię podziękuję, czyli wybór pozostaje między S3LTE a S4 mini?

 #679045  autor: vonski
 01 gru 2013, 13:39
Jak chcesz telefon z kompaktowymi wymiarami, to raczej tylko S4 Mini a nie S3. Możesz pomyśleć jeszcze o Xiaomi Mi2S (370$), choć trzeba go ściągać z ChRL. Ale warto.
 #772081  autor: charlotte1991
 21 gru 2014, 20:38
Moim zdaniem dla nastolatki najlepszy będzie jakiś niedrogi smartphon z aparatem np. Telefunken Selfie. Z tego co wiem kosztuje 199 złotych i wygląda naprawdę dobrze. Nie wiedzę sensu w kupowaniu dziecko telefonu za 1000 złotych.
 #772174  autor: Optek
 22 gru 2014, 07:07
Telefunken - ja bym nie kupował w tej cenie telefonu takiej marki...
Wiesz czego jeszcze możesz poszukać na aukacjach? Czasami ludzie sprzedają po abonamencie Nokię 930:
http://www.skapiec.pl/site/cat/200/comp/10395303
w bardzo dobrej cenie. A to już naprawdę niezły telefonik, zapewniający bardzo dobre parametry, jakość wykonania. Szczególnie aparat 20mpix.

To mądry człowiek ? pomyślał Iwan ? Trzeba przyznać, że wśród inteligentów także trafiają się wyjątkowo mądrzy ludzie, nie da się temu zaprzeczyć.
 #772666  autor: Doradca LG
 24 gru 2014, 12:36
Witaj,

Według mnie G2 to dobre rozwiązanie dla Ciebie. Jedynym mankamentem jest brak slotu na kartę pamięci. Dzięki dużemu ekranowi oraz bardzo wydajnemu procesorowi bez problemu i z przyjemnością będziesz mógł przeglądać internet oraz korzystać z wielu aplikacji jednocześnie.

Pozdrawiam,
Doradca LG