DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
    :?:
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
:?:
Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #772303  autor: onifer2
 22 gru 2014, 15:02
amichalowicz chce telefon do maks. 4,7
Xperia T3 ma 5,3 więc odpada. Motorola Moto G 2014 ma 5 cali więc w zasadzie też.
 #772388  autor: pekulski104
 22 gru 2014, 22:01
Jestem zdecydowany w 90 % na motorole g 2nd gen. Pod względem każdego parametru przebija samsungi (oczywiście w tej cenie 800 zł) s3 troche lepsza niby w parametrach no ale już coś wspomniałeś że trochę muli przy jakieś nakładace
 #772395  autor: niunius93
 22 gru 2014, 22:40
Dodatkowo do motki zostają już rozsyłane aktualizacje do androida 5.0.1 . Tylko czekać teraz trzeba aż przyjdzie do Polski. Jedni oceniają, że do końca roku uda im się to zrobić a inni, że do końca stycznia. Tak czy inaczej Motka będzie miała na 10000% Androida w wersji 5.0.1 a to już duży plus względem starej S3 :) A co do nakładki to jest prawie jak w nexusie, także bajka jeśli chodzi o płynność .
 #772463  autor: Micho
 23 gru 2014, 10:34
Xperie mają dobre zarządzanie energią. Żona ma służbową Xperie M, ma 40% a ładowana 11 dni temu :) Co prawda leży nie używana (tylko czuwanie) ale jak nawet często dzwoniła to 5-7 dni bateria trzymała.
 #772552  autor: pekulski104
 23 gru 2014, 19:42
Dobra zdecydowałem się pomiędzy motrolą moto g 2nd gen vs lexus 4 mozecie powiedziec co o lexusie warto kupić jakos 170 tanszy ale czy napewno warto ?
 #772566  autor: onifer2
 23 gru 2014, 20:25
:shock: Lexus to ja bym pojeździł, a tu chodzi chyba o NEXUSA 4:)
Oba na prawie czystym Androidzie więc płynność ponad wszystko.
Ale Nexusa 4 nie znam bliżej więc niech się wypowiedzą inni.
Tak czy siak obojętne co z tych dwóch wybierzesz, będziesz zadowolony i to bardzo.
 #772572  autor: czamarek
 23 gru 2014, 20:48
w tej kwocie postawił bym na telefon z takimi parametrami


Cytat z telchina.pl
Kod: Zaznacz cały
Telefon posiada 8-rdzeniowy 64 -bitowy procesor MTK 6752 ze wsparciem dla LTE, 3 GB pamięci RAM . Mali - T760 procesor graficzny , która nadal jest najmocniejszym GPU . Tylna kamera 16 MP z czujnikiem sony , a przednia kamera 8MP . Ponadto , posiada 5,5 - calowy wyświetlacz FHD 1080p . Bateria która zasila ten telefon posiada 3200mAh pojemności . Telefon ma mieć androida 5.0.
Ponadto telefon ma czytnik linii papilarnych a kosztuje w przedsprzedaży 200$, chodzi o Elephone P7000
 #772586  autor: pekulski104
 23 gru 2014, 22:01
onifer2 pisze::shock: Lexus to ja bym pojeździł, a tu chodzi chyba o NEXUSA 4:)
Oba na prawie czystym Androidzie więc płynność ponad wszystko.
Ale Nexusa 4 nie znam bliżej więc niech się wypowiedzą inni.
Tak czy siak obojętne co z tych dwóch wybierzesz, będziesz zadowolony i to bardzo.
Ty kupiłeś tą motorolę z allegro to dostałeś ten bon 100 zł akumalato itp.. ? bo nie wiem czemu na stronce glównej sklepu o tym nie wspominają...
 #772615  autor: onifer2
 23 gru 2014, 23:59
Jako że w Krakowie jest X-KOM więc kupiłem poza allegro normalnie w sklepie z odbiorem osobistym.
 #772619  autor: pekulski104
 24 gru 2014, 00:15
Czyli nie dostałeś tego bonusu ?
Mam pytanie wiesz coś może na temat telefonu htc one (m7) ( nie mam kasy tylko ogólnie chce tak wiedzieć) dobry jest jak na taką kasę podobno video edytor na telefonie nie obsługuje obróbki w hd jak to jest to z tym to co nie mozna bedzie otwarzać w hd a nagrywac mozna.. ?
 #772650  autor: onifer2
 24 gru 2014, 10:49
To nie jest zaden bon.Poprostu tak napisali w aukcji +100zl czyli ze niby te dodatkowe rzeczy jak karta pamieci,powerbank itd.... sa warte 100zl,a daja gratis.Ja zakupilem normalnie w sklepie z odbiorem osobistym w cenie jak na allegro cały zestaw czyli telefon,karta samsunga,power bank i karta T-Mobile internet wszystko za 799zl.
Co do HTC nie siedzę w tej marce wiec się nie wypowiem.