DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #771629  autor: krabson
 19 gru 2014, 21:27
Jak w temacie.
Szukam dualsima z b.dobrą baterią>
Co myślicie o LG L5 II dual sim?
Znacie jakieś inne dobre smartfony do 450zł (nie chinole)?
 #771860  autor: krabson
 20 gru 2014, 20:09
> ta lumia 630 jest za droga.
> tipo odpada

Znalazłem jeszcze Nokię Lumię 530 dual sim i Alcatel IDOL OT-6030D.
Jak się one mają w porównamiu do LG L5ii ? (biorąc pod uwagę baterię, wygląd telefonu, i aparat)?
 #771861  autor: malinka1978
 20 gru 2014, 20:10
Overmax na aukcjach za 400 zł koleżanka ma i jest zadowolona.cienki lekki.wszystko ok
 #771863  autor: krabson
 20 gru 2014, 20:14
>overmax odpada.
szukam nowego i nie chińskiego telefonu, ze sklepów typu mediamark itp.
 #772017  autor: barni2
 21 gru 2014, 16:31
kurde jakie wymagania to kup nokie 1610 matko a co masz do chinskich smartfonów ?? sam mam myphone luna i jestem zadowolony
 #772022  autor: remus77
 21 gru 2014, 16:50
Cześć. Widzę max 450 zł, ale...czy możesz trochę poczekać, uzbierać jakieś 50 zł i rozejrzeć się (po testach ofc. ) za Nokią Lumią 535?

Ave!
 #772030  autor: czamarek
 21 gru 2014, 17:46
najlepsze dual simy robią Chińczycy, to nie podlega dyskusji.
Nawet samsung aby cokolwiek sprzedać w chinach musi mieć dual sim.
Wracając do lumi to podobno też je będzie w przyszłości produkowała pewna chińska firma, nokia odejdzie w niepamięć. Microsoft woli dużego tańszego chińskiego producenta niż małego producenta jak nokia.
Po trzecie za 450zł jak kupisz coś na androidze z poza Chin to będzie mulić po czasie. Albo lumia 520 albo chińczyk, popatrz na takie marki jak Lenovo, Xiaomi, ZTE, Huawei, albo zerknij na nowości z dual simami https://www.facebook.com/pages/Chinskie ... 5202754657
Szukaj z minimum 1GB RAM i 16 ROM
 #772141  autor: hdfunpack
 21 gru 2014, 23:42
czamarek pisze:najlepsze dual simy robią Chińczycy, to nie podlega dyskusji.
No ja bym sie jednak chciał dowiedzieć i podyskutować dlaczego, ale nie w tym temacie.

www.telepolis.pl/forum/viewtopic.php?f=7&t=78872

Wracając do lumi to podobno też je będzie w przyszłości produkowała pewna chińska firma, nokia odejdzie w niepamięć. Microsoft woli dużego tańszego chińskiego producenta niż małego producenta jak nokia.
Dasz jakiegoś linka do tego "podobno"?
 #772244  autor: barni2
 22 gru 2014, 11:29
Chińskie telefony nie są złe tak jak mówiłem sam mam taki i mam androida 4.4.2 i 6 rdzeniowy procesor po co mam płacić 1500 tyś zł za to żeby mieć znaczek firmy to głupota jak mogę mieć podobny procesor ale za mniejszą cenę
 #772325  autor: krabson
 22 gru 2014, 16:12
To juz sam nie wiem. Mialem jechac dzisiaj po lg l5ii ale jak mowicie ze sie nie oplaca to nie wiem co brac. :/ może cos z my phone? Znalazlem myphone fun3 za 430zl? Brać?

Ps:to ma byc telefon dla osoby 50+ ktora uzywa telefonu do dzwonienia i robienia zdj.
 #772332  autor: lee
 22 gru 2014, 16:43
mam thl t6 pro i po około miesiącu użytkowania jestem zadowolony
 #772350  autor: marxxx
 22 gru 2014, 19:00
hdfunpack pisze:
czamarek pisze:najlepsze dual simy robią Chińczycy, to nie podlega dyskusji.
No ja bym sie jednak chciał dowiedzieć i podyskutować dlaczego, ale nie w tym temacie.

http://www.telepolis.pl/forum/viewtopic.php?f=7&t=78872

Wracając do lumi to podobno też je będzie w przyszłości produkowała pewna chińska firma, nokia odejdzie w niepamięć. Microsoft woli dużego tańszego chińskiego producenta niż małego producenta jak nokia.
Dasz jakiegoś linka do tego "podobno"?
na portalach branżowych były informacje że dyrektor microsoftu zabiega u Xiaomi aby ta firma produkowała tanie telefony z windowsem na rynki wschodzące, ma to być ratunek przed wykluczeniem tego systemu z rynku, obecnie 3% udziału i spada.
Xiaomi to obecnie 3 firma po Samsungi i apple, ale w przeciwieństwie do 2 pierwszych, ona rośnie, Samsung i apple tracą rynek. Samsung stracił w tym roku 20 mld dolarów przychodu na telefonach, rok do roku.


A wracając do telefonu to zerknij na Lenovo S660