DAJ CYNK
  • Tu można pisać o wszystkim w jakikolwiek sposób - ale bez używania wulgaryzmów i obrażania innych.
Tu można pisać o wszystkim w jakikolwiek sposób - ale bez używania wulgaryzmów i obrażania innych.

Moderator: Moderatorzy

 #772199  autor: nemo2009
 22 gru 2014, 09:26
ciekawy pisze:w ofercie smartfonów Nokia jest w czymś lepsza ?
Tak,tor radiowy jest lepszy.Oczywiście zdarzały się wpadki,ale to rzadkość.Żadnego Samsunga(miałem ich kilka) nie kupię,właśnie ze względu na słabe tory radiowe u tego producenta.Nokia zawsze kojarzyła się z solidnością.

"Nigdy nie dyskutuj z idiotą,najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu,a póżniej pokona doświadczeniem"
 #772208  autor: user_delete27
 22 gru 2014, 09:58
Xy pisze:Dziś wyjąłem 6650d z ładowania. Wrzucę w nią kartę na kilka dni i znów zobaczę jak to jest mieć Symbiana
Ooo klasyka :D Miałem przyjemność kiedyś tego używać, dobrze wykonany, z GPS-em i przyzwoitą baterią. O ile dobrze pamiętam to kiedy ktoś dzwonił a telefon był rozłożony to klawiatura świeciła jak choinka kolorami tęczy ;)
 #772217  autor: wook
 22 gru 2014, 10:24
hdfunpack pisze:starych Nokii z symbianem już prawie nikt nie używa
Jest jeszcze trochę użytkowników (tylko częściej pojawiają się na forach związanych głównie z Nokią), a wczoraj odpaliłem E65 i naładowałem w niej baterie bo pół roku leżała w pudełku po naładowaniu poszła do pudełka znów. Co do tego zasięgu w Nokiach to też to zauważyłem, jak odwiedzam rodzinę to w budynku tylko ci co mają Nokie mogą swobodnie rozmawiać, reszta musi iść do okna by zadzwonić.

Jestem dysortografem więc jak zrobię błąd to normalne.
"Od Samsunga, tragicznych plastików, Amoledów i TouchWiz'a Wybaw nas Stevie!

Od Androida i lagów Zachowaj nas Stephenie!

My userzy Was wielkich prosimy, wysłuchajcie nas!"
 #772219  autor: nemo2009
 22 gru 2014, 10:28
ciekawy pisze:możesz wyjaśnić co to jest ten tor radiowy ?
To części telefonu odpowiedzialne za łączność ze stacjami bazowymi.

"Nigdy nie dyskutuj z idiotą,najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu,a póżniej pokona doświadczeniem"
 #772366  autor: Xy
 22 gru 2014, 20:04
dziadek186 pisze:O ile dobrze pamiętam to kiedy ktoś dzwonił a telefon był rozłożony to klawiatura świeciła jak choinka kolorami tęczy
Klawiatura i te trzy przyciski dotykowe pod ekranem na klapce ;-) Dodatkowo one pulsowały sygnalizując smsa lub nieodebrane połączenie. Telefon bardzo fajny, świetnie mi się go używa. Szkoda, że jest w nim nierozwojowy Symbian, mały ekran (pół cala więcej i byłoby już dobrze) i w moim przypadku uwalony przycisk od podgłaśniania. Bateria trzyma 5 - 7 dni.
Tę Nokię wspominam najlepiej spośród wszystkich telefonów jakie miałem do tej pory. A na Forum jest mój test tej Nokii http://www.telepolis.pl/forum/viewtopic ... 28&t=53560 ;-) Tylko widzę, że wszystkie zdjęcia zjadł mi hosting Imageshack.

Alcatel OT301 ➡ Motorola T180 ➡ Ericsson R310s ➡ SE K700i ➡ Samsung SGH-X450 ➡ Nokia 3310 ➡ SE K550i ➡ Nokia 6650d ➡ Xperia Neo ➡ Lumia 820 ➡ Xperia S ➡ HTC Desire 820 ➡ HTC One M8 ➡ Huawei P9 ➡ Galaxy S6 ➡ Nokia 7.2 ➡ Galaxy A71
 #772563  autor: znawca
 23 gru 2014, 20:15
Nokia i szpan? Teraz? :smt005

Szpan to był 10 lat temu, kiedy obok był tylko SE i długo długo nic... Dzisiaj modny jest iPhone i Android, a nawet Nexusem ciężko zaszpanować, bo 90% smartfoniarzy nawet nie wie, co to jest...

Dobry telefon... Może tak, ale na pewno już nie taki solidny i godny zaufania jak kiedyś.

DLACZEGO BBCODE NIE DZIAŁA?!
 #776811  autor: Drakhtul
 10 sty 2015, 10:51
znawca pisze:Nokia i szpan? Teraz? :smt005

Szpan to był 10 lat temu, kiedy obok był tylko SE i długo długo nic... Dzisiaj modny jest iPhone i Android, a nawet Nexusem ciężko zaszpanować, bo 90% smartfoniarzy nawet nie wie, co to jest...

Dobry telefon... Może tak, ale na pewno już nie taki solidny i godny zaufania jak kiedyś.
Dokladnie Nokia kiedys byla modna teraz to juz przezytek, wszedzie iPhone i inne smartfony 50 calowe albo tablety.

sohodum.com
click here
 #783134  autor: Chemicalifornia
 07 lut 2015, 19:02
^^
Wtedy: Nokia, Siemens, Ericsson, Motorola, Sagem, Alcatel plus wszystkie dziwne marki typu Bosch, Casio itp.
Teraz: Nokia/MS, Samsung, LG, HTC, Moto, Apple plus dziwne chinole.
Czyli tyle samo wychodzi.

3210>6210>6210>6310i>6021>K800i>iPhone3GS&E66>GalaxyNoteII&E6-00> One M9 & Xperia Z1 & Galaxy Note II
In all those mysteries you're taken by surprise
You never thought to see that look was in his eyes