DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert telefonii stacjonarnej i VoIP
Wszystko, co dotyczy ofert telefonii stacjonarnej i VoIP
 #771934  autor: ciekawy
 21 gru 2014, 02:31
Kto skorzystał z abonamentu stacjonarnego za 1 zł w Play ?

luźny temat o ofercie stacjonarnego abonamentu w Play za 1 zł dla przenoszących numer z innej sieci i mających abonament jakikolwiek w Play żeby mieć 1 zł za numer stacjonarny, a normalnie 10-11 zł bez innego abonamentu w Play,

kto z tego skorzystał i jakie macie opinie na temat tej usługi ?
 #772107  autor: andrekrk
 21 gru 2014, 22:37
Mam prośbę. Czy mógłbym mi ktoś podesłać na priv swój numer telefonu w "Play stacjonarny"? Chciałbym przetestować koszt rozmowy. Umówilibyśmy się kiedy mogę zadzwonić.
Chodzi o to, że moja mama ma Orange stacjonarny. Chcę zamienić go na Play stacjonarny. Moja siostra jest w USA i dzwoni do mamy korzystając z VOIpa (Free Call lub Nonah).Chciałbym sprawdzić ile VOIP nalicza po przeniesieniu numeru do Playa.
W salonie Playa nie byli w stanie potwierdzić mi tego, ze stawka w VOIPie nie ulegnie zmianie.

Wysłałem do @solidburna i @gorala2099 taką prośbę na PRIV.
 #772114  autor: ciekawy
 21 gru 2014, 22:48
pytanie do tych, którzy przenieśli numer,

ile to trwało od chwili deaktywacji numeru w starej sieci do chwili aktywacji w Play ?

jakie dokumenty pokazywaliście w Play przy składaniu wniosku o przeniesienie numeru ?

może ktoś wrzucić skan umowy Play stacjonarny ?
oczywiście bez danych osobowych i numeru telefonu
 #772142  autor: solidburn
 21 gru 2014, 23:49
tel był w ERA GSM stacjonarny, 7 listopad wizyta w play 13 grudzień już lata w play
dokumenty ? dowód osobisty i dane właściciela numeru jak to przy przenoszeniu nic nadzwyczajnego

regu
http://www.play.pl/resources/pdf/2014/R ... 102014.pdf

z play24

Okres rozliczeniowy .....
Saldo 19,99 zł
Pakiet Złotówek 0,00 zł
Limit kredytowy 1000,00 zł Zwiększ limit
Minuty do Play Nielimitowane
Minuty do UE 00:00 min.
Minuty do innych sieci komórkowych 00:00 min.
Minuty do innych sieci stacjonarnych 00:00 min.
 #772163  autor: ciekawy
 22 gru 2014, 01:00
w zależności od abonamentu, w najniższym no limit do Play, w innych stacjonarkach to nawet za dzwonienie do sieci płacisz dodatkowo,

http://www.play.pl/promocja/formula-stacjonarna/

za 11 zł jak masz inny abonament w Play to masz pełny no limit rozmowy na stacjonarne telefony w Play + inne sieci stacjonarne,

im więcej ludzi jest w Play stacjonarnym tym większe są szanse na no limit rozmowy za 1 zł jeśli macie inny abonament w Play,

możecie przechodzić rodzinami do tej oferty i dzwonić do siebie bez ograniczeń za 1 zł po przejściu w ramach sieci Play w której są wszystkie numery które pomiędzy sobą dzwonią
 #772261  autor: asd22
 22 gru 2014, 12:47
ja również skorzystam z oferty play'a. W prawdzie nie mam nic u nich, w sensie innej usługi i abonament wyniesie 9,99 ale dla mnie to i tak dobra opcja. Stacjonarny do odbieranie będzie w sam raz ( w dodatku stabilność, cały czas numer będzie dostępny ). A do dzwonienia VOIP.
 #772277  autor: asd22
 22 gru 2014, 13:44
no limit w playu stacjonarnym jest za 39,99, tylko, że mi ten nolimit jest niepotrzebny, po prostu nie wydzwonię tyle. W miesiącu jest średnio godzina na stacjonarne, także nie bardzo się to kalkuluje. W Voipie opłata za każdą minutę, na stacjonarne 5-7 jest groszy, a zwykle tak jak wspomniałem 60-70 minut, co daje jakieś 3-4 złote miesięcznie.