DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telekomunikacji, a nie mieści się w innych działach tej sekcji.
Wszystko, co dotyczy telekomunikacji, a nie mieści się w innych działach tej sekcji.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #767955  autor: Spiite
 05 gru 2014, 14:24
Wejdź w Panel Użytkownika/Profil/Szczegóły Rejestracji wpisz aktualne hasło i zmieniaj potem co chcesz

Telefonom dotykowym i abonamentom mówię stanowcze NIE
 #768060  autor: Andrzej12
 05 gru 2014, 21:35
Wchodziłem już w to i nadal pisze tylko wpisz aktualne hasło gdy wpisuje i klikam wyślij znów to samo wpisz aktualne haslo ne ma rubryki na nowe hasło możesz to Spiite sprawdzić. Nie wiem po cholere taki serwis jak telepolis ma taki poważny bubel. Kto tą strone zrobił jakiś partacz czy co??????????
 #768063  autor: Andrzej12
 05 gru 2014, 21:46
Przed chwilą sprawdzałem też na komputerze i nic. To wcale nie działa do cholery araz jak mne szlak trafi to każe te całe konto usunąć a jak ne chcą to nech mnie zbanują. Pierwszy raz widzie tak spartaczone forum na półgwizdka.!!!!
 #768195  autor: Spiite
 06 gru 2014, 15:34
Wyślij maila albo wiadomość prywatną do któregoś z administratorów,na pewno udzielą Ci pomocy.

Telefonom dotykowym i abonamentom mówię stanowcze NIE
 #768265  autor: Andrzej12
 06 gru 2014, 19:01
kurczaki na stronie telepolis.pl trzeba było zmienić jak mogłem tego nie zauważyć:-)
Można całkowicie usunąć temat.
Sirmark mi wyjaśnił.
Spriite dzięki też za fatyge.