DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #771743  autor: Grzes[ACN]
 20 gru 2014, 11:50
Witam.
Szukam pomocy odnośnie oferty prepaid na którą chciałbym bezproblemowo przejść z t-mobile.Umowa się skończyła.W tej chwili place 45 zł za 240 minut.
Gdy pytam o oferty przez stronę lub telefonicznie w mobile to oczywiście ceny podobne za niewiele lepszą ofertę i umowa na 24 miesiące.A jestem u nich od 98 roku.Lepsze oferty są dla nowych. Dziwna polityka?
Statystyki z miesiąca :sms- od 50 -100, około 200 minut miesięcznie na komórkowe i 20-50 na stacjonarne. Cenowo chciałbym zejść max 30 zł jak się da to mniej.
Internet mam z areo2 i starcza mi do poczty i stron. Telefon na dwa simy. Miło by było "rwk" ale nie koniecznie. Czasem dzwonię za granicę ale krótko do 5-10 minut więc nie podałem tego. Raczej skype używam.Rodzina i znajomi mają w różnych sieciach więc raczej muszą to być minuty do wszystkich.

Ps: Żona ma w plusie na kartę bez limitu i płaci 30 zł za sms i rozmowy do wszystkich bez limitu miesięcznie. (Ale tam chyba bez stacjonarnych)
Więc może to będzie dobry wybór?

Dziękuje z góry za podpowiedzi i pomoc.
 #771746  autor: plustik
 20 gru 2014, 12:06
By może jakbyś złożył wypowiedzenie dostałbyś jakąś dobrą ofertę. Bez wypowiedzenia nic dobrego nie uzyskasz.

Moim zdaniem bardzo korzystne są oferty bez telefonu w abonamentach. Telefon lepiej i taniej wychodzi kupic samemu.

W T-mobile za 29,99zl masz no limit sms/mms/rozmowy na komórki i stacjonarne + 500MB Internetu + umowa na 6 miesięcy. http://www.t-mobile.pl/oferta/abonament ... prom_35498
 #771749  autor: Grzes[ACN]
 20 gru 2014, 12:25
Dzwoniłem do nich w sprawie tej taryfy za 29,99. Niestety to dla nowych a ja tylko 24 miesiące i droższe. Zapytałem jakby złożył wypowiedzenie to też nie ma możliwości przejść na tą taryfę. Zostaje mi coś znaleźć w innej sieci. Pzdr
 #771780  autor: plustik
 20 gru 2014, 14:45
Więc rozwiąż umowę z przeniesieniem do prepaid. Przenieś na jeden dzień do konkurencji, np. Orange i zamów przez Internet z przeniesieniem numeru :-) Ta promocja jest do końca marca 2015 więc się wyrobisz :)
 #772023  autor: Grzes[ACN]
 21 gru 2014, 16:55
No nie wiem czuje jakiś nie smak do tej sieci. Przeniosę się na próbę ,może do Nju lub VM i pomyślę.Powysyłam zapytania do Plusa, Play i Orange może coś będą mieli ciekawego. Może coś ktoś podpowie? Pzdr
 #772835  autor: ciekawy
 25 gru 2014, 21:56
przenieś się do Red Bull Mobile na kartę,

pakiet 20 zł na 30 dni, no limit komórki + no limit stacjonarne,

pakiet 7 dniowy za 7 zł,
no limit komórki + no linit stacjonarne + 700 mb x 4 pakiety przez 4 tygodnie 28 zł,

jest pakiet 3 zł na 3 dni,
no limit komórki + no limit stacjonarne + 300 mb netu,

doładowanie 50 zł chyba na 100 dni ale w praktyce 60 zł na 2-3 miesiące, zależy który pakiet wybierzesz, może wyjść mniej jeśli będziesz aktywował tylko te pakiety, których będziesz potrzebował na parę dni,

a jak chcesz mniejsze doładowanie, żeby utrzymać numer, a oferta może być gorsza to wybierz coś z roczną waznoscią konta,

przejdź do tej oferty, korzystaj, a jak inna sieć będzie miała coś lepszego to możesz się przenieść,

ta oferta T na 6 miesięcy podobno po skończonej umowie przedłuża się o kolejne 6 miesięcy jeśli się jej nie wypowie wcześniej czyli przed końcem 1-2 miesiące
 #773354  autor: data17
 28 gru 2014, 17:20
Ja bym polecał przejść do plusa. Za 30zł będziesz miał no limit sms i rozmowy.
Dodatkowo za przejście do plusa dostaniesz bonus 240zl rozłożony na 12 miesięcy czyli po 20zł ( po każdym doładowaniu za min.30zł zostanie przyznany bonus +20zł)
Więc te 20zł będziesz mógł przeznaczyć na rozmowy stacjonarne. Ew można tą kase wydać na mmsy albo nawet jakieś premium sms.
Żeby mieć rwk będziesz musiał zabulić 10zł a potem doładować za np 5zł i wtedy ci się przedłuży o rok dopiero.
 #773358  autor: ciekawy
 28 gru 2014, 17:27
też dobra opcja, a Plus fajna sieć, za to Red Bull Mobile jest bardziej elastyczną ofertą - pakiety no limit 3 dniowy, 7 dniowy, 30 dniowy, można aktywować w zależności od potrzeb
 #773376  autor: 111
 28 gru 2014, 18:07
@ciekawy w Red Bull w pakietach za 3 i za 7 zł,są też nielimitowane SMSy,ale jeśli koledze, który założył temat no limit nie jest potrzebny a przydałby sie RWK, to Virgin Mobile z pakietem za 29 zł gdzie jest 300 minut do wszystkich, no limit SMSy i 4 giga netu też by pasował.
 #773383  autor: ciekawy
 28 gru 2014, 18:36
jak już płacić 29 zl to lepiej za no limit niż minuty, w Red Bull Mobile w przedłużanym co tydzień pakiecie 7 dniowym jest 700 mb przez 4 tygodnie 2,8 GB netu, a rozmowy nieograniczone czyli nie 300 tylko nawet 3000 minut
 #773430  autor: 111
 28 gru 2014, 21:25
Jeszcze Lycamobile ma fajne pakiety minut i SMSów a także minut,SMSów i netu,ale tu problemem jest minutowe rozliczanie tych minut z pakietów i ogólna niestabilność oferty,czyli częste jej zmiany i to niespodziewane.
 #774799  autor: Grzes[ACN]
 02 sty 2015, 19:47
Dziękuje za pomoc. Po analizie postanowiłem ,że sprawdzę jednak Klucz . W komplecie dokumentów do wysłania jest między innym ksero dowodu osobistego. Czy takie wysyłanie dowodu pocztą jest bezpieczne? Zwłaszcza nierejestrowaną przesyłką? Czy operatorowi potrzebne jest pełne ksero czy starczą tylko te podane we wniosku? A resztę można zasłonić? Pozdrawiam
 #774856  autor: ciekawy
 02 sty 2015, 22:54
musi być widoczny cały dowód, przód i tył,

wyślij Tylko i Koniecznie Poleconym, jest rejestrowany, zwykle nie ginie i dociera do odbiorcy, ja tylko takim wysyłam dokument-y, nie wysyłaj tego zwykłym listem,

Polecony wcale nie jest taki drogi i na tym nie należy oszczędzać bo to bezpieczeństwo i pewność, że dotrze
 #775793  autor: Grzes[ACN]
 06 sty 2015, 10:55
E mail od KLUCZ:

"Ksero dowodu jest potrzebne wyłącznie w celu weryfikacji zgodności danych podanych we wniosku. Widoczne musi być imię i nazwisko, PESEL, nr dokumentu tożsamości, zdjęcie i data ważności dokumentu. Resztę można zamaskować (jeśli jest taka potrzeba).

Z poważaniem,
BOK Klucz Mobile"

Zwrotną kopertę wysyłają ze znaczkiem zwykłym ekonomicznym -myślę ,że warto dopłacić około 3 zł za priorytet ekonomiczny.