DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #770874  autor: hdfunpack
 16 gru 2014, 23:20
daro526 pisze:osobiscie wybralbym iphone ze wzgledu na plynnosc dzialania
Przecież Xperia też działa bardzo płynnie.
 #770880  autor: aga.zajac4
 16 gru 2014, 23:53
remus77 pisze:Cześć. Jakieś konkretne wymagania? Ja właśnie jestem po kilkutygodniowej przygodzie z Huawei Ascend G6. Zostałem miło zaskoczony. Smartfon dobrze zoptymalizowany, zapewniał płynną pracę bez lagów. Dobre spasowanie i wykonanie. Możesz poszukać recenzji. To mój typ w tym przedziale cenowym choć ciężko doradzać nie znając Twoich potrzeb :)
głównie chodzi mi o przeglądanie neta (facebook, instagram, snapchat i te sprawy) no i żeby czasem w miarę dobra gra działała jakby mi się nudziło na wykładzie :D no i dzwonienie i sms również wchodzą w grę, dobra bateria to podstawa i od czasu do czasu żeby było jak posłuchać muzyki :D to chyba tyle z moich wymagań, ważne żeby śmigał jak szalony z jak najmniejszą ilością lagów :D
i @rhub narazie nie mam więcej pytań jak będę miała jakieś to dam znać ;)
 #770969  autor: daro526
 17 gru 2014, 11:45
wszystko zalezy od tego w jakim stopniu wykorzysujesz smartfona mialem okazje testowac rozne telefony z androidem windowsem i aplle to jak dla mnie najplynniej chodzi iphone z iosem ale to tez kwestia kasy, przyzwyczajenia do systemu itp. bo aktualnie antek jest najpopularniejszy i najwiecej modeli telefonow go posiada kwestia gustu

www.korzystnaoferta.pl
 #771788  autor: hdfunpack
 20 gru 2014, 15:04
LG L90, moim zdaniem lepszy od G2 mini, ma lepszy wyświetlacz i jest mniej awaryjny, ale nie dostanie lizaka.
 #771810  autor: amadeusz
 20 gru 2014, 16:28
witam
Chciałbym poprosić Was o poradę zakupu nowego telefonu.Potrzebuję telefon na budowę.Ważne dla mnie jest żeby miał nawigację (posiadam samochodowa ale czasami trzeba adres pieszo wyszukać)
2.Latarkę
3.Nagrywanie rozmów w czasie rzeczywistym ( jak chłopaki do mnie dzwonią żeby coś dokupić na budowę to mi sie nagrywają i sobie odsłuchuje,przynajmniej wcześniej miałem taki telefon)
Reszta bajerów ,funkcji mnie nie interesuję,może być dotykowy(raczej nie Samsung bo one nie nagrywają rozmów tylko maja dyktafon),ale też klasyczny,w cenie do 300zł nowy/używany. Dzięki za poradę,słabo znam sie na nowych trendach.
 #772019  autor: gramacz
 21 gru 2014, 16:33
polecam Lenovo S660, duża bateria 3000mAh, metalowa pokrywa z tyłu i nagrywanie rozmów też jest. Nawi , latarka to już standard. koszt 460zł
 #772110  autor: kishon
 21 gru 2014, 22:41
Szpady pisze:Też nie miałem przekonania, dopóki nie kupiłem Cuba.
A kiedy dokładnie kupiłeś tego Cube?
ciekawy pisze:dokładnie, najtrudniej kupić coś czego się nie zna, a jak się to kupi to jakby się znało od zawsze i się dziwisz jak mogłeś się zastanawiać czy to kupić :)
Zawsze jest ryzyko, że dany produkt nie będzie spełniać naszych oczekiwań, ale może się zdażyć i nawet często tak bywa, że warto inwestować w mniej znane marki, bo są najzwyczajniej lepsze. Obojętnie co wyda apple, nawet jakieś badziewie, to i tak będzie apple, więc ludzie się na to rzucą i chętnie przepłacą. Tylko z tego względu, że kojarzą tą markę.
 #772168  autor: ciekawy
 22 gru 2014, 01:43
kishon,

dokładnie, a ja jestem zwolennikiem inwestowania w mniej znane marki, które bywają tańsze, estetyczne zwyczajnie ładne telefonu i funkcjonalne mają, w to trzeba inwestować, a nie w logo na obudowie telefonu,

ci, którzy inwestowali w logo Nokia i tylko w Nokie, w nic innego zostali z niczym bo dziś Nokia nie istnieje jako firma, można napisać, że uzwają trupa, tyle jest warte inwestowanie w logo
 #772178  autor: malinka1978
 22 gru 2014, 07:58
Ja bym wybrała Xperia.też nie przepadam za jabłuszkiem
 #772422  autor: jamamoto
 22 gru 2014, 23:50
http://www.mgsm.pl/pl/katalog/myphone/l ... -Luna.html

całkiem fajny telefon

...
...
dobre podsumowanie,
Luna ma wiele pozytywnych recenzji

Szpady pisze: Też nie miałem przekonania, dopóki nie kupiłem Cuba. Okazało się, ze to całkiem niezłe telefony są, w niczym nie gorsze niż Samsung czy LG. A Luna ma bardzo pozytywne recenzje, nawet była nominowana przez Komputer Świat jako produkt roku.
i zasluzenie
ma najlepszy stosunek ceny do jakosci, ze smartphonow z ostatniego kwartalu 2014, a i nie znalazlem nic nowszego o takim wysokim wskazniku
myPhone przeszedl wielka metamorfoze od telefonow dla seniorow z 2012 do smartphonow poczynajac od next z 2013, moim zdaniem teraz to calkiem inna liga jakosci
amadeusz pisze:witam
Chciałbym poprosić Was o poradę zakupu nowego telefonu.Potrzebuję telefon na budowę
nowy i niedrogi, myPhone Iron
chyba ponizej 400zl
zobacz sobie specyfikacje
 #773322  autor: kishon
 28 gru 2014, 15:07
ciekawy pisze:ci, którzy inwestowali w logo Nokia i tylko w Nokie, w nic innego zostali z niczym bo dziś Nokia nie istnieje jako firma, można napisać, że uzwają trupa, tyle jest warte inwestowanie w logo
Dlatego lepiej się nie przywiązywać do marki i cały czas śledzić nowki techniczne. Na obecną chwilę myPhone fajnie zaskoczył ofertą.
jamamoto pisze:myPhone przeszedl wielka metamorfoze od telefonow dla seniorow z 2012 do smartphonow
Hehe, "telefony dla seniorów" dalej robią. Widziałem ostatnio w Biedronce model 1075.
 #775676  autor: kishon
 05 sty 2015, 20:28
Słyszałem, że myPhone ma teraz na targach CES w Las Vegas zaprezentować nowe smartfony.
 #780602  autor: jamamoto
 26 sty 2015, 23:14
no i zaprezentowal,
oprocz pomniejszych, to przede wszystkim model Infinity, poszukaj w sieci, jest wiele o tym informacji
 #781964  autor: kishon
 02 lut 2015, 19:21
Widziałem już, teraz czekam aż podadzą cenę, bo parametry są ok.
 #782039  autor: jamamoto
 03 lut 2015, 00:57
kazdy czeka teraz na cene Infinity, mysle ze bedzie ok 750zl w njlepszej konfiguracji
 #782095  autor: Dziedzic Pruski
 03 lut 2015, 13:10
Są telefony i jest iPhone. W dobrej cenie polecam kupić iPhone 5 na IOS 7 pod warunkiem że nie został zaktutalizowany do IOS 8. Nie aktualizować po zakupie.
Ewentualnie iPhone 5s jeśli IOS 8.

Używam: virginmobile.pl, klucz.net, nju.pl, happycall.pl, aero2.pl, RBM, alditalk.de, vipnet.hr, du.ae
Dawniej: Centertel, Era, Plus, Heyah, T-Mobile, Play
iPhone 6+128GB, iPhone 4, Nokia 6310 i 6230, HTC TD, iPad Air cellular