DAJ CYNK
  • Tu można pisać o wszystkim w jakikolwiek sposób - ale bez używania wulgaryzmów i obrażania innych.
Tu można pisać o wszystkim w jakikolwiek sposób - ale bez używania wulgaryzmów i obrażania innych.
 #771394  autor: tsg
 18 gru 2014, 21:17
Witam!

Jesteśmy dwoma studentami, którzy postanowili poświęcić swój wolny czas na tworzenie gier (są to nasze pierwsze kroki w tej dziedzinie). Mam szczerą nadzieję, że jest to odpowiednie miejsce na tego typu temat. Chcieliśmy się po prostu pochwalić naszym najnowszym dziełem :)

Chciałbym Wam zaprezentować nadchodzącą grę na platformę android: ?The Eye?. Jest ona osadzona w świecie fantasy. Data premiery to 20.12.2014, tutaj możecie zobaczyć trailer, który stworzyliśmy wczoraj:

https://www.youtube.com/watch?v=sNXLzqQAwTM


Krótko historia, czyli o co tutaj chodzi:

Smok śpi na stosie zagrabionych skarbów, gracz wciela się w rolę bohatera, który próbuje je wykraść. Dotarcie do skarbów nie jest prostym zadaniem ze względu na przeszkody w postaci spadających wielkich kamieni. Dodatkowym utrudnieniem jest konieczność ukrywania się przed smokiem, który budzi się co jakiś czas aby sprawdzić stan swojego bogactwa.


Kilka screenów:
Obrazek


?The Eye? to prosta gra zręcznościowa, która daje możliwość rywalizacji z przyjaciółmi i ludźmi z całego świata. Chodzi o to, aby zdobyć jak największą ilość punktów w danej rozgrywce. Jeden wykradziony skarb daje jeden punkt.


W dzisiejszych czasach wiele osób posiada smartfony, dlatego też postanowiłem powiedzieć Wam o tej grze :). Co sądzicie? Jesteśmy ciekawi Waszych opinii.
 #771675  autor: DanielR
 20 gru 2014, 00:19
Moja opinia jest taka, że muzyka z trailera, jak do Hollywoodzkiej superprodukcji. I tyle. :wink:

Z sieci komórkowych korzystam począwszy od 2004 roku.
Aktualny numer:
Era Tak Tak -> Play Fresh / Play na Kartę (MNP) -> Virgin Mobile (MNP)