DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #770994  autor: Niuchaczinho
 17 gru 2014, 14:24
Witam. Na samym początku chciałbym serdecznie przeprosić wszystkich, jeżeli założyłem temat w nieodpowiednim miejscu, a także poprosić moderatora, aby owy wątek gdzieś przeniósł, jeżeli istnieje taka potrzeba. A przechodząc do sedna sprawy chciałbym poprosić o radę, odnośnie wyboru smartfonu. Niedługo kończy mi się umowa w plusie i planuje ją przedłużyć, na okres kolejnych 48 doładowań za 30/40 pln. Sprawa wygląda tak, że jestem kompletnie zielony, jeżeli chodzi o oferty danych operatorów i smartfony dostępne do rynku. Telefon który wybiorę, będzie moim pierwszym dotykowym telefonem, więc prosiłbym o doradzenie mi czegoś prostego w obsłudze, z dobrze działającym internetem i audio. Nie mam pojęcia, czy dostanę jakiś lepszy telefon w związku z tym, że przedłużam umowę a nie podpisuję jej pierwszy raz, jednak z tego co widzę na stronie internetowej plusa, to oferta dla klientów podpisujących umowę po raz pierwszy, która obejmuje cenowo taki próg, jaki by mnie interesował (0-100), prezentuje się następująco:
-Nokia Lumia 630 + słuchawki AKG 414P
-Kazam Thunder 345
-Nokia X
-LG L65 + słuchawki AKG 414P
-Nokia Lumia 530 + słuchawki AKG 414P
-Samsung Galaxy Trend plus + słuchawki AKG 414P
-Huawei Ascend G620 LTE
-LG L Fino

Tak mniej więcej wygląda oferta, z tym że do Huaweia i L Fino musiałbym dołożyć trochę do interesu, więc o ile nie są one dużo lepsze od reszty, to wolałbym coś z tych poprzednich. Tak jak pisałem najważniejsze dla mnie byłoby dobre audio, sprawnie działający internet i w miarę szybka płynność pracy urządzenie. Co z tego wybralibyście na moim miejscu? Czy może jako stały klient operatora powinienem postarać się o otrzymanie czegoś lepszego? Z góry dzięki za odpowiedź. ; )
 #771150  autor: hdfunpack
 17 gru 2014, 23:34
Jedyne interesujące Cie opcje to:
-Lumia 630
-LG L65.

Ta pierwsza będzie płynniejsza, ale nie ma korektora muzycznego. Wszystkie inne telefony (oprócz fino) nie są warte Twojej uwagi.
 #771487  autor: Lightman
 19 gru 2014, 10:53
Muzycznie nie mam pojęcia, ale jeśli chodzi o płynność działania to polecam Huaweia.
A jeśli dobry internet to tylko telefon z LTE, czyli znów Huawei, ewentualnie dopytaj o cenę Lumii 635 (to samo co 630 tylko z LTE), cena powinna być identyczna

Druga strona biurka - wcześniej Plus, aktualnie T-Mobile
 #771704  autor: ciekawy
 20 gru 2014, 08:32
nie bierz samsunga,

-Huawei Ascend G620 LTE
-LG L Fino
-LG L65 + słuchawki AKG 414P
-Nokia Lumia 630 + słuchawki AKG 414P
-Nokia Lumia 530 + słuchawki AKG 414P
-Kazam Thunder 345

trudno zdecydować, te telefony są ok,
ale stawiałbym na nie właśnie w takiej kolejności jak są według listy od góry do dołu pod względem firm
 #771864  autor: buba1234
 20 gru 2014, 20:15
Przede wszystkim mixy sie nie opłacają, sa dla nieświadomych klientów.
Tylko abonament tylko sim lub taryfa na karte i kupno smartfona samemu na raty.


W czasie tych 48 doładowan na rynku bedą spadać ceny, natomiast u ciebie będą zamrozone.

________________________________
 #771902  autor: ciekawy
 20 gru 2014, 22:18
akurat Plus Mix się opłaca, oferty teraz ma nawet lepsze niż normalnie w abonamencie co trochę dziwi ale na plus