DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 3 z 7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7
 #771689  autor: zielony71
 20 gru 2014, 02:36
Coś chyba jest na rzeczy z tym pakietem 350 mb bo ja takiego samego sms dostałem jak mi się pakiet świąteczny kończył.
 #773318  autor: LOOPO
 28 gru 2014, 14:38
Dziś o 11.30 wysłałem smsa aby aktywować pakiet internetu i do tej pory pakietu nie ma. Może to przez długi weekend? Wiem, że na włączenie mają chyba 24h ale zwykle to trwało chwilę. Czy ktoś włączał teraz ten pakiet? Ile czekaliście od momentu wysłania smsa do aktywacji?
Ps. Kase za smsa wzięło ale za pakiet już nie.
 #773349  autor: Niezgodna7
 28 gru 2014, 16:33
A w jakiej Ty taryfie? (ciekawość).
*
Nic nie zrobisz, trza czekać te 24h.
Jutro powtórka, albo reklamujesz dzisiejsze zdarzenie (przed - sprawdź stan konta).

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis
 #773353  autor: Golarz Filip
 28 gru 2014, 17:11
LOOPO pisze:Dziś o 11.30 wysłałem smsa aby aktywować pakiet internetu i do tej pory pakietu nie ma. Może to przez długi weekend? Wiem, że na włączenie mają chyba 24h ale zwykle to trwało chwilę. Czy ktoś włączał teraz ten pakiet? Ile czekaliście od momentu wysłania smsa do aktywacji?
Ps. Kase za smsa wzięło ale za pakiet już nie.
Teoria aktywacji pakietów mówi o tych 24h ale w praktyce nie łódź się: musisz go aktywować ponownie.
Rok temu czekało się na aktywację coś koło dwóch minut,wakacyjny i ten obecnie wskakuje od razu.
Raz na tysiąc,zdarzają się zawiesiny na pakiecie 3/3 więc nic nie zrobisz.
No może poza odczekaniem tych 24h i napisaniem reklamacji.Jak ładnie napiszesz to zwrócą Ci w ramach "przepraszam" nie tylko za wysłany sms ;-)
 #773356  autor: LOOPO
 28 gru 2014, 17:21
Calm7 pisze:A w jakiej Ty taryfie?
Konkretnie to na tej karcie jest taryfa one. Specjalnie zmieniałem aby wysłanie smsa kosztowało 15gr a nie jak w innych taryfa po 20 ;-) Karta też zresztą była specjalnie kupiona dla internetu z lionow/lays i innych tego typu promocji :D
Ostatnio zmieniony 28 gru 2014, 17:41 przez LOOPO, łącznie zmieniany 2 razy.
 #773365  autor: LOOPO
 28 gru 2014, 17:41
Golarz Filip pisze:Jak ładnie napiszesz to zwrócą Ci w ramach "przepraszam" nie tylko za wysłany sms ;-)
Niestety mam umysł matematyczny i bajerka (nawet mailowa) nie jest moją domeną więc reklamacji nie napiszę i gratyfikacji w ramach przeprosin też nie otrzymam :( ;-)
Poczekam do jutra jak nic się nie ruszy to wyślę następnego smsa.
Ps. Powtórzę pytanie czy ktoś aktywował ten pakiet w Wigilię, święta lub ten weekend i ile czekał na potwierdzenie?
 #773369  autor: Golarz Filip
 28 gru 2014, 17:53
LOOPO, tak jak nie każdy golarz sprzedaje piegi,tak nie każdy miał luzy na języku polskim.
nie dziękuj,pomaganie jest fajne :-)
Kod: Zaznacz cały
Witam,


 W dniu..... na numerze telefonu..... chciałem dokonać aktywacji świątecznego pakietu 3 GB za 3PLN. W tym celu o godzinie.... wysłałem sms aktywacyjnego jednak mimo upływu regulaminowych 24h pakiet nie został aktywowany.
W tym czasie, nauczony doświadczeniem, dokonałem kolejnej aktywacji, która przebiegła prawidłowo, tzn. pakiet został uruchomiony niemal natychmiast po wysłaniu sms.
W związku z zaistniałą sytuacją, spowodowaną nie z mojej winy, proszę o dokonanie zwrotu środków pobranych za wysłany sms ( brak aktywacji pakietu 3 GB ) oraz kwotę rekompensaty.
Z poważaniem
Napiszę raz jeszcze,bo widzę nie doczytałeś: nie ma/nie było w okresie Świąt ŻADNYCH problemów z aktywacją pakietu 3/3
 #773372  autor: LOOPO
 28 gru 2014, 17:58
@Golarz Filip
Pięknie dziękuję (choć zabroniłeś).
Golarz Filip pisze:Napiszę raz jeszcze,bo widzę nie doczytałeś
Mea culpa.
 #773512  autor: Niezgodna7
 29 gru 2014, 10:28
Ważność startera? Czy konta na wychodzące?
Zadzwoń na *500, i odsłuchaj ile masz ważne konto na _przychodzące_.

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis
 #773513  autor: asdaf
 29 gru 2014, 10:33
trecik pisze:Co się stanie, jak skończy się ważność startera? Mam środki ważne do 30 grudnia, a pakiet ważny do 19 stycznia.
A to nie możesz wydłużyć ważności konta wysyłając sms na nr 8002 o treści START. To przecież nic nie kosztuje a wydłuży ważność o rok.
 #773516  autor: trecik
 29 gru 2014, 10:50
To był starter z gratisowymi 200MB. Po aktywacji ważność na wychodzące to 32 dni (do 30 XII). Po wykorzystaniu 10GB bonusu doładowałem za 5 i aktywowałem kilka pakietów 3GB. Mam jeszcze jedno zasilenie za 5 ale ono przedłuża wychodzące tylko na 2 dni, więc się zastanawiam czy jest sens wklepywać. Będzie ten pakiet działał gdy ważne są tylko przychodzące?
 #773520  autor: Karlos20
 29 gru 2014, 11:27
Niektóre usługi pakietowe w Orange wymagają ważnego konta na wychodzące.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
  • Strona 3 z 7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7