DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 2 z 7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7
 #766801  autor: bolek2004
 01 gru 2014, 22:10
Jak pisałem w komentarzach. Kiedyś bon inmedio dawał 25gb/30dni za 15zł (starczało), potem były promocje lion/lays 25gb kosztowało 15zł bon + 5x1zł lays=20zł, teraz 30gb kosztuje 30zł.
W porównaniu z innymi ofertami prepaid jest to bardzo dobra oferta bo nawet do smartfona na miesiąc wystarczy te 3gb spokojnie.
Jeśli chodzi o net stacjonarny to już nie jest tak kolorowo, niby 30gb za 30zł to w miarę ok, ale myślę że w abo bym coś podobnego znalazł jak nie lepiej.
Najdziwniejsze w tym wszystkim jest to że Orange zamiast dać dobrą cenę za pakiet bez kombinacji do tej pory dawało może sporo ale trzeba było się wysilić (np. lays i inmedio) i oferta była nie dla każdego.
 #766820  autor: 111
 01 gru 2014, 22:50
@bolek2004 no właśnie ,mógłby ten Orange dać wreszcie dobre ceny na pakiety netu w cenniku regularnym a nie bawić się w takie promocje.
Z drugiej strony lepiej,że są te promocje niż miałoby ich nie być wcale, bo są to jednak spore zaoszczędzone pieniądze.
 #766913  autor: Golarz Filip
 02 gru 2014, 13:50
Jak widzicie, Wasza cierpliwość została wynagrodzona a źródło nadające z miasteczka Orange,jak widać ma wciąż dostęp do kumatych informacji.
Jeszcze dobrze nie skończyłem czytać regulaminu a już widzę dwa "błędy".
Według tej rozpiski, pakiet powinien schodzić PO np.pakiecie wakacyjnym oraz rozliczać się w pakietach po 50 kB.
Na testowej karcie z taryfą NOG, włączony jest właśnie pakiet wakacyjny :-) i stoi ( a raczej nie stoi,o czym za moment ) w miejscu.
Schodzi wpierw świąteczny i taryfikuje się po 1kB. Także kolejny raz Orange ma rację.

Wieczorem jak będę w domu,wrzucę Wam screen jak zachowują się oba pakiety. Jest o tyle ciekawie,że po aktywacji pakietu świątecznego transfer schodzi,owszem ale rośnie ten po stronie wakacyjnego :-)
Zatem na razie można śmiało korzystać, prędkości na 3G faktycznie są słabiutkie ( w porównaniu do roku ubiegłego ) ale na LTE w Poznaniu i Gdańsku nie trafiały mi się dziś i wczoraj żadne przycięcia.
W regulaminie jak byk stoi,że przedłużyć tego pakietu 5 lutego 2015 już się nie da.Tak samo pisano i rok temu,i w wakacje.
Mam nadzieję,że za tydzień,półtora będzie można tradycyjnie zdementować te informacje.
 #766931  autor: Cage
 02 gru 2014, 15:17
Znacie jakiś sposób, żeby ten pakiet świąteczny przedłużać?
Czytałem na tym forum, że ktoś przedłużał sobie pakiet wakacyjny, a więc może też można przedłużać ten świąteczny?
Nie pamiętam już ile kosztowało i w jaki sposób przedłużało się ten pakiet wakacyjny.

Motorola T205 -> Nokia 3210 -> Nokia 3510i -> Nokia 6230i -> Nokia 5230 -> Nokia 6230i -> Nokia 5310 XM-> Nokia 6303i Classic
 #766984  autor: Golarz Filip
 02 gru 2014, 17:59
Obiecane zrzuty z Orange Online z wczoraj

SPRZED AKTYWACJI PAKIETU ŚWIĄTECZNEGO

Obrazek

I PO AKTYWACJI

Obrazek

Jak wspominałem mi i jeszcze jednej osobie na tej samej taryfie- czyli NOG- po zakupie pakietu świątecznego i przy wciąż ( wbrew zapewnieniom Orange ) aktywnym pakiecie wakacyjnym ( mamy grudzień ) dzieje się dość dziwna rzecz. Raz,że pakiet świąteczny aktywuje ok.3035 MB, to zwróćcie uwagę,że ZWIĘKSZYŁ się stan pakietu wakacyjnego ( w moim przypadku o 8MB, w przypadku kolegi 5MB ), jednocześnie jak próbowaliśmy odgadnąć,nie drgnął pakiet świąteczny.
Może nie są to oszałamiające ilości, ale świadczą o jednym- kochany system rozliczeń Orange "ma się dobrze".
Do tej pory robione były tylko te dwa przypadki,nie wiem jak ma się sytuacja z aktywnym pakietem Lays/Lion przedłużone bonem Inmedio,ale będzie to testowane w najbliższym czasie :-)
Również jest wielce prawdopodobne, że pakiet świąteczny również będzie można przedłużyć po 5 lutego 2015.

Także odpowiadając Tobie Cage ten sposób na pewno jest możliwy,tylko trzeba go znaleźć :-)
 #767007  autor: Golarz Filip
 02 gru 2014, 18:29
Niestety nie,ponieważ pod kodem aktywacyjnym pakietu wakacyjnego, jest teraz inny pakiet :-)

Z tego co zdążyłem wyczytać, wycofanie bonów Inmedio przez Orange było zupełnie głupim pomysłem ( bo nie będą mieli przyrostu sprzedaży ) bo owe bony zupełnie w tym roku nie łączą się z pakietem 3 GB za 3 PLN...
Sami wiedzą,że uruchomili pakiet świąteczny na innej "drabince" a same bony Inmedio jedynie wykopują pozycję kodów Lays/Lion.
 #767025  autor: tuchas
 02 gru 2014, 18:56
Szkoda bardzo że pakiet nie łączy się z transferem z kodów Laysów.
No nic szkoda może kiedyś się to zmieni i dadzą coś ciekawego.
 #768536  autor: Czaro
 07 gru 2014, 17:30
Dobrze pamiętam, że pakiet wakacyjny można było przedłużać pakietem internetowym 30-dniowym? Może ten świąteczny też się tak da?

PS: Witam wszystkich. Czytam forum od dłuższego czasu, teraz dołączyłem. :)
 #768604  autor: dan7
 07 gru 2014, 21:51
Cześć Czaro
Też jestem ciekawy. Na razie każdy wykupił i korzysta.
Pod koniec stycznia będziemy coś kombinować ;-)

Sok przecierowy z Orange, Play, Virgin i T-Mobile
 #771574  autor: cvas
 19 gru 2014, 18:21
Kredyt działa jak masz do 1 PLN na koncie.

Cóż człowiek, nawet światło się załamuje.
 #771581  autor: mofom
 19 gru 2014, 18:38
cvas, czyli drugiego pakietu 3gb bez doładowania nie kupię :-(

btw mam w orange yes bonus 200mb ważny 10dni na starterze 5zł i odpalam świąteczny 3gb za 3zł. Z którego pakietu pójdzie najpierw?

ps. właśnie testuję i wychodzi, że najpierw schodzi świąteczny, bo GB, a potem bonusowe 200mb bo 246zł. czyli 3gb +skok do ofnk +2,3gb = całość za 5zł.
 #771604  autor: Cage
 19 gru 2014, 20:23
Na razie nikt z Was nie zna sposobu na przedłużanie tego pakietu :?:
Jak w ostatni dzień promocji kupi się ten pakiet, to powinno wydłużyć ważność o 30 dni

Motorola T205 -> Nokia 3210 -> Nokia 3510i -> Nokia 6230i -> Nokia 5230 -> Nokia 6230i -> Nokia 5310 XM-> Nokia 6303i Classic
 #771615  autor: trecik
 19 gru 2014, 20:45
Był jakiś pakiet 350MB? Bo właśnie dostałem:

Wykorzystales 80% srodkow dostepnych w ramach pakietu internetowego 350MB. Pamietaj aby sledzic zuzycie danych i wlaczyc nowy pakiet.

i chwilę później:

Wykorzystales juz 80% srodkow dostepnych w ramach pakietu internetowego 3GB na 30 dni. Pamietaj, aby sledzic zuzycie danych i wlaczyc nowy pakiet.
 #771618  autor: Golarz Filip
 19 gru 2014, 20:59
Cage pisze:Na razie nikt z Was nie zna sposobu na przedłużanie tego pakietu :?:
Jak w ostatni dzień promocji kupi się ten pakiet, to powinno wydłużyć ważność o 30 dni
Na ile czas pozwala na tyle można sprawdzać,ale wydaje się,że tym razem Orange "dało radę".
Na tę chwilę- nie ma opcji.
trecik pisze:Wykorzystales 80% srodkow dostepnych w ramach pakietu internetowego 350MB. Pamietaj aby sledzic zuzycie danych i wlaczyc nowy pakiet.
i chwilę później:
Wykorzystales juz 80% srodkow dostepnych w ramach pakietu internetowego 3GB na 30 dni. Pamietaj, aby sledzic zuzycie danych i wlaczyc nowy pakiet.
Jak byś miał modem USB np.od Play,to dodatkowo oprócz tych dwóch sms dostawałbyś po aktywacji, kolejne dwa wyglądające mniej więcej tak:


" #######!!!@@@@ #######3222###`~~~~~~~~~"

Jedno naprawią,inne niestety czasem jeszcze kuleje.I nawet nie chodzi mi o mnie,bo ja wiem co jest grane, ale weźmy przeciętną osobę która nie interesuje się telekomem albo obcokrajowca...
Więcej nerwów niż wziąć miesiąc wcześniej i przetestować usługę.
  • Strona 2 z 7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7