DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #771400  autor: Download-er
 18 gru 2014, 21:26
znawca pisze:Najlepiej obejrzyj telefon osobiście przed kupnem. Zapoznaj się wcześniej z oryginalną wersją (w jakimś Saturnie, czy gdzieś), to będziesz mieć porównanie. Poproś o nr IMEI i sprawdź go np: tu http://www.imei.info albo na innej stronie tego typu. Podróbka nie będzie mieć też oryginalnej, podbitej karty gwarancyjnej :P
Sprawdziłem ten nr. IMEI podany przez sprzedającego i się zgadza więc nie ma obaw. A Sony Xperia Z3 Dual SIM (D6633) to dobry wybór?
 #771438  autor: czamarek
 19 gru 2014, 00:58
Wszystkie 3 to chińczyki, i wszystkie w TOP6 największych producentów tel na świecie.
od tych firm więcej telefonów produkuje tylko samsung i apple.
Jak dual sim to tylko chiński, mają to najlepiej opanowane.
 #771504  autor: Mr.Pelisa
 19 gru 2014, 12:59
Download-er pisze:Sprawdziłem ten nr. IMEI podany przez sprzedającego i się zgadza więc nie ma obaw. A Sony Xperia Z3 Dual SIM (D6633) to dobry wybór?
Daj znać u kogo kupiłeś i czy wszystko OK jak przyjdzie przesyłka, może będzie miał jakieś inne ciekawe tel. ;) bo ja na Allegro trochę się boję, a jakbym trafił np. Z3 i zaufanego sprzedawcy za 2k to bym wziął zamiast LG G3.
Pytanie dodatkowe: Z3 są dwa rodzaje D6633 - Dual SIM i D6603 na jedną SIM, tak? Reszta parametrów jest bez zmian?
 #772520  autor: Download-er
 23 gru 2014, 15:54
Z przykrością muszę napisać, iż z powodu braku możliwości zrootowania bez utraty kluczy DMR mojego nowego smartfona, którego w sobotę nabyłem (Sony Xperia Z3 Dual SIM (D6633)) jestem zmuszony do sprzedania go.

!!! WAŻNE !!! - Nie próbowałem go w żaden sposób rootować tylko po nabyciu go zacząłem szukać informacji na temat jak zrootować Xperie Z3 przy czym natknąłem się na owy problem.

Przed chwilą wystawiłem go w dziale Kupię, sprzedam, zamienię.
Bezpośredni link: http://www.telepolis.pl/forum/viewtopic ... 17&t=79331
 #772594  autor: vonski
 23 gru 2014, 22:16
Nie ma narzędzia do backupu DRM dla Z3?? Chyba że dla Dual, bo dla zwykłej jest na pewno...
 #772901  autor: Bogety
 26 gru 2014, 13:34
Download-er pisze:
marxxx pisze:Zerknij jeszcze na takie telefony jak
1. ZTE Nubia Z7 mini lub max
2. Lenovo VIBE X2
3. Huawei Honor 6
Ten ZTE Nubia Z7 max ma dość dobre parametry, lecz ZTE to jakiś chińczyk. Pozostałe modele są dużo gorsze.
Nie każda firma z chin jest słaba. Seria nubia od ZTE jest moim zdaniem najlepszą seria w stosunku jakość - cena.
Ja polecam Alcatela hero 2: 8 rdzeniowy procek o taktowaniu 2GHz 6" wyswietlacz w zestawie rysik chowany w telefon ponadto w ostatnich czasach Alcatel moze zawstydzic wszystkie firmy pod względem aparatu. Nie jest tak ważna ilosc megapikseli lecz wielkość matrycy i jakość optyki. Note może i ma te 16 Mpix ale po przybliżeniu obrazu będą szumy. Telefon dopiero wchodzi na rynek i musiałbyś się naszukać żeby znaleźć wersje dual ale ma wyjść 5 wersji więc napewno będzie. Tutaj masz link to specyfikacji fona: http://www.mgsm.pl/pl/katalog/alcatel/o ... ero-2.html
Moją drugą propozycją jest ZTE nubia x6 ogromny telefon o ogromnych możliwościach w najmocniejszej wersji masz 3GB RAM-u spnapdragona 801 o taktowaniu 2,5 GHz. Potężna bateria 4250 mAh ale nwm ile będzie trzymała przy takim wyświetlaczu. Oczywiście masz również dual SIM. Jednakże ten telefon dostępny jest jednie w chinach i trzeba by go sprowadzać. http://www.mgsm.pl/pl/katalog/zte/nubiax6/ A z drugiej strony nwm po co Ci telefon mocniejszy od większości średniej półki komputerów? Pozdrawiam.
 #773114  autor: probe914
 27 gru 2014, 15:21
a jak sie sprawuje funcja dual sim w z3 ? jest dosyc stabulna czy sa problemy i sie zacina ??
bo sam telefon jako telefon chyba nie jest zly z tego co tu czytam.faktze do tej pory mialem jedynie iphony i jestem dosyc przywiazany do nich tylko denerwuje mnie ciagac ciagle 2 telefony,no i ta bateria w z3 z tego co czytam jest niezla
 #773518  autor: Red11
 29 gru 2014, 10:56
Na umowe w panstwie burgerow i otylosci, ewentualnie w Meksyku lub Brazylii jako Moto MAXX za lekko ponad 3 tys.

Aczkolwiek chodza pogloski, ze pojawi sie w Europie.
 #774048  autor: Bogety
 30 gru 2014, 19:02
Polecam bo wiem ze jest dobra, a jesli bedzie chcial kupic to poszuka. Aktualnie najmocniejszym telefonem jest meizu mx4 ale nwm czy jest wersja z dual.