DAJ CYNK
  • Tu można pisać o wszystkim w jakikolwiek sposób - ale bez używania wulgaryzmów i obrażania innych.
Tu można pisać o wszystkim w jakikolwiek sposób - ale bez używania wulgaryzmów i obrażania innych.

Moderator: Moderatorzy

 #771162  autor: Chemicalifornia
 18 gru 2014, 00:12
Dlatego ja telefonów nie naprawiam.

3210>6210>6210>6310i>6021>K800i>iPhone3GS&E66>GalaxyNoteII&E6-00> One M9 & Xperia Z1 & Galaxy Note II
In all those mysteries you're taken by surprise
You never thought to see that look was in his eyes
 #771173  autor: ciekawy
 18 gru 2014, 00:43
ja też nie naprawiam, kiedyś coś tam naprawiałem, jedno naprawią to drugie zepsują i tak w kółko, od tamtej pory nie naprawiam nic, albo używam do końca albo kupuje nowy telefon
 #771230  autor: Karofun
 18 gru 2014, 10:53
ja w sumie jestem jeszcze ciekawy jak te smartfony z lenovo się prezentują. Niby firma nie jest najgorsza, ale z telefonami nie mieli za dużo wspólnego do tej pory
 #771377  autor: wook
 18 gru 2014, 20:28
Tak w Lenovo nie mieli za dużo wspólnego i są 3 lub 4 producentem telefonów pod względem ilości.

Co do kopii wyglądu to zobaczcie sobie Meizu i iPhone.

Jestem dysortografem więc jak zrobię błąd to normalne.
"Od Samsunga, tragicznych plastików, Amoledów i TouchWiz'a Wybaw nas Stevie!

Od Androida i lagów Zachowaj nas Stephenie!

My userzy Was wielkich prosimy, wysłuchajcie nas!"
 #771390  autor: ciekawy
 18 gru 2014, 21:09
to dziś nie problem że firma nie robiła komórek, napewno badziewia nie wypuszczą na rynek jeśli chcą być poważną firmą
 #772355  autor: marxxx
 22 gru 2014, 19:22
Lenovo to obecnie 4 producent telefonów na świecie(i największy prod. komputerów), nie wliczając w to motoroli która też do lenovo należy. Bardzo mało telefonów jest produkowanych poza chinami, jak ktoś wymieni jakis poza samsungiem to jest dobry. Tak jak ktoś wcześniej napisał, duzi przeznaczają miliardy dolarów na promocje, reklamę, to się odbija na cenie. łatwo to ocenić np po telefonie 1+1 który ma podzespoły z najwyższej pólki, a kosztuję ponad połowę mniej niż podobny u znanej nam konkurencji. (299$)
Mnie dziwi co kieruję ludźmi którzy są w stanie zapłacić 1500-2500zł za telefon który w niczym nie przewyższa chińskiego odpowiednika za 1000zł może gwarancja na miejscu? która jest często nie do zrealizowania, zalany telefon, wina użytkownika) a jak już się podejmą to czas naprawy jest niema taki jak w przypadku telefonu odesłanego do chin. czyli miesiąc.
Chińczycy już od jakiegoś czasu narzucają tempo jeśli chodzi o telefonie, oni pierwsi zastosowali 8 rdzeniowy telefon, pierwsi ekran FHD i QHD, najcieńszy telefon na świecie to od lat chińskie marki, najwydajniejszy też chiński. Samsung spaek sprzedaży tłumaczy chińską konkurencją. i to fakt. Przyszłość należy do marek chińskich, czy nam się tyo podoba, czy nie. Tak samo jak 5 lat wstecz koreańskie marki zajęły miejsce noki, ericssona i innych tak teraz nastanie era chińskich marek, a może w przyszłości Indyjskich. W styczniu targi CES w LA znów połowa nowości to będze z chińskich wytwórni.
 #772412  autor: cyanoone
 22 gru 2014, 23:29
Lenovo jako 4 producent jest liczony z Motorolą czy bez? Mi się wydawało, że 4 był Huawei, a 3 Xiaomi.

Plus-->Play (2015) -->Plus (2018)
Klucz-->Orange-->Lajt (2017)
 #772419  autor: Niezgodna7
 22 gru 2014, 23:42
Trzeci to chyba Huawei
:- )
PS. A propo chinoli, to może ustalimy jakiś ranking? Tych dostępnych u nas w sklepach.
Najgorsze, to chyba smartfony Manta ?
 #772470  autor: Chemicalifornia
 23 gru 2014, 11:21
Swoją drogą HTC jest ciekawą markawą marką, bo niby chińczyk ale ma renomę. W sumie dla mnie jest on wyżej od Samsunga i LG.

3210>6210>6210>6310i>6021>K800i>iPhone3GS&E66>GalaxyNoteII&E6-00> One M9 & Xperia Z1 & Galaxy Note II
In all those mysteries you're taken by surprise
You never thought to see that look was in his eyes
 #772608  autor: ciekawy
 23 gru 2014, 23:29
nie bądźcie tacy drobiazdowi, Chiny, Tajwan, Japonia, Korea to wszystko to samo, tak jak USA czy UE,

Chemicalifornia,

markowa maka to jakby napisać masło maślane,

a chińczyk dlaczego ma budzić negatywne skojarzenia ?
w Chinach robią lepsze i gorsze towary, tak samo jak w USA czy UE, więc nie wiem dlaczego ludzie tak negatywnie kojarzą Chiny, jak chcą mieć bardzo tanio albo za darmo to kupują sami szajs i potem takie opinie i narzekania że chińskie, a jak coś z UE się zepsuje szybciej niż tej samej klasy sprzęt z Chin to jest ok i nikt nie narzeka, że się zepsuło coś z UE,

zauważyłem, że Chiny i Nimcy coś łączy, nazwy firm od miejscowości albo nazwisk,

Chiny, tamten rejon ogólnie,
Toyoda - Toyota - nazwisko,
Xiaomi - Xiaomi - miejscowość,

Niemcy,
Bayern - miejscowość,
Fulda - miejscowość,

Polska,
Dębica - miejscowość,
Nysa - miejscowość
 #772618  autor: hdfunpack
 24 gru 2014, 00:09
nie bądźcie tacy drobiazdowi, Chiny, Tajwan, Japonia, Korea to wszystko to samo, tak jak USA czy UE,
A Ty za bardzo nie uogólniaj :wink: , tym bardziej, że nie ma takiego państwa jak UE. (w sumie "korea" tez nie)
 #772625  autor: ciekawy
 24 gru 2014, 04:09
hdfunpack,

ale nie przesadzajmy żeby znowu nie wyszło, że jak firma jest z Tajwanu, Japoni czy ogólnie rejon świata Chin to się o tej firmie nie napisze, może się umówmy że w tym temacie piszemy o Chinach + państwa bliskie koło Chin
 #772633  autor: bazooka
 24 gru 2014, 08:50
Nie, nie będziemy się umawiać na jakieś uogólnianie, bo mr. ciekawy tak chce. Tajwan to Tajwan. A Korea Płn.to Korea Płn. Manta i inne jest spolszczonym produktem chińskich niesprecyzowanych bliżej części, zapewne takich które nie sprzedawały się w Chinach. Prestigio to rosyjska taka "produkcja".
 #772638  autor: matteo
 24 gru 2014, 09:39
ciekawy pisze:hdfunpack,

ale nie przesadzajmy żeby znowu nie wyszło, że jak firma jest z Tajwanu, Japoni czy ogólnie rejon świata Chin to się o tej firmie nie napisze, może się umówmy że w tym temacie piszemy o Chinach + państwa bliskie koło Chin

Czy byłbyś zadowolony, gdyby ktoś z dalekiego wschodu mówił na Ciebie Białorusin, Litwin czy tam inny Polak?