DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 5 z 8
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
 #795477  autor: garfield-
 11 kwie 2015, 00:21
to zależy :)
w lyca masz 300 mb za 3 zeta, a w Playu za 5 zeta (tutaj także cyklicznie)
ale może zadowoli Ciebie lejek 32/Kb/s z Virgina (5 zeta/rok)
lub Orange OFnK ważne rok(z możliwością przedłużania) i np 6 GB po doładowaniu za 25 zeta to starczy Ci to na dłużej i będzie taniej niż pakiet cykliczny.
 #795527  autor: R.Mandano
 11 kwie 2015, 13:17
Wszystko jedno gdzie, byle nie LTE ani 3,5G, bo mój smarfon łapie tylko - jak napisałem - HSPA.
Ten Virgin chyba najtańszy ? - ale z tego co widzę na ich stronie, to neta mają tylko LTE.
PODKREŚLAM - interesują mnie oferty tylko w HSPA (3G).
 #795551  autor: aupol
 11 kwie 2015, 15:14
Virgin to nie tylko LTE ale również 3G i 2G. Korzystałem z lejka na nawigacji ale jeśli to nie lejek LTE ;-) to troszkę za mało aby działała sprawnie - ale na upartego też daje radę :)
 #795577  autor: garfield-
 11 kwie 2015, 17:38
R.Mandano Możesz korzystać z tych wszystkich pakietów także w 3G.
 #795596  autor: bazooka
 11 kwie 2015, 19:00
@R.Mandano - matematycznie:
250Mb/mc = 3GB / rok
1. kupujesz STARTER za 5zł
2. jeśli starter zaloguje Cię w inną taryfę niż Free na Kartę zmieniasz taryfę na tę właśnie KLIK
3. wysyłasz START na 8002 - kosztuje Cię to 3zł (dla nowych numerów, do 93dni stażu w sieci) - czekasz na potwierdzenie
4. a następnie korzystając z tegorocznej promocji BONUSowej ładujesz drogą elektroniczną np poprzez doladowania.orange.pl lub mpotwor.pl kwotą 25zł bądź 30zł - otrzymujesz podany w tabeli PAKIET DANYCH
5. środki doładowania zostają na Twoim koncie do wydania na inne rzeczy awaryjnie, a Ty cieszysz się przez cały rok pakietem danych 5GB
6. przed końcem roku 2015 powinieneś doładować numer po raz kolejny by skorzystać z w.w. promocji, a przedtem kolejny raz wysłać START na 8002
7. pod koniec 2016roku przenosisz się do innej taryfy w Orange na kartę i wydajesz 30/60zł na inne pakiety internetowe - obecnie 200MB to koszt 5zł, ale może się to do tego czasu zmienić.

Teoretycznie pakiet na niecałe 2 lata nie kosztuje Cię nic tylko tworzysz sobie skarbonkę na 30 czy 60zł, które wydasz za te 1,5 roku... teraz jak to piszę w zasadzie brzmi to niesamowicie, nieprawdaż :?: :)
pozdro
 #795773  autor: R.Mandano
 12 kwie 2015, 16:14
sebusy pisze:teraz jak to piszę w zasadzie brzmi to niesamowicie, nieprawdaż
Prawdaż, ale za bardzo skomplikowane. Ja potrzebuję netu tylko na 1-2 dni do nawigacji. Potem sima mogę wyrzucić. Więc tzw. "skarbonka" odpada.
 #795775  autor: bazooka
 12 kwie 2015, 16:32
Skarbonkę zużyłbyś za dwa lata - może przeleżeć przez rok - możesz zużyć ją na wykup transferu na chomikuj, możesz wysyłając na konkursy radiowe...no ale w sumie ważne jest czy...
...ten net ma być jednorazowo na 2dni, czy cyklicznie/miesięcznie na 2 dni :?:
 #796304  autor: jogus48
 14 kwie 2015, 22:09
jaki polecilibyście starter tylko do internetu? szukam takiego, który służyłby mi wtedy, gdy skończy mi się pakiet w abonamencie. Oczekuję, aby miał dobry ilości danych do ceny w pakietach, był do kupienia gdziekolwiek, mile widziany brak okresu ważności takich pakietów (choć niekoniecznie) i darmowy FB. Ilość minut jest nieistotna. Dobre by było dla mnie jeszcze doładowanie konta dowolną kwotą, taką jaka byłaby mi potrzebna do doładowania konta.
 #796306  autor: Gregrin
 14 kwie 2015, 22:20
Orange free na kartę włączasz rok ważności konta i po doładowaniu np za 50zl masz 14,27GB http://www.orange.pl/kid,4002009309,id, ... ticle.html a na koncie zostaje ci 50zl którego ważność jak i ważność bonusowego neta możesz przedłużać w nieskończoność. Potem możesz zmienić taryfę i te środki wykorzystać na pakiety neta jak dokładnie opisuje sebusy na wcześniejszej stronie 200MB jest po 5zl.
Ostatnio zmieniony 14 kwie 2015, 22:37 przez Gregrin, łącznie zmieniany 2 razy.
 #796312  autor: Gregrin
 14 kwie 2015, 22:43
To jest pełno sieci w których za ok 9zl masz 1GB neta albo egzotycznych http://www.lycamobile.pl/po/bundle?id=1 gdzie za 10zl masz 3GB ale wszędzie ważne na 30dni. W orange free za 10z będziesz miał 652MB ale przy włączonym roku ważności konta (który na nowych kartach -młodszych niż 93dni- jednorazowo kosztuje 3zl) net ten masz ważny praktycznie bezterminowo. Doładowując kwota 25zl tego neta będzie już 6GB (wychodzi 2,4GB za 10zl) za co jest sensownym zapasem.
 #796321  autor: jogus48
 15 kwie 2015, 00:03
jeśli chodzi o Lycamobile, to przykładowo mamy za 5zł pakiet 200MB, ale ostatecznie jest tam napisane coś o 1GB. Ile ostatecznie dostaję za tę kwotę? czy te 1GB jest jakos ograniczone czasowo? ogólnie to wszędzie stawki za pakiety są bardzo zbliżone. Mi jest to tylko potrzebne jak skończy mi się pakiet na głównym numerze, bo jak mi się skończy to po prostu kupię doładowanie :) najbardziej przemawia za mną Virgin ze względu na darmowy FB, choć jestem ciekaw jak to jest z Lyca.
 #796323  autor: Gregrin
 15 kwie 2015, 00:16
Za 5zl masz 1GB (wartość 200MB pewnie została im na grafice, takie "niedbalstwo" chyba dobrze charakteryzuje tego operatora -z tego co można przeczytać na forum-) ważne 30 dni (pisze po prawej). Jak skończy ci się net to dopiero chcesz zacząć załatwiać doładowanie zamiast mieć zawsze gotowa kartę z przygotowanymi GB i środkami które można wydać na coś lub (jeśli się pokombinuje) cześć z tych środków odzyskać ??
 #796331  autor: bazooka
 15 kwie 2015, 06:41
jogus48 pisze:jednym z głównych kryteriów są koszta, więc Orange free odpada. chce na to przeznaczyć ok. 10zł
Kompletnie nie rozumiesz idei działania, a piszesz: odpada...
...a tak przerzucić jedną stronę wstecz w tym temacie - masz opisane czarno na białym - chcesz wydawać co miesiąc dodatkowo 10zł dla bezpieczeństwa - kiedy możesz wydać 25/30zł być może na 1 rok (jeden ROK !), który da Ci 5GB - bez załączania/doładowania co miesiąc.
Czy mógłbyś wyjaśnić tok swojego rozumowania :?: ...tak by wszyscy zrozumieli, bo te szukanie czegoś za 10zł/mc to tak jakbyś dostawał kieszonkowego 10zł i tylko tyle - i musiał to spożytkować :)
Sorki, ale nie mogłem się powstrzymać od takiego komentarza.
 #796350  autor: jogus48
 15 kwie 2015, 09:05
potrzebuję taniego wyjścia awaryjnego, gdy skończy mi się pakiet w abonamencie. a gdy będę wchodził w nowy okres rozliczeniowy, będę z powrotem korzystał z internetu na moim głównym numerze. umowa kończy mi się w październiku. jestem studentem i robi mi różnicę gdy jednorazowo wydam 50zl czy 5zl raz na jakiś czas, bo tę kasę wolę wydać na coś innego :) miesięcznie wykorzystuję 1,5GB. dlatego też nie potrzebuję Orange free, bo nie korzystam nie wiadomo ile z tego internetu. poza tym zakupu i tak nie dokonam w tym miesiącu, bo wejdę w nowy okres, więc będę korzystał z tego jeszcze krócej. a w mojej taryfie ceny za pakiety są tragiczne, 100MB za 5zl, za 15 dostaję chyba 500...
  • Strona 5 z 8
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8