DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
    :?:
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
:?:
Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #766001  autor: adek204
 28 lis 2014, 22:06
Szukam telefon udo 900 zł
Szukam z dobrym aparatem, troche do gier no i oczywiscie max 4,8-5 cala... Mój faworyt to m2 bądź z1 ale w gre wchodzą równierz jakieś telefony z mniej znanych firm aby był dobry.
Telefon kupuje po świętach ew. w jakieś promocji bo wiem, że Z1 nie dostane za 900
 #766007  autor: znawca
 28 lis 2014, 22:45
Na allegro masz używanego LG G2 w tej cenie. Myślę, że do tych wymagań się sprawdzi

DLACZEGO BBCODE NIE DZIAŁA?!
 #766016  autor: hdfunpack
 28 lis 2014, 23:23
Zobacz w internecie Sony xperia z1 compact - jeśli ekran nie jest dla Ciebie za mały, to jest to chyba dobry wybór.
 #766149  autor: adek204
 29 lis 2014, 14:50
Ale compact troche chyba droższy niż mój limit. Bo ciezko mi go przekroczyć ;/
Ekran może być :) od 4 do 5 cali szukam ;)
Szukam też troche do gier dlatego z1 bo 4x2.2 i 2 Gb ramu robi swoje
 #767176  autor: Doradca LG
 03 gru 2014, 00:05
A co z wyżej wspomnianym G2? W tej cenie na aukcjach przy odrobinie szczęście mógłbyś dostać nowy model. Aparat w przypadku G2 charakteryzuje się bardzo dobrą jakością wykonywanych zdjęć, 13 mpx z optyczną stabilizacją obrazu gwarantują ostrość każdego zdjęcia.

Pozdrawiam,
Doradca LG
 #767192  autor: Optek
 03 gru 2014, 06:51
A może zerknij sobie na Motorolę Moto G 2 gen?
http://www.skapiec.pl/site/cat/200/comp/11654271
Kupisz w dobrej cenie 740 zł a oferuje aparat 8 mpix, przekątną o dobrej rozdzielczości 5 cali. Wykonanie również ok.
Ewentualnie Nokia 925:
http://www.skapiec.pl/site/cat/200/comp/7220154

To mądry człowiek ? pomyślał Iwan ? Trzeba przyznać, że wśród inteligentów także trafiają się wyjątkowo mądrzy ludzie, nie da się temu zaprzeczyć.
 #767206  autor: adek204
 03 gru 2014, 09:21
No tak ale czy 2 rdzenie dadzą rade z grami ? bo procz aparatu tez troche gram i chce telefon na min. 2 lata.