DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #765778  autor: topaz_jeden
 27 lis 2014, 22:33
Witam

Z pewnością macie większą wiedzę na temat telefonów ode mnie, dlatego też miło mi będzie poznać wasze opinie a mianowicie, zastanawiam się nad kupnem w miarę dobrego telefonu który nie będzie mi sprawiał problemów w działaniu.

Jeśli mieli byście wybrać pomiędzy iphone 4s a samsung galaxy s4

Szczerze co byście mi polecili ?
 #765781  autor: znawca
 27 lis 2014, 22:40
Podaj budżet i wymagania

DLACZEGO BBCODE NIE DZIAŁA?!
 #765789  autor: topaz_jeden
 27 lis 2014, 23:03
budżet 1200zł -1600zł (max)
wymagania: dosyć rzadko zmieniam tel. chcę żeby mi dłuższy czas posłużył, nie przycinał się nie zawieszał ogólnie działał sprawnie i bez awaryjnie. Zależy mi również na dobrym wyświetlaczu żeby w miarę dobrze dało się przeglądać strony www .... i tyle
Z tego co zauważyłem to różnica w parametrach niektórych tel jest nie wielka, bardziej chodzi o niezawodność.
Moje typy:
nowy iphone 4s, nowy galaxy s4, htc M8, nowy htc one, używany iphone 5s, używany galaxy s5
Z całej 6 wytypowałem 2 .....4s oraz galaxy s4 .... w przypadku iphona 4s boję się o zbyt mała rozdzielczość i mały wyświetlacz natomiast co do galaxy o zawodność i awaryjność
Proszę o podpowiedź
 #765802  autor: kokos-
 28 lis 2014, 00:51
LG G3 to jest mój typ, codo iphona 4s to już troche jest na rynku i ja bym w niego nie inwestował.
 #765813  autor: darek638
 28 lis 2014, 02:25
Popieram G3.

Nigdy więcej Play.