DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
    :?:
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
:?:
Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #765343  autor: ahmed
 26 lis 2014, 07:41
Mam dylemat między HTC One M8 mini a Xperią Z1 Compact, jakie są wasze opinie ? Bateria, aparat fot. ?
 #765352  autor: Astek
 26 lis 2014, 09:01
Już w innym temacie pisałem tutaj o NOkii 930:
http://www.skapiec.pl/site/cat/200/comp/10395303
Obecnie w bardzo dobrej cenie a jest to jeden z lepszych telefonów w tej grupie cenowej.
Jeśli nie jesteś przekonany do wp i wolisz androida proponuję Lg G3:
http://www.skapiec.pl/site/cat/200/comp/10506828
Niezły aparat, obudowa oraz rozdzielczość ekranu.
 #765366  autor: ahmed
 26 lis 2014, 10:13
raczej HTC lub Xperia, wp nie bardzo...
 #765369  autor: vonski
 26 lis 2014, 10:21
ahmed pisze:Mam dylemat między HTC One M8 mini a Xperią Z1 Compact, jakie są wasze opinie ? Bateria, aparat fot. ?
Bateria podobnie, aparat na korzyść Sony. Płynność pracy i szybkość też. Mimo prawie roku na rynku to ciągle najwyższa półka pod kątem wydajności.
 #765371  autor: ahmed
 26 lis 2014, 10:28
parametry na pewno, aparat też, ważna też dla mnie jest szybka (HTC Gorilla 2) a Sony jak ?
 #765405  autor: vonski
 26 lis 2014, 13:39
No tu nie jest różowo. Zwykłe szkło z fabrycznie naklejaną folią, która się rysuje. A po jej oderwaniu złazi też logo Sony (kretyństwo).
Ja sam nakleiłem na nią folię Nillkina i mam spokój, ale przyznam, że to jedyny telefon od bardzo dawna, który używam z folią.
 #765438  autor: bazooka
 26 lis 2014, 16:12
Za namową kolegi martin76 zakupiłem Honor 6 w wersji DUAL-SIM 16GB, bez NFC na raty 0% (to one mnie skusiły :) i pogodziłem się z 12m-czną gwarancją!)...
Piszę tu, bo dyskutujecie o smartfonie do 1500zł brutto :)
O wrażeniach jak dotrze do mnie będę pisał TUTAJ
 #765808  autor: znawca
 28 lis 2014, 01:07
A może poszukaj używanych. W tej cenie możesz znaleźć bardzo fajny model

DLACZEGO BBCODE NIE DZIAŁA?!
 #765827  autor: ahmed
 28 lis 2014, 07:58
kuzyn kupił Prestigio 7600 (bodajże) i Honor 6 dla Żony, ten pierwszy ma dual sim, bardzo dobrze chodzi, a drugi bije na głowę konkurencję i jest tańszy.