DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #765710  autor: mi80
 27 lis 2014, 20:06
amigo007 pisze:A gdzieś na innym forum czytałem że NJU mobile jeszcze szybciej blokują. Gość wykonał 2 połączenia aż do rozłączenia (po niecałe 2 godziny), i zablokowali mu kartę.
Nie był to stary wpis? Szukałem informacji niedawno o tym i wpisy o szybkim blokowaniu były z połowy 2013 r.
 #765787  autor: amigo007
 27 lis 2014, 22:55
Jedno jest pewne. Na pewno prędzej czy później wszyscy operatorzy blokują za takie maszynowe połączenia.
 #765970  autor: amigo007
 28 lis 2014, 20:26
Dobra u mnie koniec tej "zabawy". Miałem więcej tych kart. W sumie 4 karty. Dzisiaj zablokowali mi 3 karty playowskie. Właściwie dwie prawie w tym samym czasie, trzecią godzinę później. Chyba mnie jakoś zlokalizowali. Czyli najdłużej udało mi się łamać regulamin na karcie red bull-a. Tej na której 1-szy raz to użyłem. Karty playowskie. 2-ga na której to użyłem, aktywowana przedwczoraj. 3 i 4 wczoraj. Daruje sobie dalszą "zabawę". Ale tamten serwis działa. Jest wypłacalny. Tylko co z tego, jak koszt starterów i doładowania (red bull) ledwie się zwrócił. Nie jest to warte łamania regulaminów, i narażania się na konsekwencje karne. Ja przetestowałem i podziękuję.
 #765997  autor: amigo007
 28 lis 2014, 21:53
Mofom do oporu. 2 godziny rzadko się zdarzało połączenie. Przerywało przeważnie po 1:40- 1:59. Ale na prawdę jest to nie warte tej zabawy. Przeciążamy sieć, a mając tylko jeden numer kasa idzie jak krew z nosa. 0,17 - 0,20 GBP za takie połączenie +/- 2 godzinne. I jakoś mnie chyba dokładnie zlokalizowali, 1-szym numerem najdłużej nabijałem. Następne jak mówiłem bardzo szybko wyłączyli. A to czy będziesz nabijał po 20 minut, to ci nic raczej nie da. I tak cie pewnie wykryją. Zresztą chce ci się tak z tym bawić? Mi by się nie chciało. Trzeba być na prawdę w desperacji, żeby tak się z tym cackać. I mieć masę wolnego czasu. Cały czas trzeba to pilnować. Nie jest to tego warte.

Ps. nie chcę dostać bana, jeśli moderator uzna to za konieczne proszę o usunięcie moich postów.