DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #765795  autor: Emsi
 27 lis 2014, 23:56
W regulaminie to swoją drogą, ale ja potwierdzam. Aktywowałem pakiet 10za5 i tym sposobem mam no limit za 5zł. Już mi zeszło z konta promocyjnego i dostałem SMS, że mam no limit ...
 #766582  autor: takietam1
 01 gru 2014, 09:54
garfield- pisze:to jak to w końcu działa w mini maxie ? już teraz wbijać czy dopiero 1 grudnia ? mam już osiągnięty no limit dla rozmów.
Potwierdzam, że w MM działa tak jak powinno. Promocja aktywowana z listopadzie i 10 zł wykorzystane w listopadzie. Dzisiaj telefon wykonany i..... nic nie zabrało.
 #766852  autor: takietam1
 02 gru 2014, 08:14
Oj tam, Oj tam.
Ludzie dzielą się na tych co czytają regulamin, na tych co nie czytają regulaminu i na tych co nie wierzą "na sucho" w regulamin ;)

Równie dobrze całe forum Telepolis mogło by mieć jeden tekst "Regulamin czytaliście?" i nic więcej, a właśnie forum jest po to, żeby pomagać.

Pozdrawiam
Dziękuję, dobranoc
 #766882  autor: darkangel
 02 gru 2014, 11:15
Regulamin regulaminem, ale też życie pokazuje że czasem coś działa inaczej niż w regulaminie, czasem na korzyść klienta, a czasem błąd w systemie i na niekorzyść, także różnie to bywa ;)
 #766887  autor: Blank
 02 gru 2014, 11:52
W play moim zdaniem dość rzadko zdarza się błąd w regulaminach. No chyba, że dotyczący jednodniowych doładowań.
Tu sytuacja była od razu jasna, bo gdyby miało działać inaczej w minimaxie, to by dali do niego osobny punkt, albo nawet regulamin. Z kolei w błąd nie było powodu by wierzyć, bo usługi w minimaxie działają tak samo jak w innych taryfach. Tylko pakiety działają do końca miesiąca, a promocja świateczna nie jest pakietem, lecz usługą ;]

Choć dobrze, że takietam1 napisał o tym, że działa tak w praktyce. Przynajmniej możecie byc pewni, że 1 stycznia nie musicie od nowa aktywować usługi xD

Polecam: Zestawienie ofert 3w1 i no limit na kartę | Zestawienie ofert No Limit na abonament
 #766903  autor: Blank
 02 gru 2014, 13:13
tani pisze:29 zł w Mini Max nie jest tanie, jak po 1 stycznia dali by za 19 zł no limit to byłoby fajnie.
Nie licząc Red Bulla, gdzie masz no limit taniej niż za 29 zł?

Szczerze wątpię w obniżenie ceny w minimaxie. Z prostego powodu - z red bulla nie uciekniesz ze środkami, z minimaxa tak.

Polecam: Zestawienie ofert 3w1 i no limit na kartę | Zestawienie ofert No Limit na abonament
 #766914  autor: martin76
 02 gru 2014, 13:52
darkangel pisze:Jestem ciekaw czy po nowym roku Play zaoferuje w MiniMaxie bądź jako osobna taryfa opcje za 19zł nolimit ;).
Ale biorac pod uwage ze w MM pobiera na no limit z promocyjnych, to przy promo doladowaniu "tylko" 50 % mamy nolimit za troche wiecej niz 19zl. Przy promo +100% koszt realny to 14,5zl. A wiekszosc tu piszacych i majacych te taryfe pewno korzysta z promocyjnych doladowan.
 #766916  autor: adik
 02 gru 2014, 14:08
jak ktoś ma dużo czasu na śledzenie informacji(jednodniowe promocje doładowań),tj codziennie to owszem może mieć taniej,dodatkowo trzeba zawsze pamiętać o przedłużaniu ważności środków promocyjnych.

http://www.speedtest.net/my-result/4142279769
 #766918  autor: darkangel
 02 gru 2014, 14:11
Tylko zauważ że ostania promocja była nie na złotówki a na minuty :(, jak tak dalej pójdzie to będzie psucie się Minimaxa.
Jestem ciekawy czy będzie w tym miesiącu jakieś porządne promo doładowań, i odrazu ładuję za 51zł :)
 #766920  autor: bobiwr
 02 gru 2014, 14:20
darkangel pisze:...Jestem ciekawy czy będzie w tym miesiącu jakieś porządne promo doładowań...
Dostałeś Promocję Świąteczną i jeszcze mało? To pisz list do Mikołaja! :)