DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
    :?:
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
:?:
Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #765652  autor: seto0000
 27 lis 2014, 15:11
Tak jak tytule, najlepiej przemawia do mnie Lumia 535 ew. sprowadzane z Wielkiej Brytanie 920 za 600zł z przesyłką... :smt007 a z opisu wszystko sie zgadza, dowód zakupu i gwarancja 24m.. kuszące ale nie mam pojęcia jak to z tym sprowadzaniem - ceną kusząca ale czeka się 20dni no i jak z gwarancjami itp?

Reasumując, nie moge się zdecydować, niby niewiele się różnią od siebie, poza 920 ale tutaj to niewiem co myśleć, i nie mam pojęcią którą wybrać.
Telefon głownie do internetu (fb,inst) więc i aparat dobry by się przydał ale nieukrywam, że lubie dobre gry... także ogólnie, który z nich jest najlepszy oprócz 920 bo ona bije je o głowe i co myslicie o sprowadzaniu?
 #765661  autor: hdfunpack
 27 lis 2014, 16:06
530 odrzucam za bardzo słaby aparat, a 620 za słabą baterię. Skoro do internetu to odrzucam 630.

Zostają 535, 635 i 920.

535 jeszcze nie sprzedają i jest to telefon b.dobry, ale słaby do gier (ma słabe gpu).

635 w sumie spełnia wymagania, tylko do gier trochę słaba (512mb ram) i nie ma flesza.

Więc jeśli muszą być gry, to wybrałbym 920. Prześlij link do tej aukcji.
 #765689  autor: hdfunpack
 27 lis 2014, 18:48
sprzedaży prowadzonej przez best provider international trading limited company, room 32C Wandeju Building,1019 shennan Road, Futian District, Shenzhen City,Guangdong, 518035 z siedzibą w Chinach, za
pośrednictwem sklepu internetowego okeygsm.pl
Czyli zapewne naprawiają złom w chinach i wysyłają jako nowe, np:
ORYGINALNA NOKIA E52 CZARNA / 2 LATA GWARANCJI

319,99zł
Jak dla mnie ta cena jest mocno podejrzana ;)

A rzekoma gwarancja jest zapewne serwisowa, czyli wysyłasz do właściciela tej strony i on wysyła do Chin - przez 2 miesiące nie masz ani telefonu, ani gwarancji, że wróci ten sam.
 #765783  autor: znawca
 27 lis 2014, 22:44
Nom, 925 jest lepsza od 920 (IMO ładniejsza, cieńsza, mniejsza i z lepszym ekranem) także polecam.

I nie dlatego że sam taką sprzedaję - ja za swoją chcę więcej niż 600 zł :D

DLACZEGO BBCODE NIE DZIAŁA?!
 #765899  autor: seto0000
 28 lis 2014, 14:47
925 ma drogie częsci wymiennie a mój styl życia sprawia, że często zdarzają się drobne wypadki.... np. różnica 200zł na LCD + digi robi mi różnice :D także jestem za 920 mimo że 925 jest ładniejsza ,poręczniejsza itp i niewiele drożej wychodzi :D
 #765904  autor: seto0000
 28 lis 2014, 15:15
 #765922  autor: maker3
 28 lis 2014, 16:18
Nic nie widać na tych zdjeciach, ktoś je robił kalkulatorem Samsunga.
Dziwne, że ktoś prowadzi regularną sprzedaż przez neta, a nie ma porządnego aparatu

Ja pół roku temu kupiłem biąłą 920 z roczną gwarancją za 600zł. Teraz czarna to powinna być warta maks. 500zł.

Przede wszystkim pytaj czy jest oryginalna faktura od opa, a nie jakaś VAT-marża.
Nawet proś o zdjęcie faktury, kiedyś ktoś mi pisał, że org faktura, a co było to łatwo zgadnąć. Kobieta sama nie wierzyła, że została oszukana (tel miał tylko 2 dni) i przez kilka emaili nie przyjmowała to wiadomości, że nie ma faktury, a marżę.

Ponadto niekiedy zamiast faktury dają dokument WZ, ale nie wiem jakie jest stanowisko Nokii w tej sprawie.

Osobiście unikam wszelkich komisów i preferuje na Allegro osoby prywatne. Ty chcesz kupić tanio i dobrze, a komis sprzedać byle złom z wysoką marżą. Jak widzisz, jest olbrzymi rozrzut interesów.