DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
  • Strona 5 z 13
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 13
 #765599  autor: Micho
 27 lis 2014, 11:05
Pożyjemy zobaczymy :D A swoją drogą, o ile mnie pamięć nie myli, to zwycięzcą został telefon który najmniej ci się podobał :)
Nie zapomnij podzielić się uwagami odnośnie tej Motki bo i ona mnie kusi :)
 #765671  autor: onifer2
 27 lis 2014, 17:06
Tak pierwsze 5 minutowe wrażenie w sklepie nie było ok ale po dłuższym kolejnym testowaniu okazała się bardzo fajna. Z pewnością bardzo dobrze leży w ręce, świetnie wyprofilowana. A wersja z kolorem białym zdecydowanie ładniejsza niż czarna.
Poza tym interesowało mnie przede wszystkim wnętrze, czyli słynna już płynność Moto G, bardzo dobry aparat oraz muzyczne stereo na dwóch głośnikach a to wszystko w cenie do 800zł jak najbardziej akceptowalnej.

Na głębsze wrażenia jeszcze trochę zbyt wcześnie, ale widzę, że się z Motką polubimy:)
 #765724  autor: Micho
 27 lis 2014, 20:35
Ciekawe czemu jak fajny telefon i w przystępnej cenie to go żaden operator nie sprzedaje. Tylko wciskają te Szajsungi albo Srajfony za 3000 :)
 #765777  autor: onifer2
 27 lis 2014, 22:29
Nawet jak wejdą Motorole do sieci kom., to pewnie zaśmiecą je swoimi aplikacjami, a to już nie będzie to samo.
 #766028  autor: onifer2
 28 lis 2014, 23:55
Pierwsze wrażenia dotyczące Motoroli Moto G 2014 jak najbardziej pozytywne.
Na wielki plus:
-ekran- dobre nasycenie kolorów, kąty widzenia ok, czułość bez zastrzeżeń

-płynność systemu- mimo średnich parametrów, nawet przy otwarciu kilku aplikacji nie ma żadnych spowolnień, zastanowień itd..

-jakość zdjęć- myślałem że będą takie sobie a są naprawdę świetnej jakości- nawet z słabych warunkach oświetleniowych robi troszkę lepsze fotki niż Xperia T3. Bardzo dobra sprawa to fakt, że można robić bardzo szybko jedno zdjęcie za drugim- cyk cyk, tu działa to podobnie szybko jak w Iphonie- oczywiście robiąc bez lampy. Nie we wszystkich telefonach to norma.

-muzycznie na głośnikach (na słuchawkach nie sprawdzałem)- rewelacja. Puściłem sobie dziś koncercik w dobrej jakości dźwięku- głośniki stereo grają świetnie- głośno, czysto i z niezłymi basami. Szczerze to samo puszczałem na Samsungu S4 i bez obaw mogę powiedzieć, że Motorola na głośnikach gra lepiej moim zdaniem.

Minusy:
- obudowa (ja się przekonałem bo świetnie leży w ręce przez wyprofilowanie), ale jej grubość nie każdemu się może podobać jak i design

-czysty android- to wielka zaleta ale minusik mały za to, że nie ma porządnych aplikacji do robienia zdjęć (systemowa nie ma trybów typu portret, krajobraz itd..), odtwarzacza przejrzystego muzyki. Tu wszystko trzeba jednak ulepszać i szukać w sklepie Play, instalować coś lepszego niż dostajemy na dzień dobry.
Wiadomo to nie problem, ale jednak porównując z Xperią T3- ona ma już wbudowany świetny wizualnie odtwarzasz muzyczny czy aplikację do zdjęć. Ale coś za coś- za to czysty android rokuje lepiej niż z nakładką producenta.

Ogólnie jestem zachwycony telefonem- rozdzielczość HD, płynność obsługi, bardzo dobre zdjęcia, rewelacyjny dźwięk. Czego chcieć więcej.... W cenie do ok. 800zł to jedna z lepszych propozycji z Androidem.
Jeśli ktoś się zastanawia, polecam śmiało.
 #766296  autor: malinka1978
 30 lis 2014, 12:34
A ja mam maly problem z lg g2 mini.zauwazylam ze przy wlaczaniu ekranu poprzez kod posuwany palcem po ekranie telefon nie lapie dotyku we wszystkich miejscach.wiec ustawilam na zwykle przesuwanie po ekranie.tak jakby ekran nie byl wystarczajaco czuly ..Czy spotkaliscie sie z takim minusem akurat tego modelu.czy to jest jakas wada.?czy da sie to zmienic np hard restartem?
 #766333  autor: malinka1978
 30 lis 2014, 13:05
Micho ale jak to jest z tym restartem?ze jak mam wszystko na karcie pamieci,to ja wyjmuje .potem ustaeiam ustawienia fabryczne?i wylaczam i wlaczam tel?A w ktoryms momencie wyjmuje baterie?abym czegos nie zepsula ,bo na razie nie chce inwestowac w inny tel ;)
 #766339  autor: Micho
 30 lis 2014, 13:29
Zepsuć to nic nie zepsujesz. Po prostu telefon po takim restarcie jest taki, jak pierwszy raz wyjęty z pudełka, czyli wszystko co ustawiałaś, co wgrałaś, fotki itd jest usuwane. Kartę wyjmij przez resetem żeby nie wykasowało :) Baterii nie wyjmujesz.
 #766416  autor: malinka1978
 30 lis 2014, 16:54
Micho nie gadaj mi tu o wadzie konstrukcyjnej ;( bo ja tyle wybieralam ten tel, skladalam kase aby dilozyc do sprzedanego..to by mnie zmartfilo.na forach byly mniej wiecej pozytywne opinie na temat tego modelu.

Onifer proponiwal T3 ale byl za duzy.mam nadzieje ze wybrne z sytuacji.
Jak znowu strace na sprzedazy mini i bede dokladac do innego.czy daje sie to do serwisu?
 #766442  autor: Micho
 30 lis 2014, 17:58
Czytałaś cały ten temat co podałem? Tam ludzie piszą, że oddawali telefon do serwisu a serwis nie widzi problemu.
 #766461  autor: malinka1978
 30 lis 2014, 19:25
Jak slysze o serwisie to az mnie trzepie.i znowu bez logicznego telefonu jakis czas:(
 #766733  autor: onifer2
 01 gru 2014, 18:49
A było brać Xperię T3 z wyświetlaczem HD czy nawet Motorolę- wcale nie jest taka brzydka, a ma inne duże zalety.
Ja podtrzymuję swoje zdanie- jak już wydawać te od 600 zł wzwyż to nic z ekranem poniżej HD, szkoda kasy.

Ja bym w tej sytuacji jednak szedł do serwisu, a nie tolerował żadnych wad. Mówi się trudno, ale walczyć o sprawny telefon.
  • Strona 5 z 13
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 13
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 13