DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
    :?:
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
:?:
Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
  • Strona 4 z 13
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 13
 #765133  autor: Micho
 25 lis 2014, 09:04
HA HA HA normalnie miałem wczoraj napisać do ciebie jak ten Samsung ci się podoba i normalnie czułem (co też miałem napisać) że znowu będziesz kombinował :D
 #765159  autor: malinka1978
 25 lis 2014, 11:25
Onifer juz myslalam ze testujesz samsunga :wink: a tutaj dalej masz dylematy.

Ja napisze ze swojej strony ze dla mnie wazna tez byla bateria a skoro asus ma kiepska baterie to by odpadl ..

motorole mnie nie przyciagaja chocby ktos dal mi ja za darmo, wiec nie bylaby zadowolona i tak :lol:

do my fona mam srednia opinie bo wciaz przypominaja mi te telefony ktore pierwsze wchodzily na rynek :evil:


Co Ci tutaj doradzic onifer :roll: ; ja wybralam telefon biorac pod uwage najwazniejsze dla mnie aspekty czyli bateria, lekkosc android i cena. Wiedzialam ze nie jest to amoled ale mnie wystarcza IPS. I wiedzialam ze glosniki nie sa najlepsze. Ale dokonujac wyboru myslalam ze kupujac telefon nie ma idealnego; bo zawsze cos bedzie pasowac i nie pasowac. Ja nie znalazlam do tej pory takiego modelu ktory na 100 % bybly zgodny z moimi marzeniami. Moze wez pod uwage najwazniejsze rzeczy ktore chcesz miec w telefonie , albo kup taki ktory po prostu Ci sie spodoba tak jak dziewczyna:) ze po prostu ten model tak ma
 #765176  autor: onifer2
 25 lis 2014, 13:00
Przyszła dzisiaj S4, fajnie bo bez brandingu Orange, bez śmieciowych aplikacji poinstalowanych. Czyściutka jak od producenta. Oczywiście bez simlocka.
Idzie na sprzedaż, a będzie chyba jednak Motorola Moto G 2014 kupowana.
 #765186  autor: Micho
 25 lis 2014, 14:16
A skąd w ogóle taka decyzja? Pisałeś, że mała różnica między S3 ale jednak to skok do przodu a Moto G to jednak cofka.
 #765190  autor: onifer2
 25 lis 2014, 14:37
A bo cały czas mam Samsungi, Wave3 potem S2, razi mnie to menu wszędzie takie samo. Z chęcią bym zrobił jakąś odmianę.
Stąd zastanawiam się nad Motorolą która ma jednak bardziej przejrzyste, mniej cukierkowe menu. A może iść w stronę zupełnie innego systemu Windows i Nokii
 #765286  autor: malinka1978
 25 lis 2014, 21:05
Ja czasem mam podobne odczucia i lubie zmieniac marki telefonow.na razie nie jestem zainteresowana samsungami.
Nokia jest inna.bardziej stabilna ale mniej personalizacji mozna zrobic.
Sprzedajesz tego samsunga?
 #765287  autor: malinka1978
 25 lis 2014, 21:08
W jakim programie wgrywa sie bezplatnie mp3 na telefon?dawniej poprzez wrzute sciagalam na laptopa i przenosilam na tel ulubione piosenki.jaki jest dobry sposob na to
 #765294  autor: onifer2
 25 lis 2014, 22:08
Samsung S4 + opaska Gear Fit zostały już dzisiaj sprzedane za niezłe pieniądze :wink:

Niemniej na nowy telefon przeznaczam nie więcej niż 850 zł- doszedłem do wniosku, że nie potrzebuję super hiper wypasionego sprzętu do normalnych codziennych zastosowań.
A resztę kasy przeznaczę na coś przyjemniejszego, choćby fajne prezenty dla dzieciaków na Mikołaja :P
 #765354  autor: Micho
 26 lis 2014, 09:07
Szybko poszło :) Czyli co, Moto G 2gen. czy Lumia 735? :) A może Lumia 925? :)
 #765362  autor: onifer2
 26 lis 2014, 09:55
Nokia 925, myślałem o niej ale jednak 4,5 cala to trochę mało.
Nokia 735 odpada, zbyt dużo problemów z restartami, nie chcę ryzykować.
Na tą chwilę najpoważniejszym kandydatem jest Motorola Moto G 2014, choć też nie wszystkie opinie są tak różowe jeśli chodzi o brak lagowania, szczególnie przy powrocie z aplikacji do pulpitu.

W tym momencie zupełnie nie wiem co kupię.
 #765390  autor: onifer2
 26 lis 2014, 12:27
Jadę zaraz do Bonarki po Motorolę Moto G 2014 wersja biała z kartą Samsung 16GB za 780 zł. Po drodzę zahaczę jeszcze o Media Markt w M1 i komisy, może mi coś wpadnie w oko.
Jak nic się nie zmieni to dzisiaj będę miał Motkę w domu.
 #765398  autor: Micho
 26 lis 2014, 13:02
onifer2 pisze:Jak nic się nie zmieni to dzisiaj będę miał Motkę w domu.
Którą jutro sprzedaż :) Muszę powiedzieć, że to malinka1978 okazała się "facetem", szybka decyzja, zakup a to onifer2 jak kobita grymasi :) Jednak w 1978r najlepsze modele wychodziły :smt006
 #765407  autor: malinka1978
 26 lis 2014, 13:47
Onifer wiem ze wydanie wiekszej kwoty na tel to decyzja godna zastanowienia,ale jak piszesz ze jedziesz po motorole a zaraz stwierdzasz ze jeszcze cos poogladasz ;)to juz nie wiem jak wybierzesz.jesli bedziesz jeszcze ogladac to znaczy ze na 100 %nie jestes pewien tej motki.
A ja myslalam ze jestem wybredna i tutaj na forum zawracam glowe ..
Onifer napisz jak sprawy leca i czy cos kupiles
 #765459  autor: onifer2
 26 lis 2014, 17:45
Tak zakupiłem Motorolę Moto G 2014- kolor biały- W X-Kom w Bonarce, w zestawie z kartą pamięci Samsunga 16GB- cena 779zł.
Zostaje ze mną na 1,5-2 lata aż do zmiany modelu w Orange przy przedłużaniu umowy.
Co do pierwszych wrażeń kolor biały ładnie się prezentuje, ciekawiej niż czarny, telefon fajnie wyprofilowany dobrze leży w ręce. Mógłby być ciut lżejszy, ale za to na dwie karty sim. Oczywiście launcher Nova do ściągnięcia bo czysty android wali po oczach wielkością ikonek.

Co do jakości wyświetlacza nie mam nic do zarzucenia, a głośniki stereo grają więcej niż dobrze. A i bardzo ładne robi zdjęcia nawet w gorszych warunkach, jestem zaskoczony liczyłem na gorsze fotki.
Z pierwszych wrażeń tyle, zobaczymy co wyjdzie w praniu.
 #765495  autor: onifer2
 26 lis 2014, 21:14
No tak, w końcu trzeba było coś wybrać bo już mnie to męczyć zaczęło.
Właściwie był dzisiaj wybór pomiędzy Lumią 735 a tą Motorolą, ale od Nokii odstarszyły mnie te słynne samoczynne restarty- nie chciałem ryzykować, oraz jednak dużo gorsza jakość dźwięku z głośnika, tu mam dwa stereo:)

No nic wybór zapadł, będziemy się zaprzyjaźniać..... yyyy malinka 1978 no oczywiście zaprzyjaźniać z telefonem.

Dzięki wszystkim za porady i cierpliwość.
 #765499  autor: malinka1978
 26 lis 2014, 21:43
Onifer ;)mnie w nokii denerwuja kafelki.
Ciesze sie ze wybrales juz ten tel. Ogolem mowiac nawet telefony zblizaja ludzi ;)
 #765505  autor: malinka1978
 26 lis 2014, 22:14
Micho :)rzeczywiscie ten rocznik jest udany ;)
Przyznam ze tez mialam moment zwatpienia ogladajac rozne modele i nie wiedzialam na co sie zdecydowac.totalny mieszung.
Rowniez dziekuje za wszystkie porady.
Gdy mi sie znudzi ten tel znowu zasiegne porady.
 #765579  autor: Micho
 27 lis 2014, 09:49
:)

A ja coś czuję że to jeszcze nie koniec tego serialu :) Myślę że Onifer niedługo znowu będzie kombinował :)
  • Strona 4 z 13
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 13
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 13