DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
    :?:
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
:?:
Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #765492  autor: MaGdA9320
 26 lis 2014, 20:45
Hej, mam pytanie.
Chcę kupić jakiś dobry dotyk, dual sim, aparat 5 lub 8 lub więcej, 4 calowy i nie bardzo drogi... Mogę tylko przeznaczyć max 600zł. Wiem że nie zbyt dużo no ale... Nie znam się kompletnie na telefonach a nie chciałabym też kupić takiego który w krótkim czasie mi się zepsuje... Myślałam o Samsungu lub LG...
 #765528  autor: hdfunpack
 26 lis 2014, 23:29
Proponuję Nokie Lumie 630.

Napisz do czego będziesz używać telefonu.
 #765712  autor: MaGdA9320
 27 lis 2014, 20:09
Głównie pisanie sms-ów, dzwonienie, zdjęcia, muzyka no i internet.
A coś z Samsunga dobrego by się nie znalazło? Bo Nokia nie zbyt mi się podoba...
 #765758  autor: hdfunpack
 27 lis 2014, 21:13
Samsunga stanowczo odradzam - ma słabą nakładkę, która powoduje zacinanie się telefonów.

Jeśli zrezygnujesz ze zdjęć, to mógłbym polecić Motorole Moto E dual sim.
 #765987  autor: gramacz
 28 lis 2014, 21:15
świetny jest doogee Turbo2, ma ekran 5 cali FullHD, na wygaszonym możesz gestami uruchamiać wybrane aplikacje, pokryty szkłem GG z obydwu stron.
ma też 2GB RAM i procesor ośmiordzeniowy 1,7GHz, ma też kamerę sony 18MPx, ta sama co w LG G3, ma niebanalny wygląd. Android 4.4
Kupisz za 600zł , jak użyjesz kodu zniżkowego
Kod: Zaznacz cały
http://telchina.pl/doogee-dg900-8x1-7-ghz-2gb-ram-16mpx-sony-t12564.html
W tej cenie chyba trudno o coś lepszego.
 #766704  autor: hdfunpack
 01 gru 2014, 17:27
Kupuj na własną odpowiedzialność - nie polecam takich chinoli, w przeciwieństwie do użytkownika powyżej :D
 #766740  autor: Moonset
 01 gru 2014, 19:46
hdfunpack pisze:Kupuj na własną odpowiedzialność - nie polecam takich chinoli, w przeciwieństwie do użytkownika powyżej :D
Święte słowa, omijaj ten szajs.
 #766822  autor: gramacz
 01 gru 2014, 22:57
miałeś, że odradzasz?
Lepszy od polskich mant, myphonów i innych krugerów.
W Hiszpanii dosyć popularna jest ta marka, jest sponsorem jednej z drużyn ich ligi.
Miałem w rękach Doogee DG550, bardzo ładny i wydajny telefon, (kupiony dla pewnej kobiety z pracy) telefon robił świetne wrażenie. Sprzedałem kiedyś na OLX inny tel, gość przyjechał i jak mu tez tego pokazałem to na siłę go chciał. Oczywiście nie jest to sprzęt z najwyższej półki, ale to co oferuje za swoją cenę jest niesamowite. Dwa lata temu jak wspominałem o xiaomi to te same słowa słyszałem, chiński szajs, nie kupuj wynalazków.
Dziś marka jest numerem 3 na świecie po Samsungu i iphone. Prawdopodobnie będzie też produkowała telefony dla microsoftu, ma to uratować mobilnego windowsa przed śmiercią.
 #767667  autor: MaGdA9320
 04 gru 2014, 19:37
nie no chyba jednak z tego wyżej zrezygnuje...
heh to ostatnie pytanie.
Pytałam w komisie ostatnio (tylko gość tam nie był taki zbytnio kumaty raczej) i mi powiedziano że Samsung Core i Sony Xperia M2 dual jeszcze by był... Myślę głównie o Sonym bo zawsze chciałam mieć ale słyszałam że się psują... I już jestem pewna że wezmę któryś z tych tylko który...? ;/