DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 5 z 8
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

 #733207  autor: asffaf
 17 lip 2014, 16:00
Czy jest możliwość zablokowanie wysyłania sms w Orange YES ( nie tylko premium ale każdych).

 #733210  autor: Karlos20
 17 lip 2014, 16:06
asffaf, nie ma takiej możliwości, żeby BOK zablokowało wysyłanie na żądanie klienta wysyłanie SMSów.

Lecz są dwa sposoby aby to ograniczyć:
> kasujesz numer centrum wiadomości SMS (sposób może nie zadziałać)
> opcja EKSTREMALNA - wysyłasz setki SMSów na np ten sam numer telefonu (wtedy Orange nakłada blokadę numeru telefonu z powodu nadużyć)
> opcja NAJPROSTSZA - nie wysyłać SMSów :)

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥

 #733213  autor: Niezgodna7
 17 lip 2014, 16:24
Hahaha Karol, ubawiłeś mnie
:- D
Najprościej, tj.mieć zero na koncie, a wykupić wcześniej pakiet minut, neta, etc.
PS. A opcja extremalna, to może zablokować kartę sim, a nie tylko smsy
;- )
Nr.centrum wpisujemy własny numer
;- D

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis

 #733215  autor: Karlos20
 17 lip 2014, 16:26
Calm7, To absurd, ale taka jest prawda. To nie Play Online na Kartę, gdzie SMSy raczej nie są z tejże karty wysyłane (ich rola jest ograniczona).
O opcji ekstremalnej napisałem w poprzednim poście, za to grozi blokada usług na numerze telefonu.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥

 #733225  autor: asffaf
 17 lip 2014, 17:40
Chodzi o to że mam na koncie 1,7 zł i chcę przeznaczyć pod koniec wakacji na pakiet 6 gb za 6 zł. Mam telefon DualSim i niestety zdarzy mi się odruchowo wysłać sms z karty orange a to kosztuje a w play mam darmowe sms. W sumie play to główny numer a Orange dla 3 nr + int.

 #733232  autor: Karlos20
 17 lip 2014, 18:25
asffaf, doładuj konto za 5 zł i wykup pakiet SMSem, zostanie wtedy 50 gr, które wygadasz :)

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥

 #733259  autor: bazooka
 17 lip 2014, 20:13
asffaf pisze:Chodzi o to że mam na koncie 1,7 zł i chcę przeznaczyć pod koniec wakacji na pakiet 6 gb za 6 zł. Mam telefon DualSim i niestety zdarzy mi się odruchowo wysłać sms z karty orange a to kosztuje a w play mam darmowe sms. W sumie play to główny numer a Orange dla 3 nr + int.
W ustawieniach Androida (zarządzanie kartami SIM) ustawiasz by SMSy zawsze wysyłał ze wskazanej karty SIM :)

 #755240  autor: garfield-
 10 paź 2014, 23:49
Jak uzyskać 365 dni darmowych rozmów w Orange ? Doładowanie maksymalnie wydłuża tylko do 200 dni (za 200 PLN).

Jakoś można -> Alledrogo
Cena żadna, ale chciałbym uzyskać taki efekt na swoim numerze telefonu.

 #755556  autor: bazooka
 12 paź 2014, 19:09
Czy ktoś mi może napisać czy można gdzieś uzyskać taniej 400minut połączeń do sieci Orange za mniej niż 9zł miesięcznie :?: ...może jakaś opcja wraz z netem ok 500MB/m-c w jakiejś sieci :?: nie interesują mnie SMSy :!:

Jeśli nie to dlaczego taryfę YES nazywa się nędzną :?: Czy to w dobie dobrej oferty nju mobile dziwne, że ma się 2/3 o ile nie 3/4 kontaktów w sieci spółki Orange :?:

 #755559  autor: Flash999
 12 paź 2014, 19:22
sebusy pisze:do sieci Orange
Analogicznie:
Znajdź mi inną ofertę, niż Play na Kartę, w której za 15 zł miesięcznie mam nielimitowane rozmowy w Play, a z resztą kwoty mogę zrobić co chcę.

Wiadomo, że usługi w ramach jednej sieci są o wiele tańsze, niż z jednej do drugiej.
Co to za porównanie?
Ostatnio zmieniony 12 paź 2014, 19:23 przez Flash999, łącznie zmieniany 2 razy.

Stacje bazowe w województwie podlaskim

 #755562  autor: tuchas
 12 paź 2014, 19:35
garfield- pisze:Jak uzyskać 365 dni darmowych rozmów w Orange ? Doładowanie maksymalnie wydłuża tylko do 200 dni (za 200 PLN).

Jakoś można -> Alledrogo
Cena żadna, ale chciałbym uzyskać taki efekt na swoim numerze telefonu.
Polak chce to potrafi :)

 #756650  autor: garfield-
 18 paź 2014, 02:08
chcę i nie potrafię. trochę eksperymentów robiłem.
Czyżbym nie był Polakiem ? - never mind
Kto poda receptę ? na razie tylko jakieś nie działające recepty dostałem
a januszę korzystają ...

 #756652  autor: mofom
 18 paź 2014, 08:47
na starterze jest 2zł czyli za 3zł włączył roczną ważność konta wysyłając START na 8002

 #756861  autor: Emsi
 18 paź 2014, 23:27
Ale sama RWK nie daje ani rozmów, ani SMS-ów w sieci za free.
 #765439  autor: Emsi
 26 lis 2014, 16:21
Po aktywowaniu pakietu SMS-ów do wszystkich (za pomocą SMS-a) przychodzi jakiś SMS z informacją, że przyjęli zlecenie do realizacji? Kodem USSD się nie da bo "serwis chwilowo niedostępny", musiałem aktywować płatnym SMS-em, dostałem raport doręczenia, ale zero potwierdzenia. W "plejaczu" lepiej mi to działa, kilka minut i pakiet hula, zawsze jakieś potwierdzenie, a tutaj martwa cisza.
 #765443  autor: bazooka
 26 lis 2014, 16:44
Niestety - taryfa YES jest niedopracowana, zawiera błędy , np problemy z aktywacjami pakietu wakacyjnego itp... przeważnie faktycznie trzeba to uczynić SMSem...
Akurat nie wyobrażam sobie nie korzystać z orange-on-line i tam ostatecznie sprawdziłbym czy usługa została włączona - można też sprawdzić kodem lub smsem sprawdzającym o ile taki jest dany do tej usługi.
Zawsze można też napisać reklamację o ile przeczyta się regulamin, czyli ile może trwać załączenie usługi.
Gwarantuję Ci jedno, jeśli będziesz mieć rację w swojej reklamacji to masz szanse otrzymać coś w przeprosinach - lepiej się jednak nie wyrywać i spokojnie odczekać co trzeba (chyba że regulamin mówi o natychmiastowej aktywacji)
 #765460  autor: Emsi
 26 lis 2014, 17:45
Nie tylko taryfa Yes jest niedopracowana, ale cały ten Orange On-line. Nie widzę tam opcji do aktywacji pakietów SMS-owych. Nie ma ani w zakładce Pakiety, ani w zakładce Obniżanie kosztów.

EUREKA! Po 50-tej próbie wbijania kodu USSD na pakiet udało się go aktywować.:mrgreen:
 #765470  autor: bazooka
 26 lis 2014, 18:32
Widać Orange odchodzi od aktywacji pewnych rzeczy przez o-on-line i zniża się do poziomu niektórych MVNO na działania w oparciu o USSD czy SMS - tak jest choćby z pakietami internetowymi, w o-o-o są tylko cykliczne.
Strasznie z tego powodu ubolewam. A przecież mają apkę Mój Orange, w której powinno się dać aktywować wszystko co w on-line, a tu d@@a...
Wcześniej online działało ok, z lekkim opóźnieniem, ale działało.
Nie wiem co się dzieje, czyżby to wynik łatania jakichś dziur :?:

Co do "50-tej próby" - sprawdź czy nie zrobiłeś jakiegoś dubletu :!:
Nigdy nie powtarzam tej samej operacji - jeden raz, nie działa = reklamacja.
Wbijanie n-ty raz może przysporzyć kłopotów.
 #765476  autor: Emsi
 26 lis 2014, 18:43
sebusy pisze:Co do "50-tej próby" - sprawdź czy nie zrobiłeś jakiegoś dubletu :!:
Nigdy nie powtarzam tej samej operacji - jeden raz, nie działa = reklamacja.
Wbijanie n-ty raz może przysporzyć kłopotów.
Nie wiele mnie to obchodzi, bo środków na koncie starczy tylko na jeden pakiet. A karta najprawdopodobniej wyląduje w śmietniku po wykorzystaniu wszystkiego, co na niej jest.
 #765477  autor: bazooka
 26 lis 2014, 18:47
Super i obiecaj, że nie będziesz już korzystać z Orange, ok :?:
  • Strona 5 z 8
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8