DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 249 z 692
  • 1
  • 247
  • 248
  • 249
  • 250
  • 251
  • 692

Re:

 #764961  autor: wrzosu
 24 lis 2014, 17:26
Witam wszystkich.
Poczytałem nieco wątek i wiem już jakie są możliwości przedłużeniowe. Rozmawiałem też ze znajomą z salonu Play odnośnie kodu pracowniczego itp. Kod ma tylko jeden, a ja potrzebuję przedłużyć dwie umowy. Jednak zauważyłem, że możliwość kontaktu z GU, którą oferował jeden z kolegów na tym forum, okazała się nieco korzystniejsza.
Azaitar pisze:luu mogę Ci zalatwic kontakt z GU tylko napisz mi nr telefonu na priv i jaką chcesz ofertę spośród tych co wypisałem we wcześniejszych postach
...i tak oto nieco później,
luu pisze:Witam. Tak mam sms i mms ... Jeszcze musze sima wymienic gdzyz MINI tylko micro sim obsługuje:)

Ale jaja dzwonił Play przed chwila odnośnie przedłużenia , a ja na to ze wczoraj przedłużyłem i heheee się pośpieszyłem bo mój raban i Wasza Pomoc spowodowały , że sama góra dzwoniła i dziś by było 3 pierwsze 50 % okresy rozliczeniowe plus 1.5 GB a nie tak jak ja wybrałem:)))) ale cóż:))))))))) Już przesyłka wysłana przez DHL więc niech bedzie:))))
A skąd ma człowiek wiedzieć czy dzwoni BOk czy BUK.... Więc czekajcie do konca- dobra rada
Nie ukrywam, że również chciałbym z takiej możliwości skorzystać - ja i moja przyjaciółka, czyli dwie umowy - czy więc ciągle byłoby to możliwe?
Jutro chcę zanieść wypowiedzenia.
Bardzo więc proszę o rady, sugestie, czy też jak wyżej :)
Pozdrawiam.
 #765007  autor: dzanek
 24 lis 2014, 20:10
Hej,

Nie martwcie się o @Azaitara tylko piszcie do niego na PW. Też miałem wątpliwości czy jest tutaj obecny ale skutecznie je rozwiał :D

Napisze swój przypadek:
- Umowa kończy mi się początkiem stycznia;
- Dziś ok południa podałem mój numer telefonu na PW do Azaitara;
- Dziś o 16:30 złożyłem wypowiedzenie w salonie PLAY;
- Dziś po 18 dostałem telefon z ofertą, którą byłem zainteresowany czyli:

59.99 stała kwota przez cały okres umowy czyli 24 mies z tel, (1GB+ smsy, stacjo zaś 10zł) telefony tańsze o 240 zł.

Czekam na kuriera :D

Pozdrawiam,
dzanek
 #765029  autor: dzanek
 24 lis 2014, 21:05
AdrianZet89 pisze:No chyba, że coś źle robię... cały czas widzę "do wysłania" ;)
To wygląda, że nie przeczytał bo inaczej by było w katalogu Wysłane. Musisz zatem poczekać cierpliwie skoro już wysłałeś numer telefonu.
 #765185  autor: adalis
 25 lis 2014, 14:14
Witam,
Z racji , że kończy mi się umowa (którą przedłużałem z GU) napiszcie proszę na której stronie mogę przeczytać o aktualnych ofertach GU ?
Z góry thx

Pozdrawiam ;)
Obrazek
 #765188  autor: pakierhakierxd
 25 lis 2014, 14:30
Ale coś tu brakuje :P ,np oferta 59,99 ze sprzętem przez całą umowę a rabat 240zł -na dowolny sprzęt ...

Pozdrawiam :)
 #765191  autor: adalis
 25 lis 2014, 14:39
To chyba jeszcze trochę się wstrzymam :-) aktualnie mam za 34,99 no limit ale bez net-a.
Myślałem o RBM bo przydałby się internet nawet jakieś 250mb by starczyło :-)

Pozdrawiam ;)
Obrazek
 #765214  autor: monialayones
 25 lis 2014, 16:57
monialayones pisze:Uważajcie na przedłużenie umowy w PLAY to ciężka sprawa- cytat z facebooka rzecznika play marcina gruszki:

Od tego wzrostu to chyba tam u Was wszystkim woda sodowa do głowy uderzyła? Normalnie szok...w play jestem już chyba 4 lata i jestem jako pierwszy ze znanych mi przypadków gdzie NIE chcecie świadczyć usług klientowi Mianowicie 05.10.2014 złożyłem wypowiedzenie na abonament telefoniczny, następnego dnia pięknie zadzwoniliście z jakąś tam ofertą z telefonem którą zaakceptowałem no i już 09.10.2014 dostałem aneks do umowy z nowa słuchawka. Dalej działy już się tylko dziwne rzeczy. Co kilka dni ktoś od Was dzwonił z nową ofertą- czy tam nie można odznaczyć, że klient już ma nową umowę? Po 10 dniach od podpisania aneksu taryfa nie została zmieniona a dzwoniąc do Was tylko mnie zlewano i obecano mi telefon zwrotny za kilka h. Nigdy nikt nie oddzwonił. W dniu 27.10.2014 zrobiłem przez obsługę klienta zgłoszenie nr 90317715 o braku nowej taryfy no i nie wprowadzeniu w życie aneksu...zgłoszenie zamknął ktoś bez kontaktu ze mną kilka dni później. Kolejne zgłoszenie nr 90917442 zrobiłem 05.11.2014 które nie wiem w jakim punkcie utknęło bo...wczoraj o 9:05 dostałem smsa-a, że plan taryfowy play został zmieniony na Play na Karte 5zł. Jak to można się wk...od samego rana gdy nie można nigdzie zadzwonić?! SZOK!! Chcąc zadzwonić do Waszego cudownego biura musiałem uzupełnić konto... . Miałem nic nie robić, mówię nowy telefon w domu, umowa nie przedłużona olać ich. Po uzupełnieniu konta i ochłonięciu wchodzę na play 24 kolejne zdziwienie jak skasowaliście moje wszystkie zgłoszenia które robiłem...dzwonie do Was a konsultan z głupim śmiechem mówi, że pierwszy raz się z takim czymś spotkał i nie wie co zrobić. Miał zrobić kolejne zgłoszenie i obiecał ze ktoś do mnie zadzwoni do godziny 18 no i cisza do dziś. Przykro mi, że tak traktujecie klientów. Poświęce swój czas i przeanalizuje umowę z Wami bo w końcu trzeba ją rozwiązać skoro nie potraficie jej przedłużyć. Konkurencja na 100% weźmie mnie z otwartymi rękoma a za rok koleje 6 osób z mojej rodziny.
Nr zgłoszeń są właściwe więc można to sprawdzić u operatora jakby ktoś nie wierzył, bo ja mam wrażenie że operator chyba cofnął się do czasów komuny. Pozdrawiam.
Witam i proszę Was o pomoc;) odnośnie w/w posta i sytuacji w play. Dziś zadzwonili i pani zaoferowała mi upust na 4 mieś po 20zł, razem 80 zł zniżki na abonament. Tylko że przez trzy miesiące zgodnie z aneksem mam abonament za free jak wrócę na abonament, a po trzech miesiącach mam sam znowu dzwonić do nich i się prosić żeby mi włączyli ten pakiet zniżkowy bo teraz nie można tak tego "przypiąć". Przypomniałem łaskawie pani że musiałem doładować konto za 40zł, oraz we wrześniu przyznali mi rabat 3 mieś -20zł na abo z czego raz już mi dali te 20zł, więc są mi dłużni 2x20zł=40zł, +40zł za doładowanie razem 80zł. Pani stwierdziła że może dać max 30zł na 4 miesiące razem 120zł czyli będę 40zł do przodu. Czy to dobra oferta czy targować się jeszcze z nimi? Powiedziała również że mogę odstąpić od umowy i oddać słuchawkę bez konsekwencji.
dzięki za pomoc
 #765225  autor: Kryniczanin
 25 lis 2014, 17:41
Ja nie wiem czy z pomocą UKE byś nie wyszła z nowym telefonem i wyplątania się z umowy. Przecież migracja abonament > karta nawet w wyniku zaniedbania to rozwiązanie umowy o świadczenie usług w obecnej postaci i zawarcie nowej w formie pre-paid.

Zresztą aneks powinien być w 10 dni wdrożony.
 #765267  autor: Zakizaki2
 25 lis 2014, 19:35
Jestem zainteresowany oferta:
59.99 stała kwota przez cały okres umowy czyli 24 mies z tel, (1GB+ smsy, stacjo zaś 10zł) telefony tańsze o 240 zł.
Względem jakiej oferty jest ten rabat 240zł? Jeśli umowa kończy mi się 31.01.2015 to kiedy mogę zacząć działać z GU?
 #765277  autor: pakierhakierxd
 25 lis 2014, 20:17
z no limit kom +no limit sms/mms + 1gb + lte 6 miesiecy no limit ;)

Mi się kończy 31.08.2015 -ale Azatair pisał że będę mógł przedłużyć 8 mies. wcześniej ...
Już poprzez stronę mogę ale na abo 69,99 a ja chcę te 59,99 i z rabatem na sprzęt koniecznie !

Pozdrawiam :)
 #765342  autor: chomikwasz
 26 lis 2014, 07:40
można przedłużyć juz od 8 miesiecy tylko trzeba pamietać ze przedłużasz na 24 miesiące od wygaśniecia starej umowy czyli 24+8=32 miesiace jestes uwiązany. Jeśli schodzisz abonamentem "w dół" to zawsze sie opłaca tak i tak.
 #765517  autor: kitas5
 26 lis 2014, 22:59
Witam,
obecna umowa wygasa mi w lutym. Przedłużałem na 6 miesięcy.
Abonament 39,99:
- voice/sms/mms bez limitu
-2 gb internetu
-lte bez limitu

za stacjonarne płacę ponad abonament ( może złotówkę zapłaciłem...).

Co obecnie przedłużając mogę osiągnąć? Nie chcę jakiejś długiej umowy. Z drugiej strony widzę, że za identyczne pieniądze mam w RBM te same warunki. Czyli zawór bezpieczeństwa jest.
  • Strona 249 z 692
  • 1
  • 247
  • 248
  • 249
  • 250
  • 251
  • 692
  • 1
  • 247
  • 248
  • 249
  • 250
  • 251
  • 692