DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 49 z 69
  • 1
  • 47
  • 48
  • 49
  • 50
  • 51
  • 69

 #763262  autor: krzysztof.ka
 15 lis 2014, 21:20
Jeżeli numery będziecie przenosić każdy osobno, to nie będzie podstaw do Orange Open.
Ja bym jednak się dopytał na infolinii, czy czasem nie można by potem było po zawarciu umowy np. scedować umowę, tak aby oba numery były na jednym koncie, wtedy będziecie mieć nie Orange Open, a Orange Family.

Moje słuchawki: Plus: Motorola d160, Nokia 3110, Nokia 3310, Nokia 6820, Nokia 6310, Nokia 9300, HP IPaq hw6915, Nokia E51, Nokia E52, Nokia N8. Orange: SE Xperia Arc, SG S III.

 #763275  autor: rtx
 15 lis 2014, 21:57
No właśnie nie wiem czy już po przeniesieniu można zrobić cesje, żeby móc skorzystać z Orange Open. Rozmawiałem już z konsultantem na czacie, ale dalej nie wiem jak ostatecznie zrobić. Bo z cesją w Play to już raczej nie zdążę, żeby skorzystać z kodu z Grupera. A Orange Family to już chyba nie ma w ofercie.
Ale brak możliwości skorzystania z mOkazji to już przegięcie...

 #763298  autor: krzysztof.ka
 15 lis 2014, 23:08
Jest Orange Open Family. Za drugi numer telefoniczny, czy za drugi internet mobilny jest rabat 10 złotych. Czyste Orange Open jest za inną usługę mobilną lub stacjonarną.

Moje słuchawki: Plus: Motorola d160, Nokia 3110, Nokia 3310, Nokia 6820, Nokia 6310, Nokia 9300, HP IPaq hw6915, Nokia E51, Nokia E52, Nokia N8. Orange: SE Xperia Arc, SG S III.

 #763321  autor: Controverse
 16 lis 2014, 10:21
Już nie ma OO Combo, ani OO Family. Jest tylko jeden Open zależnie od ilości posiadanych usług.
2 - 10zł
3 - 20zł
3 - 25zł i dalej co 10zł, aż do 65zł.

 #763540  autor: rtx
 17 lis 2014, 12:21
A czy mając aktualnie złożone wypowiedzenie w Play (30 dniowy okres wypowiedzenia) jest możliwość przeniesienia numeru do Orange przez stronę internetową?

 #763541  autor: veron1990
 17 lis 2014, 12:23
rtx - ktoś mi tutaj odpisał na forum, że tak. Zamówiłem telefon i zobaczymy co z tego wyjdzie.

 #763574  autor: greenladen
 17 lis 2014, 16:03
@rtx - robiłem tak dwukrotnie (ostatnio chyba we wrześniu tego roku) i za każdym razem się udało. Pomimo że Pani w salonie play twierdziła że muszę wycofać u niej rezygnację jeśli chcę przenieść numer.

 #763683  autor: onifer2
 17 lis 2014, 20:52
Głupia sprawa ale mam pytanie....

czy po przeniesieniu numeru do Orange z inne sieci, gdy numer przeniesiony jest już aktywny-przeniesiony faktycznie to działa on z karty sim numeru tymczasowego (numer tymczasowy jest zastąpiony numerem przeniesionym na tej samej karcie sim orange), czy karta orange z numerem tymczasowym staje się nie aktywna, a by używać numeru przeniesionego wkładam do telefonu z powrotem kartę sim z poprzedniej sieci (tj. T-Mobile).

Myślałem, że tak właśnie jest stąd wyrzuciłem kartę orange z numerem tymczasowym, a dziś okazuje się, że po włożeniu karty sim z poprzedniej sieci ona nie działa?

I następne pytanie, jaki jest koszt duplikatu karty sim w orange?

[ Dodano: 2014-11-17, 23:33 ]
Jeszcze jedno pytanie. Chciałem dzisiaj przenieść kolejny numer do Orange z promocją 6 miesięcy gratis. We wrześniu przenosiłem pierwszy numer.

Czy z tej promocji można skorzystać więcej niż jeden raz?
Pytam ponieważ próbując wygenerować kod na 6 miesięcy gratis, po wpisaniu hasła które przychodzi mi sms na numer który chcę przenieść, wyskakuje mi na stronce internetowej komunikat "brak kuponów"?
wtf?
 #764315  autor: rtx
 21 lis 2014, 08:56
Czy jak posiadam dwa numery na jedną osobę w Play to będę mógł skorzystać z promocji 6 miesięcy gratis na oba numery?
 #765301  autor: sratanik
 25 lis 2014, 22:42
zadam dziwne pytanie,
czy przy przenoszeniu numeru moza jednoczesnie dostac 6 miesiecy abonamentu oraz skorzystac z kuponu 30%?
 #765329  autor: Harpaganinho
 26 lis 2014, 00:52
rtx pisze:Czy jak posiadam dwa numery na jedną osobę w Play to będę mógł skorzystać z promocji 6 miesięcy gratis na oba numery?

Tak. To jest promocja na przeniesienie jednego numeru. Będziesz przenosił 3, 10, 15 tez będzie 6 miesiecy gratis. Tylko zaczyna sie to od abo 49 albo 59 nie pamietam teraz.
sratanik pisze:
zadam dziwne pytanie,
czy przy przenoszeniu numeru moza jednoczesnie dostac 6 miesiecy abonamentu oraz skorzystac z kuponu 30%?
Nie można, trzeba wybrac.

Dzis był kurier, s4 jest (bez brandingu). Czy podczas przenoszenia numeru z play (był zarejestrowany, zwykłóy starter, nie objety umowa) musze mieć doładowane konto? Co jeśli połączenia wychodzące beda zablokowane?
 #765536  autor: kaciuxox
 26 lis 2014, 23:57
Witam,
Niedawno złożyłem na stronie orange wniosek o przeniesienie numeru z play (oferta na kartę) na ofertę abonamentową w orange. Zapomniałem jednak zaznaczyć zgodę na wcześniejszą aktywację aniżeli 14 dni po podpisaniu umowy. Rodzi się problem, gdyż wedle tego zapisu, numer zastępczy powinienem mieć aktywny 5 grudnia, jednak zaznaczyłem, że numer z play ma być przeniesiony na dzień 1 grudnia. Pytanie teraz co z tym faktem. Karta nie jest aktywna, nie mogę z niej korzystać. Wszelakie próby aktywacj na BOK czy portalu orange nie przynosiły rezultatu. Czy będzie możliwość aby przenieśli mi numer z prepaid play na nieaktywną kartę? :x
Może ktoś miał podobny problem i posiada jakieś doświadczenie. Proszę o pomoc.

Dodam że kontakt z 510 100 100 i 510 700 700 zakończył się informacją, że mam czekać, a co z numerem, nie potrafili odpowiedzieć.

Pozdrawiam
 #765639  autor: Bodek05
 27 lis 2014, 13:59
Rozwiejcie moje wątpliwości. Przenoszę się z TMobile do Orange, umowa(aneks) w Tmobile kończy mi się 30.12.2014r 21.11 złożyłem przez internet zlecenie przeniesienia na stronie Orange - skorzystałem z oferty 6 mcy gratis i telefon S4+Smartwatch za 99zł zestaw i abonament za 90zł /m-ąc. Dostałem właśnie maila że zamowienie jest już do odbioru (wolałem dla mnie ważną sprawę podpisać w salonie niż u kuriera który nie da mi spokojnie przeczytać dokumentów bo się śpieszy). I teraz jest pytanie jeśli odbiorę przesyłkę dzisiaj to podpiszę równocześnie umowę i "wystartuje" mi ona z dniem 27.11.2014 z nr tymczasowym i będę jakby równocześnie abonentem w dwóch sieciach? Czyli jakby tracę 1 miesiąc gratis w Orange. Przesyłkę mam wg maila odebrać do 3.12.2014 poczekać chociaż do 1 grudnia z odbiorem?
Zaznaczyłem we wniosku pole: "Zgoda na dokonanie przyłączenia do sieci lub rozpoczęcie świadczenia usugi przed upywem 14 dni od daty zawarcia umowy." a samo przeniesienie zaznaczyłem na koniec okres promocyjnego u poprzedniego operatora. Okres rozliczeniowy mam 21 każdego m-ca.

T_Mobile
 #766035  autor: kaciuxox
 29 lis 2014, 02:20
@Bodek05 dokładnie tak jak piszesz, tracisz jeden miesiac. Numer bedzie przeniesiony na dzien 21 stycznia, bo operatorzy komorkowi zaokraglaja umowe nie do jej konca, a do nastepnego okresu rozliczeniowego. Nie ma co kryc, ze darmowe miesiace w przypadku przenoszenia numeru dawane sa po to, bys nie placil dwoch abonamentow, ale wiadomo-im wiecej tym lepiej:)
 #766186  autor: Bodek05
 29 lis 2014, 19:23
Dzięki za info po telefon pójdę 1.12.2014. Jak na to popatrzeć to pewna forma złodziejstwa operatorów. Kiedy kupujemy pierwszą ofertę w danej sieci jako nowy klient to potrafią wszystko naliczyć jak trzeba łącznie z cząstką abonamentu ale w drugą stronę już nie bardzo. Przecież koniec umowy to koniec a nie jakiś okres rozliczeniowy - bezproblemowo można go skrócić. Ciekawe co na to UKE?

T_Mobile
 #767261  autor: onifer2
 03 gru 2014, 14:25
Czy ktoś już korzystał z mOkazji mbanku zwrot 200 zł za przeniesienie numeru do Orange, w ostatnim czasie?
Regulaminowo zwrot ma wpłynąć do 30 dni od daty podpisania umowy. Moja data to 21 listopada, więc jeszcze trochę czasu niby jest.
Czy trzeba czekać raczej do końca tego terminu czy zwracają wcześniej? A może trzeba po terminie dopiero pisać reklamację? Ja tak miałem w przypadku mOkazji za podpisanie umowy z telewizją nc+. Tyle, że tam był termin 60 dni na zwrot, którego w terminie nie dostałem.
 #767404  autor: pykpyk
 03 gru 2014, 22:17
Witam, mam obecnie umowę w playu która kończy mi się pod koniec stycznia. Najkorzystniej pod względem telefonu wychodzi umowa w orange korzystając oczywiście z kodu -30%. I tu rodzi się pytanie - czy można ten kod wykorzystać przenosząc numer? Co jeśli przeniósłbym się miesiąc przed końcem obecnej umowy? Bo w normalnej ofercie jak się domyślam przepadłby wtedy 1 z 6 darmowych miesięcy.
 #767508  autor: Masterjam77
 04 gru 2014, 10:53
onifer2 pisze:Czy ktoś już korzystał z mOkazji mbanku zwrot 200 zł za przeniesienie numeru do Orange, w ostatnim czasie?
Regulaminowo zwrot ma wpłynąć do 30 dni od daty podpisania umowy. Moja data to 21 listopada, więc jeszcze trochę czasu niby jest.
Czy trzeba czekać raczej do końca tego terminu czy zwracają wcześniej? A może trzeba po terminie dopiero pisać reklamację? Ja tak miałem w przypadku mOkazji za podpisanie umowy z telewizją nc+. Tyle, że tam był termin 60 dni na zwrot, którego w terminie nie dostałem.
Ja podpisałem 25 października , dostałem smsa 12 listopada że zwrot trafi na konto do 60 dni , a tymczasem następnego dnia kolejny sms że bonus został zaksięgowany i faktycznie kasa na koncie :)

Więc około 2 tygodni czekałem
  • Strona 49 z 69
  • 1
  • 47
  • 48
  • 49
  • 50
  • 51
  • 69
  • 1
  • 47
  • 48
  • 49
  • 50
  • 51
  • 69