DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #764786  autor: Zeref
 23 lis 2014, 18:32
Witam :)

Przeglądałem ostatnio ofertę Heyah i natknąłem się na takie coś :

http://zapodaj.net/24a137182e7f1.png.html

Ten pakiet 50 MB internetu na tydzień, to smutny obraz tego, co stało się z tą niegdyś popularną i niezłą marką?
Pytam, bo trochę nie jestem na czasie z rynkiem prepaid, ale dam sobie głowę uciąć, że nawet kilka lat temu 50 MB internetu by było przesadą, nawet jeżeli tylko na tydzień.

Wybierz model komórki i porównaj wykonane za jej pomocą zdjęcie do innych modeli które zrobiły to samo zdjęcie !

http://www.gsmarena.com/piccmp.php3?idT ... era3=30001
 #764791  autor: Flash999
 23 lis 2014, 19:03
To samo stało się z T-Mobile. Wprowadzili (jak na T-Mobile) rewolucyjną ofertę Frii, by potem zepsuć wszystko JUMPem (to odpowiednik tygodniówki, w którym też jest 50 MB neta). W dodatku do dziś nie działa LTE w prepaid... T-Mobile budzi się raz na jakiś czas by dogonić konkurencję, a w końcu i tak wprowadza "ulepszenia" pokroju słynnych 4-ech groszy za sprawdzenie stanu konta.

Stacje bazowe w województwie podlaskim
 #764805  autor: mofom
 23 lis 2014, 20:19
tmobile zawsze miało net droższy niż pozostali: jak w plusowej simdacie płaciłem 3gr za 100kb, to tmobile kasowało po 20gr za 100kb. ale za to plus był obciążony i wyciskał gprsa w nocy, a w tmobile puściutko.
we frii są całkiem niezłe pakiety 6gb za 30zł, ale od czasu networks trochę im się imho jakość pogorszyła jak dla mnie.
ogólnie tmobile czyni swój prepaid mało korzystnym. chyba specjalnie: albo stać cię na abo, albo spadaj bo 6zł arpu to nam zwisa.
 #764806  autor: mofom
 23 lis 2014, 20:21
w heyah jest też 50mb dziennie "za darmo", choć akurat to "darmo" jest też chyba we frii i tam wychodzi bez dodatkowych 29gr za dniówkę.
 #764897  autor: Horacy
 24 lis 2014, 13:42
W dniówce mam 50 MB x 30 dni (8,4 zł) nielimitowane rozmowy w Heyah i T-M (8,4 zł) i nielimitowane SMS (starter rok darmowych SMS) przez co łącznie mam nielimitke SMS, darmowe połączenia do T-M i Heyah, i 1,5 GB netu za 17 zł... Doładuje się za 20 zł i mam spokój... A że poza sieć nie dzwonie (a są pakiety jakby co) to w zupełności mi wystarczy...