DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
    :?:
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
:?:
Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #764484  autor: Jedreksolinski
 21 lis 2014, 21:57
Witam,
uprzedzając pytania i zarzuty - nie znalazłem odpowiedzi na swoje pytanie na forum.
Poszukuje telefonu, następcy dla Lumii 820, wymagam od niego mniej więcej tyle :
+ekran 4.7 i powyżej
+bebechy na sensownym poziomie, żeby nie było problemów z przycinkami, lagami, grami, multitaskingiem etc
+najchętniej 32gb pamięci wbudowane, ewentualnie 16+microSD
+jakość wykonania na poprawnym, sensownym poziomie. Nie oczekuję tytanu i szkła, no ale bez przesady
+telefon nie musi mieć zabójczego aparatu, ani ficzerów filmu/zdjęć
+fajnie, jakby był w miarę nienajstarszy.

Powyższe punkty tylko obrazują to, czego szukam - jeśli mielibyście inne typy niż te, które jak na razie sam mam, a mianowicie :
LG G2, G3, Nexus 5, Xperie Z1,Z2, S4 wersja ze snapem 800

mocno kminiłem też temat OnePlus'a, ale obawiam się braku supportu w PL i części zamiennych (ekran np)


Pozdrawiam ! :)
 #764565  autor: vonski
 22 lis 2014, 11:25
Nexus5 i G2 w wersjach 32GB nie są z oficjalnej polskiej dystrybucji, więc jesteś zdany na gwarancję sprzedawcy (najczęściej komisu).
Z1 ma słaby ekran, Z2 jak najbardziej się nada, podobnie jak S4 i9506.
mocno kminiłem też temat OnePlus'a, ale obawiam się braku supportu w PL i części zamiennych (ekran np)
A ja nie i nie żałuje :) Z wszystkich wymienionych sprzętów tylko G3 może się z nim równać.
 #764871  autor: vonski
 24 lis 2014, 10:54
Nokia 930 szczególnie przyda się w ziemie, bo jej nagrzewanie może znakomicie rozgrzać dłonie podczas mrozów :P

Wiele telefonów się grzeje, ale nie miałem jeszcze takiego, którym by w tym względzie dorównał 930-stce.